Rehber Mi Max 2 BL Kilidi Açma + Twrp + Root + Global ve Xiaomi .EU Rom Yükleme

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104

jilet46

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Serbest Meslek
Konular
16
hocam bu arkadaştaki aynı romları bende kullandım ama bende neden yok onu anlamadım??

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104

angelizmir

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tarık
Cihazım
mi max 2
Konular
0
merhabalar forumda yeni üyeyim resimdende anlaşılacağı üzere mi max 2 cep telefonum var ve en.mui sitesinden kayıtlıyım fakat eski kaydımı bulamadığımdan dolayı telefonumu açamıyorum. telefon sıvı temasından kurtardım ancak erase boot loader hatasından kurtaramıyorum. wifi bağlantısınıda kabul ettiremiyorum. acil yardımlarınızı bekliyorum.

Çirkin kral

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Can
Cihazım
Mi Max 2
Konular
28
Bugün telefona rom yüklemeye çalışırken (muhtemelen hatalı inen rom yüzünden) twrp de eror 5 tarzı bir hata verdi ve sonrasında hiçbir rom yükleyemedim. Twrp sürümünü indirdim tekrardan ve twrpden flashladim. Bu kez twrp hiçbir şekilde telefonun hafızasını görmemeye başladı. Hiçbir işlem yapamadim. En son bilgisayardan twrp'yi telefona fastboot modu ile flashlayinca twrp çalışmaya başladı. umarım kimse yaşamaz ama yaşayan olursa fastboot modunda twrp flaslamayi deneyebilir.

ardacan15

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ardacan
Cihazım
Xiaomi mi max 2
Konular
31
Sayın Codered Hocam, Siz bu Konu'larda benden daha tecrübelisiniz, Lütfen müsait olduğunuzda, bir Göz atıp, bana eksikleri bildirmeniz mümkün olabilirmi? Teşekkürler

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk
ben yapamadım hocam onceden orjınal rom vardı twpr den backup almıstım bugun geri döndüm backup aldıgım roma twpr gırıyorum 3 secenek çıkıyor ne yapmam lazım

isaeksici

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
isa eksici
Cihazım
Mi 9
Konular
7
Hocam öncesinde hangi romdaydınız bilmiyorum ama dalvik art,cache/cache/system/data wipe yapın,eu son beta yükleyin wipe cache yapın.Açılacaktır cihaz,dahili hafıza kalır.

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nihayet cihazım açılmaz hale geldi :(
Global versiyon 11 yüklü telefonuma farklı bir şeyler yüklemeye çalıştım, çin versiyonu v.b.
Geldiğim noktada, cihaz normal açılmıyor ; twrp veya fastboot modda açılıyor. twrp ile son güncel global yazılımı yükleyip tekrar başlatma
ekranına geldiğinde, " İşletim Sistemi yüklü değil, yeniden başlatmak istedğinize emin misiniz" diyor.
Ve yeniden başlat dediğimde de, telefon unlocked ekranında kalıyor. Üstadlardan yardım rica ediyorum, mümkünse 6 yaşında ki çocuğa anlatır gibi anlatır mısınız :) şimdiden çok teşekkürler.

Amazon42

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kerim
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Öğrenci
Konular
27
Nihayet cihazım açılmaz hale geldi :(
Global versiyon 11 yüklü telefonuma farklı bir şeyler yüklemeye çalıştım, çin versiyonu v.b.
Geldiğim noktada, cihaz normal açılmıyor ; twrp veya fastboot modda açılıyor. twrp ile son güncel global yazılımı yükleyip tekrar başlatma
ekranına geldiğinde, " İşletim Sistemi yüklü değil, yeniden başlatmak istedğinize emin misiniz" diyor.
Ve yeniden başlat dediğimde de, telefon unlocked ekranında kalıyor. Üstadlardan yardım rica ediyorum, mümkünse 6 yaşında ki çocuğa anlatır gibi anlatır mısınız :) şimdiden çok teşekkürler.
Şimdi bilgisayarınız varsa kuracağınız romu bilgisayarınıza indirin.
TWRP modunda cihazı başlatın ve telefonunuzu bilgisayara bağlayın. Romu telefonunuza atınız.
Sonra install kısmından indirdiğiniz roma bir kere tıklayın sonraki sağ yönlü ok yönğnden kaydırın.
Sonra yukarıdaki gri butona basın. Bu kadar.

Üst Alt