Video Mi Flash 64 Bit İle FastBoot Rom Yükleme (Video)

MustafaYazici

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Pocophone f1
Konular
0
Hocam Benim Telefon Çöktü Galiba İçinde twrp de yok anca fastboottan rom atilcak ama Atılsada cihaz fastboottan çıkmıyor

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
MustafaYazici, Bir sayfa geride verdiğim linkten destek alabilirsiniz,geçmiş olsun...

ahmetakif616

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet Akif
Cihazım
Redmi 8
Konular
36

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Fastboot rom yüklemelerinde en sağlıklı sonucu alacağınız Mi-Flash versiyonu budur.
64 bit Windows şarttır.
Win10-Win8-Win8.1 kullanan arkadaşlar kurulum öncesi sürücü imza zorlamasını devre dışı bırakmalıdırlar.
BOOTLOADER kilidi açık olmalıdır. Şarjınız en az %50 olsun.
Bu işlemde BootLoader kilidi kapanmaz ve İMEİ silinmez.
Bu işlem Orijinal/Stock/Fabrika Rom yükleme adımıdır ve her şey silinecektir.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
hocam rom yüklerken tam yükleniyor telefon birden fastboot modundayken yeniden başlıyor. Bu yüzden teleefonumu az daha hard-brick ediyordum(fastboot moduna bile giremiyordu). Acaba neden ve bunun bir çözümü var mı?

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
ahmetakif616, Şu an rom yüklendiyse sorun yok,buna bir çok şey sebep olabilir kesin bir şey söylemek yanlış olur,donanımsal arıza da olabilir,bilemiyorum...

Eğer rom atamadıysanız sizde bir sayfa geride verdiğim destek bölümünden yardım alabilirsiniz...

ahmetakif616

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet Akif
Cihazım
Redmi 8
Konular
36
ahmetakif616, Şu an rom yüklendiyse sorun yok,buna bir çok şey sebep olabilir kesin bir şey söylemek yanlış olur,donanımsal arıza da olabilir,bilemiyorum...

Eğer rom atamadıysanız sizde bir sayfa geride verdiğim destek bölümünden yardım alabilirsiniz...
hocam o sorunu çözdüm, tam orjinal xiaomi mesajlaşma ve arama uygulaması için İndo romunu yüklüyordum ki birden fastboot modundan çıktı yükleme devam ederken daha da orjinal recovery hariç hiç bir şekilde açamadım (fastboot modunda bile) sonrasında 45 50 dk sonra hala açmaya çalışırken birden fastboot moduna girebildim nasıl oldu ben de bilmiyorum bu şekilde orjinal romu yükleyip telefonu kurtarabildim

MOduncu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammet
Cihazım
Mi 9
Konular
4
hocam o sorunu çözdüm, tam orjinal xiaomi mesajlaşma ve arama uygulaması için İndo romunu yüklüyordum ki birden fastboot modundan çıktı yükleme devam ederken daha da orjinal recovery hariç hiç bir şekilde açamadım (fastboot modunda bile) sonrasında 45 50 dk sonra hala açmaya çalışırken birden fastboot moduna girebildim nasıl oldu ben de bilmiyorum bu şekilde orjinal romu yükleyip telefonu kurtarabildim
sevindim sizin adınıza ben hala uğraşıyorum bakalım.. olmadı yarın başka ellere teslim edecem

Dragoner16

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Mi 8lite
Konular
12
Bu yöntemle android 11 olan cihazımızı android 10 stock hale getirebiliyor muyuz yani?

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104

Dragoner16

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Mi 8lite
Konular
12
hocalarım diyelim ki cihazımızda bl kilidi açık, twrp yüklü, android 11 x bir rom var rom'u tamamen kaldırıp twrp üzerinden android 10 rom yükleyebilir miyiz

Üst Alt