Mi max 2 ekran DPİ değişimi rootsuz

turkozturkoz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
murat
Cihazım
mi max
Konular
0
ben ugrastım yapamadım tarıf edecek olan varmı acaba?

dıbı dıb tıs

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
i.k
Cihazım
mi max 2
Konular
14
şimdi şöyle cihazdan butun ayarları yaptım pc baglantımda tamam sonrasında bır hata yapıyorum sanırım cıhaza ulasamıyorum
cihaz mtp modunda değilmi?bilgisayara bağlayınca telefon izin ister adb komutları için onu onayliyorsunuz.adb devices yazinca boyle 6-7rakamlı bi ibare çıkması lazım komut satirinda.Bunlardan önce de wifi kapalı,hücresel veri açik, geliştirici seçeneklerinin altinda usb hata ayiklama ve usb hata ayiklama(güvenlik ayarları) açik olmalı.

turkozturkoz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
murat
Cihazım
mi max
Konular
0
tesekkur ederım...
sorun sürücülerde sdk surucusunu yukleyemıyorum haliylede cıhazı tanımıyor.. bayagı bır surucu denedım google,mi,unıversal olmak uzere arastırıyorum.

semihy

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
semih
Cihazım
mi max 2 64G
Konular
2
tesekkur ederım...
sorun sürücülerde sdk surucusunu yukleyemıyorum haliylede cıhazı tanımıyor.. bayagı bır surucu denedım google,mi,unıversal olmak uzere arastırıyorum.
kolay gelsin, sürücü sorunu bende de vardı, şöyle hallettim; windows 10 da güncelleştirmelerde uzun zamandır bir kb... güncellemesini yapamıyordu, elle bile denedim ama yüklememişti, bu yüzden telefonu takınca altta usb çıkarma kısmında mi max2 'yi çıkar şeklinde, tanımış gözükse de telefondaki iç hafıza ve sdkart disk sürücü olarak gözükmüyordu. adresinde "hemen güncelleştirin" butonu çıkıyor, oradan "windows 10 güncelleme yardımcısı" adlı bir program indi, çalıştırınca en son versiyon windows 10'u indirip benim windowsu dosyalarım ve programlarıma bir şey olmadan yeniledi. Telefonu takınca mtp modunda disk sürücülerini gördüm. Tabi eski windows dosyalarını dönme ihtimalime karşın sakladığı için c: sürücüsünde 20GB'a yakın yer eksilmişti, bilgisayarım/C: ye sağ tık/özellikler/diski temizle/sistem dosyalarını temizle/eski windows sürümünü sil/ yoluyla onu da temizledim.
-------------------------------------------------------------------------
Bu arada burada anlatılan işlemi ben de yaptım, 333 yaptım, küçük olması güzel ancak simge sayısı ayarlardan artmıyor, artırmak için launcher kurulsun denmiş, bizdeki mi 9.0 zaten launcher değil mi? yani nova launcher'i kurup kullansam, mi versiyonu 8.0 olmuş veya 9.0 olmuş ne farkeder? o işi anlamadım. huawei kullanırken de "emui" denen şeyi launcher olarak düşünüyordum, yanılmış mıyım ??

Son düzenleme:
Üst Alt