Soru Mi Max 2 Güncelleme

Sıfır

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tuncay
Cihazım
Xiamoi Mi Max 2
Konular
23
Geçen yıl çıkmış olan mi max 2 niye android 8 almadı ve miui 10 8.12.27'den 8.12.28'e geçiş ne zaman olaca 2 hafta geçti beklemekten öldüm artık

byduke555

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
mesut
Cihazım
mi 6
Konular
19
Hayırdır, birileri ile bir sorununuz mu var?

Gesendet von meinem Mi Max 3 mit Tapatalk
Resmen fanboyluk yapıyorsunuz xiaominin vede fanboyluk yaptığından dolayı da kör olmuşsunuz maalesef doh~~ hiç bir firmayı savunmanın anlamı yok bence xiaomi de Samsung olma yolunda adımlarını atıyor bence samsungdan en fazla sorunlu telefonlar maalesef xiaomi de bulunuyor gitsin kamera arayüzünü düzeltsin xiaomi hala iyi fotoğraf çekemiyor başka da bir şey demiyorum bir firmayı sonuna kadar savunmayın yoksa ben zararlı çıkmam çevremdekilerin çoğu benim sayemde benden görüp aldı bu telefonu ama bir daha da asla aldırmam xiaomi kimseye bir telefonu bu kadar önemsemiyorsa o zaman bazı kullanıcılarına önem vermiyor demektir yazık gerçekten

Oyla:

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Resmen fanboyluk yapıyorsunuz xiaominin vede fanboyluk yaptığından dolayı da kör olmuşsunuz maalesef doh~~ hiç bir firmayı savunmanın anlamı yok bence xiaomi de Samsung olma yolunda adımlarını atıyor bence samsungdan en fazla sorunlu telefonlar maalesef xiaomi de bulunuyor gitsin kamera arayüzünü düzeltsin xiaomi hala iyi fotoğraf çekemiyor başka da bir şey demiyorum bir firmayı sonuna kadar savunmayın yoksa ben zararlı çıkmam çevremdekilerin çoğu benim sayemde benden görüp aldı bu telefonu ama bir daha da asla aldırmam xiaomi kimseye bir telefonu bu kadar önemsemiyorsa o zaman bazı kullanıcılarına önem vermiyor demektir yazık gerçekten
Fanboyluk size göre nedir? Ben nerede Fanboyluk yaptım? En iyi üretici xiaomi, diğerleri tu kaka mı dedim?
Evet az çok kör olduğum için, büyük ekranlı xiaomi kullanıyorum vede size başka bir şey demek istemiyorum

Gesendet von meinem MI MAX 3 mit Tapatalk

Oyla:

tengrikutlubilge

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Kağan
Cihazım
Mi Max 2
Konular
9
güncelleme demek yada root rom atmak ne bileyim insan gelişimi gibi yani yenilik yeni bilgi yeni bakış açıları , şimdi biri çıkıp ben yenilenmek istemiyorum 1970 lerde takılıcam diyor ! Olabilir anlıyorum ! Birileri başka birilerini fanatiklik ile suçluyor ! Onu da anlıyorum , peki acaba biz gerçekten kendimizi Anlıyormuyuz ? Tanıyormuyuz ? Ne istediğimizi gerçekten biliyormuyuz ? Hepimiz cep telefonu kullanıyor da acaba ne kadarımız o cep telefonunu hangi level da ne amaçla kullanıyor ! Bence birçoğuna 3310 bile kâfii..

Oyla:

byduke555

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
mesut
Cihazım
mi 6
Konular
19
Fanboyluk size göre nedir? Ben nerede Fanboyluk yaptım? En iyi üretici xiaomi, diğerleri tu kaka mı dedim?
Evet az çok kör olduğum için, büyük ekranlı xiaomi kullanıyorum vede size başka bir şey demek istemiyorum

Bir markayı körü körüne savunuyorsunuz yani xiaomi şöyle oo çok iyi falan diyorsunuz onu falan benim telefonuma eğer bir güncelleme vermezse burda ben haklı olurum firmanın savunalacak bir kısmı da asla olmaz eskiden nokia kullanıcısıydım lumia 920 kullanıyordum savunanlarıda çok tu firma sözünü tutmadı kimseye güncelleme falan vermedi yetmedi androide uygulama geliştirmeye bile başladı en sonunda fişini çekti işletim sisteminin tamamen ve xiaomi yakın geldi bana ama naptı benim telefona güncelleme vermeyen bir firmayı asla savunmam ve bunun savunulacak bir tarafıda yoktur o zaman mi max 3'ede vermesin güncelleme falan diğer bazı modellerede güncelleme vermesin ve diğer kullanıcılarda benim verdiğim tepkiyi verir bence

Oyla:

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
güncelleme demek yada root rom atmak ne bileyim insan gelişimi gibi yani yenilik yeni bilgi yeni bakış açıları , şimdi biri çıkıp ben yenilenmek istemiyorum 1970 lerde takılıcam diyor ! Olabilir anlıyorum ! Birileri başka birilerini fanatiklik ile suçluyor ! Onu da anlıyorum , peki acaba biz gerçekten kendimizi Anlıyormuyuz ? Tanıyormuyuz ? Ne istediğimizi gerçekten biliyormuyuz ? Hepimiz cep telefonu kullanıyor da acaba ne kadarımız o cep telefonunu hangi level da ne amaçla kullanıyor ! Bence birçoğuna 3310 bile kâfii..
Fazla bile

Oyla:

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Bir markayı körü körüne savunuyorsunuz yani xiaomi şöyle oo çok iyi falan diyorsunuz onu falan benim telefonuma eğer bir güncelleme vermezse burda ben haklı olurum firmanın savunalacak bir kısmı da asla olmaz eskiden nokia kullanıcısıydım lumia 920 kullanıyordum savunanlarıda çok tu firma sözünü tutmadı kimseye güncelleme falan vermedi yetmedi androide uygulama geliştirmeye bile başladı en sonunda fişini çekti işletim sisteminin tamamen ve xiaomi yakın geldi bana ama naptı benim telefona güncelleme vermeyen bir firmayı asla savunmam ve bunun savunulacak bir tarafıda yoktur o zaman mi max 3'ede vermesin güncelleme falan diğer bazı modellerede güncelleme vermesin ve diğer kullanıcılarda benim verdiğim tepkiyi verir bence
Tamam size bundan sonra Xiaomi siz günler diliyorum

Oyla:

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
37
Öyle demeyin. 3310 iyi telefondur ve Dünya çapında 126 milyon adet satılan en başarılı telefonlardan biridir. Zamanında epey kullanmışlığımız vardır.

Oyla:

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
197
Görünen o ki custom rom maceranız sona erecek :) Bu kadar erken mi? Daha EU romu bile denemeden :) Şakası bir yana bootloader kilidi için süreyi beklerken sizin yorumlarınız bana da şekil veriyor. Sonumuz illaki global kararlı olacaksa boşuna heyecan yapmayalım.
Şunu açıkça söylemem lazım ki gerçekten MiUi arayüzde bir çekicilik bana işlemiş. Amma velakin şunu da belirteyim ki şu anda Escobar1945 hocamın derlemesinin yedeğini alıyorum :)
Yani şunu demek istiyorum Bu Rom un altyapısı Android 9 ve henüz yeni. Bundan 6 say sonra olgunluğuna erişecektir. MiUi bana yetmediğinde ve ozaman geldiğinde yeni model telefon almamış isem, yeni derlemeyi yine telefona kurup deneyebilirim. Eyyyyy kulakların çınlasın Skorpi üstad :D
Bi yerden MiUi manyağı olduk bir yerden inceden inceden ORD geliyor. :D
Hayır şu anda neden yedeğini alıyorum onuda bilmiyorum :D
İyisimi hiç bulaşmayın valla. Hepten şaşırıyor insan :D @Escobar1945 hocamın romunu baya bi inceledim. uzun uzun incelemede yazcam
Ne varki minik 6 yaşındaki kızımın ısrarına dayanamadım desem ne dersiniz?
Konu şu. Televizyona aldığım miracast cihaza daha önce telefonumda bulunan TV+ uygulamasından yansıtarak animasyon filmler izliyorduk. En son çarlinin çikolata fabrikası filmini izlemiştik :) illa bi daha izleyelim bi daha izleyelim diyor :D
Aslında sözüm vardı @Escobar1945 hocama, hafta sonuna kadar kullanıp tam inceleme yazacaktım ama durum bu. Dolayısı ile de şimdi yedek alıyorum ve daha önce aldığım MiUi yedeğe dönmeye çalışıcam. Ancak güzel deneyim oldu.

Oyla:
Üst Alt