Video Mi Flash 64 Bit İle FastBoot Rom Yükleme (Video)

Mugrab

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mugrab
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Öğretmen
Konular
27

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Mugrab, PC masaüstüne ROM adında klasör oluşturup o klasör içerisine zip dosyasını çıkartıp mi flash programında rom klasörünü gösterin tamamdır.

mertkay46

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Poco m3
Konular
1
Mugrab, PC masaüstüne ROM adında klasör oluşturup o klasör içerisine zip dosyasını çıkartıp mi flash programında rom klasörünü gösterin tamamdır.
hocam merhabalar. cihazım poco m3. yurtdışı almıştım cihazı bootloader kilidi açık aldığım yerle cihaza imei de atmıştık. bugün telefona düncelleme geldi bildirisi gelince güncelledim telefonu ve bi anda recovery 3.0 main menü sayfası geldi. en altta da NV DATA İS CORRUPTED diye kırmızı bir yazı var. reboot, wipe data ve bir seçeneğin daha olduğu bi sayfa. reboot yaptığımda açılır gibi olup aynı main menü sayfasına geliyordu. wipe data dedim sildim tüm datayı yine aynı sayfaya attı. şimdi sizin ana girdideki linkten miflash'ı ve cihazıma uygun global romu indiriyorum. konuyu okudum biraz bu rom arma işlemini yaparken cihaz hardbrick oldu system destroyed oldu falan yazan kullanıcılar olmuş. bu durumda ben rom işlemini yapayım mı yoksa daha fazla telefonu mahvetmeden tamirciye falan mı götüreyim ? bir de bu iş neden başıma geldi bir fikriniz var mı ?

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
mertkay46, Daha fazla uğraşmadan destek alın derim...

mertkay46

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Poco m3
Konular
1
mertkay46, Daha fazla uğraşmadan destek alın derim...

hocam sizin videonuzla ve bir kaç başka ayarla daha hallettim. sıfırdan başlıyor şu anda cihaz. teşekkür ediyorum size.

Miuimai

Premium Üye
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
S23
Konular
5
Hocam merhaba not 9 pro kilit açık greeshan rom yüklü Orangefox dan bı dosyayı flash yaparken telefon redmi yazısında kaldı. Twrp ve faastboot moda giriyor fakat rom yükledim aynı redmi yazısında kalıyor. Twrp menüsüne girince twrp yerine şarj göstergesi geldi zaman sonra sistem yok edildi yažısı çıktı. Tek tuş twrp yükledim girdi şarjı 5 olmuş şarj etmiyor. Mı flash ile global rom yükledim yükleme başarılı yazıyor fakat redmi yazısında kalıyor. Daha önce bu şekilde olup açılmıştı. Acaba şarjı az ondan olabilir mi şarj 5 te kaldı

emreozcn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
1
Merhaba bende güncelleme esnasında fastboot ta kalma sorununu yaşadım sonra fastboot rom flaslayarak açtım ama telefonda IMEI işlemi var yani önceden twrp magisk yüklüydü şimdi tekrar yüklemem gerekirmi ? Bu şekilde twrp siz kullansam ne olur ? Ota guncellemeler geldiğinde direk yapsam ne olur ?

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
emreozcn, Twrp olmadan da kullanabilirsiniz sadece fabrika ayarlarına dönmeyin,imei silinebilir.

Ota üzerinden kendisi güncelleme yapar,sıkıntı olmaz....

emreozcn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
1
emreozcn, Twrp olmadan da kullanabilirsiniz sadece fabrika ayarlarına dönmeyin,imei silinebilir.

Ota üzerinden kendisi güncelleme yapar,sıkıntı olmaz....
Teşekkür ederim gerçekten büyük bir yükten kurtardınız beni

Üst Alt