Soru Mi Hesap Kilidi

kacaksevgilim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Poco F4 pro
Konular
21
Cihazı bugün sıfırladım."Bu cihaz mevcut Mi hesabı ile ilişkilendirilmiş durumda.Güvenlik nedenlerinden dolayı cihazı doğrulamak için parolanız gerekmektedir" diye uyarı verip cihazı kitledi.Ne kullanıcı adım nede şifrem var cihazı kullanamıyorum ne yapabilirim

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
cihazımın mi şifresini buldum giriş yaptım ama bi de şifrenizi onaylayın diyo bu nedir sadece rakam istiyo
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Eski ekran kilidinizi deneyin. Desen ise sayı şeklinde girin.

Oyla:

Kübragenç

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Kübra genç
Cihazım
Mı 8 lite 64 gb
Konular
0
Son düzenleme:
Oyla:

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Oyla:

Ahmetszn3

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet
Cihazım
iPhone
Konular
0
Hocam öncelikle merhabalar telefonumu sıfırladım ve bu cihaz mevcut bir mi hesabı ile ilişkilendirilmiş durumda. Güvenlik nedenlerinden dolayı cihazı doğrulamak için parolanızı girmeniz t diyor yani kilitlendi şifreyi biliyorum yazıyorum mi hesap kimliği doğrulanamadı ağa bağlanılamıyor diyor başka telefondan İ.mi.com hesabına girip oturum aç yerine bilgilerimi giriyorum başka telefondan giriyor ama kilitli telefondan girmiyor şimdiden bana ilgi gösterdiğiniz için teşekkürler dilerim

Oyla:

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Hocam öncelikle merhabalar telefonumu sıfırladım ve bu cihaz mevcut bir mi hesabı ile ilişkilendirilmiş durumda. Güvenlik nedenlerinden dolayı cihazı doğrulamak için parolanızı girmeniz t diyor yani kilitlendi şifreyi biliyorum yazıyorum mi hesap kimliği doğrulanamadı ağa bağlanılamıyor diyor başka telefondan İ.mi.com hesabına girip oturum aç yerine bilgilerimi giriyorum başka telefondan giriyor ama kilitli telefondan girmiyor şimdiden bana ilgi gösterdiğiniz için teşekkürler dilerim
Cihaz internete bağlı mı hocam önce ona bakın bağlı ise cihazı Bir kez sıfırlayıp deneyin birde

Oyla:

romantik1986

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ibrahim
Cihazım
xiaomimi4
Konular
0
Merhaba iyi günler hocam ben telefoncuyum redmi 9 aldım bir tane telfonu sıfırladım telefona kayıtlı olan mi hesabın email adresini bilmiyorum nasıl bir yol izlemem gerekiyor aldığım müşterinin cep numarasıda yok ulaşamıyorum yardımcı olursanız sevinirim mağdurum

Oyla:
Üst Alt