Yardım mi hesabı hakkında

delece23

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
SERTAÇ
Cihazım
mi 5s plus
Konular
2
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
natrium_global_images_V8.0.1.0.MBGMIDG_20160805.0000.29_6.0_global
Telefon Modeli
Mİ 5S PLUS
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
merhabalar telefonuma format attım fakat mi hesabı istiyor ve mi hesabı şifremi hatırlamıyorum hangi mail adresimi veya hangi telefon numarası ile kayıt olduk hatırlayamıyorum telefonda gösterilen mi hesabının tamamını görme imkanım olsa şifremi unuttum diyip telefon veya mail adresini öğrenecem ama mi hesabı ID sinin hepsini göremiyorum ne yapmam gerekiyor yardım edermisiniz :(

yasintasdemir

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
1

Sitesi üzerinden oturum aç sekmesinden şifremi unuttum adımını kullanmayı denediniz mi? En azından oradan mail adresinize şifre değiştirme yönergesi göndersin. Sizin de artık kaç tane mail adresiniz varsa hepsine tek tek girip, o gelen şifre talebi mailini takip edersiniz. Aklıma bu geldi.

Orada sizden mail adresi istediğinde ise olası mail adreslerinin hepsini deneyin. İlla ki birine gidecektir. Gitmeyenlerde böyle bir mail adresi kayıtlı değil derse ne ala. Ayrıca sizi robot olarak görüp spam yaptığınızı düşünürse; modeme reset atıp öyle deneyin. En azından böyle bir durumla karşılaşsam bunu yapardım.

Çeşitli mail adreslerini ve şifreleri bir kağıda ya da kişisel bir deftere el yazısı ile yazmakta fayda var.

Oyla:

delece23

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
SERTAÇ
Cihazım
mi 5s plus
Konular
2
aklıma gelen büyün mailleri denedim daha önce cep telefonuma geliyordu fakat şimdi olmuyor napacam bilmiyorum kaç kere root ettim cihaz yine aynı yine aynı :(

Oyla:
Üst Alt