Rehber Mi Max 2 BL Kilidi Açma + Twrp + Root + Global ve Xiaomi .EU Rom Yükleme

fatihpc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih KARAOK
Cihazım
Lumia 640 XL
Konular
5
mustafaozkan1414 teşekkürler sırada rom yüklemek kaldı. EU rom yüklemek istiyorum. Şu anda 7.1.1 en son versiyon stable da. EU romda bir foruma yönlendiriyor ve kafam karıştı direk link vs. yok mudur?

Son düzenleme:

m.özkan1414

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
mustafaozkan1414 teşekkürler sırada rom yüklemek kaldı. EU rom yüklemek istiyorum. Şu anda 7.1.1 en son versiyon stable da. EU romda bir foruma yönlendiriyor ve kafam karıştı direk link vs. yok mudur?
Son kararlı sürüm

m.özkan1414

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
bu android 7.1 değil mi hocam eğer öyleyse bana androidin en son kararlı versiyonunu atabilir misiniz yada kararlıya yakını
Bu cihaz için yayınlanmış tüm romlara aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

apeks64

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Engin
Cihazım
Mi Max 2
Konular
4
Selam arkadaşlar, Mi max 2 telefonum var, şu an telefonumda MIUI Global 11.0.2.0 (NDDMIXM), Android Sürümü 7.1.1 NMF26F . Şimdi sorum şu: Bu Eu rom yüklesem daha stabil hale gelir mi? Bir de bu rom için yayınlanmış stabil olmak şartıyla daha yüksek android sürümüne ait rom tavsiyeniz var mı? Teşekkürler.

m.özkan1414

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
Selam arkadaşlar, Mi max 2 telefonum var, şu an telefonumda MIUI Global 11.0.2.0 (NDDMIXM), Android Sürümü 7.1.1 NMF26F . Şimdi sorum şu: Bu Eu rom yüklesem daha stabil hale gelir mi? Bir de bu rom için yayınlanmış stabil olmak şartıyla daha yüksek android sürümüne ait rom tavsiyeniz var mı? Teşekkürler.
Gelmez maalesef. Ben havoc kurdum en son, ne yazık ki bu cihaz artık güncel romları kaldırabilecek bir cihaz değil. Ağır geliyor ve kasma yapıyor, sade bir aosp roma geçseniz daha verimli kullanırsınız.

apeks64

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Engin
Cihazım
Mi Max 2
Konular
4
Gelmez maalesef. Ben havoc kurdum en son, ne yazık ki bu cihaz artık güncel romları kaldırabilecek bir cihaz değil. Ağır geliyor ve kasma yapıyor, sade bir aosp roma geçseniz daha verimli kullanırsınız.
Cevabınız için tşekkür ederim. samsungda rom işinde baya haşır neşirdim ancak xiaomi de ilk olacak. AOSB gibi saf android romlarda da telefonun bazı özelliklerini kullanamıyoruz sanırım(parmak izi okuyucu v.s.)Sizin onereceğiniz bir rom var mıdır? lineage OS v.s.? bir de hangi android sürümüyle kullanayaım sizce? Dediğiniz gibi son sürüm kullanmak kasmalara donmalara neden olabiliyor.

m.özkan1414

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
Cevabınız için tşekkür ederim. samsungda rom işinde baya haşır neşirdim ancak xiaomi de ilk olacak. AOSB gibi saf android romlarda da telefonun bazı özelliklerini kullanamıyoruz sanırım(parmak izi okuyucu v.s.)Sizin onereceğiniz bir rom var mıdır? lineage OS v.s.? bir de hangi android sürümüyle kullanayaım sizce? Dediğiniz gibi son sürüm kullanmak kasmalara donmalara neden olabiliyor.
Parmak izi vs gibi özellikler çalışıyor onlarda sorun hiç yaşamadım. Şu anda HavocOs A10 yüklü, oldukça da sorunsuz. Önerebilirim.

Üst Alt