Soru Mi Frim sitesi güvenilir midir ?

• Konbuyu başlatan Fire
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 14
  • Görüntüleme 2K

Fire

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Eren
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
38
Bu siteden rom indirmek güvenilir midir? Ve 1.4 GB fazla bir boyuta sahip rom indiriyor redmi note 8 miui 11.11 sürümü fastboot stable yazan yerde 3.4 zip stable yazan yerde 2.0 GB aradaki fark niçin ve site güvenilir mi ?
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Çok sağolun hocam içime su serptiniz

hocam bağlantıda sıkıntı yok xiomi cihazlarda tek dikkat edeceğiniz şey kod adı ona cok ama cok dikkat etmek lazım yanlıs kod adı cihazı brick yapar bunu gönül rahatlıgıyla cihazınızın kod adına uygunsa mi flash tool ile kurabilirsiniz cihaza bu arada mi flash tooldan kurulum yaparken cihazı kilitlememeye dikkat edin mi flash toolda aşagıdaki seçeneklerde flash and lock seçeneği seçili olmasın ona dikkat edin

Oyla:

Fire

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Eren
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
38
hocam bağlantıda sıkıntı yok xiomi cihazlarda tek dikkat edeceğiniz şey kod adı ona cok ama cok dikkat etmek lazım yanlıs kod adı cihazı brick yapar bunu gönül rahatlıgıyla cihazınızın kod adına uygunsa mi flash tool ile kurabilirsiniz cihaza bu arada mi flash tooldan kurulum yaparken cihazı kilitlememeye dikkat edin mi flash toolda aşagıdaki seçeneklerde flash and lock seçeneği seçili olmasın ona dikkat edin
Flash all seçeneği ile yapıyorum sorun olmaz dimi ?

Oyla:
Üst Alt