Yardım Mi hesabıma giremiyorum!!!

cerenemre

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ceren
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
1
Mi hesabı uygulamasına girdiğimde veya herhangi bi mi uygulamasına girdiğimde otomatik olarak cihaz güvenlik bilgileri alınıyor diyor ve cihazı bul durumu kontrol edilemedi diye hata veriyor.Manuel olarak oturum açamıyorum.Sıkıntı nedir?Ne yapmalıyım ?

Grihava

iyi niyetini kaybetme.
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sedat
Cihazım
Xioami mi6
Meslek
Otomotiv
Konular
6
Çözebildiniz mi aynı sorun bende var mi9 kurduktan sonra oldu güncelleme ile yani, daha yeni almıştım 1 günlük cihaz

Oyla:

mstftkmk

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mustafa
Cihazım
mi 5
Konular
0
Oyla:

zeeddx

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
burak
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
0
Selam :cıahzımı fabrıka ayarlana getırdıgımde ana menuye gecerken boyle bır msej alıyorum..
"mi cıhaz mevcud MI hasabı ıle ılıskılndırmıs durumda.guvenlık nedenlerınden dolayı cıhazı doğrulmak ıcın parolanız gırmenız gerekmetedır "
sonr ıkıncı sekmede Cıhazı etkınlestırın dıyor sonra herseyı dogru gırdıgım halde ,boyle bır mesajalıyorum
"Mi hsap kımlıgı dogrulanmadı ağ hatası baglanmayır"

ben ugrastım her seyı dogru gırıme me ragmen bole bır hata verıyor. mı clod a telefon bulu devre dısı yaptım olmadı Sımsız yaptım olmadı.Lutfen bu konuda bana yardımcı olurmusunuz

Oyla:

ERYİĞİT

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
OnePlus 7Pro
Konular
10
bende aynı dertten mi mixte muzdarıbım hocam tamda rom atııgımız gune denk geldı bu problem acılmıyor tel kılıtlı sekılde kaldı uzerınde ıslemde yapılmıyor ne olacak bılmıyorum

Oyla:

xodeda

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
süleyman
Cihazım
mi5
Konular
0
sıfır aldığım mi6 aldım 1 günlük telefonu habımla aktifleitirdim. sonra fabrika ayarlarına çevirmem gerekti şimdi telefon kilitlendi aktifleşmiyor ağa bağlanılamadı hatası veriyor bendede. acaba internette mi sorun var diye şifreyi yanlış girdiğimde şifenin hatalı olduğunu söylüyor. ama doğru yazınca da ağa bağlanılamıyor.

Oyla:

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
sıfır aldığım mi6 aldım 1 günlük telefonu habımla aktifleitirdim. sonra fabrika ayarlarına çevirmem gerekti şimdi telefon kilitlendi aktifleşmiyor ağa bağlanılamadı hatası veriyor bendede. acaba internette mi sorun var diye şifreyi yanlış girdiğimde şifenin hatalı olduğunu söylüyor. ama doğru yazınca da ağa bağlanılamıyor.
Duyuru - Telefonlarınızı Sıfırlamayın!

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Bootloader kilidi açık olan arkadaşlarımız geçici olarak miui tabanlı olmayan lineage, rr tarzı romlar kurup telefonlarını kullanmaya devam edebilirler.

Bootloader kilitli olan arkadaşlarımız ise ikinci alanlarını aktif ederek kullanabilir.

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Son düzenleme:
Oyla:

f2999

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
mi 6
Meslek
Zihinsavar
Konular
4
hocam lineage mi6 için link paylaşabiliyormusnuz ?

Oyla:

ERYİĞİT

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
OnePlus 7Pro
Konular
10
twrp yedeği ile ben şimdilik cözdüm olayı normal şekilde kullanıyorum ancak mi hesabına hiç dokunmadım neyseki alınmış yedeğim vardı kurtuldum serverlar duzelene kadar hıc dokunmadan kullanacagım boyle.

Oyla:
Üst Alt