Yardım Mi Max 2 Güncelleme Kontrolünde Problem

lerispo

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi Max 2
Konular
6
Merhaba Miui sever arkadaşlarım. Benim bi sorunum var, dün güncellemeyi kontrol ettiğimde sadece uygun güncelleme yok mesajı alıyordum. Bugün "Bu güncelleştirmeyi indirmek için ağa bağlanın." yazısı geliyor. Sorunu nedir acaba? [Şuan kullandığım ROM 8.5.9.0 Kararlı]

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Merhaba Miui sever arkadaşlarım. Benim bi sorunum var, dün güncellemeyi kontrol ettiğimde sadece uygun güncelleme yok mesajı alıyordum. Bugün "Bu güncelleştirmeyi indirmek için ağa bağlanın." yazısı geliyor. Sorunu nedir acaba?
Merhaba....sanırım Siz kararlı global MIUI8 desiniz ve size OTA'dan MIUI9 Güncellemesi geldi....Ağa bağlanırsanız, güncelleme gelecektir
Bu arada cihazınız hayırlı olsun, güle güle kullanın İnşallah

Oyla:

lerispo

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi Max 2
Konular
6
Merhaba....sanırım Siz kararlı global MIUI8 desiniz ve size OTA'dan MIUI9 Güncellemesi geldi....Ağa bağlanırsanız, güncelleme gelecektir
Bu arada cihazınız hayırlı olsun, güle güle kullanın İnşallah

Öncelikle teşekkür ederim. Sorun şurda, ben ağa bağlıyım hocam internetde var drunk~~

Oyla:

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Öncelikle teşekkür ederim. Sorun şurda, ben ağa bağlıyım hocam internetde var drunk~~
Bi ekran görüntüsü atabilirmisiniz güncelleme ile ilgili....sancılı olacak gibi görünüyor8=)haha--

Oyla:

lerispo

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi Max 2
Konular
6
Bi ekran görüntüsü atabilirmisiniz güncelleme ile ilgili....sancılı olacak gibi görünüyor8=)haha--
Buyrun
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Sanırım güncelleme uygulamasına internet izinleri açık değil... ama zaten güncelleme de görünmüyor......şu an MIUI8....8.5.9.0 dasınız sanırım?

Oyla:

lerispo

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi Max 2
Konular
6
Sanırım güncelleme uygulamasına internet izinleri açık değil... ama zaten güncelleme de görünmüyor......şu an MIUI8....8.5.9.0 dasınız sanırım?

Ayarları hiç değiştirmedim. Aynı ayarlarda 8.5.9.0'a güncelledim en son. Kendim yükleyim dedim internette aradım ama bi sonuca da varamadım. Bana ilginç gelen dün bu uyarıyı vermemesi. Dün de defalarca bastım kontrol et tuşuna ama hiç böyle uyarı vermedi.

Oyla:

halilmetekirikkale

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hallil
Cihazım
mi5s
Konular
2
Miui Server'e bağlanamıyor sanırım hocam bende de daha önce olmuştu.Güncellemeyi kontrol et dedikten sonra ağa bağlanamıyor yazısı çıktıktan sonra biraz bekleyin uygun günceleme yok diyecektir veya gün içerisinde tekrar deneyin büyük bir sorun değil düzelecektir.Yoğunluktan veya servere bağlanamadığı için veriyor hatayı.

Oyla:

lerispo

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi Max 2
Konular
6
Miui Server'e bağlanamıyor sanırım hocam bende de daha önce olmuştu.Güncellemeyi kontrol et dedikten sonra ağa bağlanamıyor yazısı çıktıktan sonra biraz bekleyin uygun günceleme yok diyecektir veya gün içerisinde tekrar deneyin büyük bir sorun değil düzelecektir.Yoğunluktan veya servere bağlanamadığı için veriyor hatayı.

Yapacak birşey yok bekleriz bizde.. Cevaplarınız için teşekkürler.

Oyla:
Üst Alt