Rehber MI Flash Tool İle Xiaomi MI4'E FastBoot ROM Yüklenmesi

kendileri

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
nusret
Cihazım
miui
Konular
0
MİNNETTARIM...

ottomanwolf

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi5s Plus
Konular
8
Chatin hocam merhaba. Bu romu Mi4 cihazına yüklemek için Bootloader kilidinin açık olması mı gerekiyor. Eğer açılması gerekiyor ise ilgi rehber hakkında (link vs) yardımcı olur musunuz? Teşekkürler.

chatin_62

lazye

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
OnePlus 6
Konular
30
ottomanwolf
Mi 4 bootlader kilidi yok , at twrp yapıştır custom rom :)

ottomanwolf

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi5s Plus
Konular
8
ottomanwolf
Mi 4 bootlader kilidi yok , at twrp yapıştır custom rom :)
Eyvallah kardeşim çok teşekkür ederim. Bu güzel bir bilgi. Xiaominin o kadar çok cihazı var ki takip edilemiyor
Bu arada twrp bildiğimiz klasik yolla, her cihaza kurulduğu şekilde, kuruluyor dimi.
Bir de şunu sorsam, Mi4 için en güncel ve stabil rom hangisidir. Teşekkürler.

Musty

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xaomi Mi4
Konular
7
kardeş ben naptıysam telefonu pc de göremedim, sdk da yazdım bunu dedi,

adb : The term 'adb' is not recognized as the name of a cmdlet, function, script file, or operable program. Check the s
pelling of the name, or if a path was included, verify that the path is correct and try again.
At line:1 char:1
+ adb reboot-bootloader
+ ~~~
+ CategoryInfo : ObjectNotFound: (adb:String) [], CommandNotFoundException
+ FullyQualifiedErrorId : CommandNotFoundException
Suggestion [3,General]: The command adb was not found, but does exist in the current location. Windows PowerShell does not load commands from the current location by default. If you trust this command, instead type: ".\adb". See "get-help about_Command_Precedence" for more details.

ben telefonu kabloyla bağlayınca pc görmüyor sanırım, girişte sıkıntı var.

dili ingilizce yapınca hata vermedi ve telefon açıldı. şuan kullanıyorum yanlız pc ye bağlayınca görünmüyor. otg usb yi okuyor, sorun ne olabilir ?

birde kamerası odaklamıyor; ses tuşlarını yenilettim, şarj girişinide almıştım çinden ama gelen bozuk çıktı eskisini temizleyip geri taktı. sonra telefonu sıfırladım kamerada sorun çıktı. farklı bir kamera uygulaması indirip baktıp gene odaklamadı. donanımsal sanırım ?

Son düzenleme:

qwxxwp

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
selahattin
Cihazım
mi4 lte
Konular
0
merhaba, benim mi4 lte telefonum ekran kırıldı. kilit deseni olduğu içinde verileri alamadım. ekranı değiştirme vaktim olmadan verileri almak için unlock işlemi yaptım unlock yapıldı altta bi bar çıktı doldu bekledim. sonra durdu biraz hala açılmadı telefon bende güç düğmesine bastım. telefon şuan açılmıyor. mi logosu geliyor ve telefon kalıyor o şekilde. fastboot moduna giriyor ama. bu şekilde iken telefona nasıl bi müdahale ile içindeki verileri kurtarabilirim yardımcı olursanız sevinirim.

Mr.Sun

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emre Can
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
6
All data diyerek sorunsuzca yükledim ancak titreşim motoru çalışmamaya başladı niye böyle oldu telefona rom yükledik den sonra fabrika ayarına aldım yine aynı

Üst Alt