Yardım Mi Fit sürekli olarak duruyor

oguzhanacer

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Poco f1
Meslek
DC System Admin
Konular
4
Mi Fit sürekli olarak duruyor hatası alıyorum ekte ekran görüntüsü nü koydum. Cihazım POCO F1 Miui sürümüm 9.6.27 Global Beta.
Playstore da bulunan son versiyonu kullanırkende yaşıyorum.

linkteki son sürümü kullnırkende yaşıyorum.

Uygulama verilerini temizlediğimde düzeliyor. Uygulamayı otomatik başlatma açık arka plandaki uygulamaları kapattığımda bazen başlıyor sorun.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-07-03-15-22-17-008_com.mi.android.globallauncher.jpg
    Screenshot_2019-07-03-15-22-17-008_com.mi.android.globallauncher.jpg
    404,9 KB · Görüntüleme: 16

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Mevcut Mi fit üzerinden çıkış yapın hocam, Farklı bir Mi fit sürümü ile deneyin. Güncelleme sonrası uyuşmazlık sorunu olabiliyor.
ki Linkte bütün Mi fit apk ları mevcut.Stabil olarak çalışanı gözlemleriniz sonrası bildirerseniz sevinirim

Oyla:

oguzhanacer

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Poco f1
Meslek
DC System Admin
Konular
4
Mevcut Mi fit üzerinden çıkış yapın hocam, Farklı bir Mi fit sürümü ile deneyin. Güncelleme sonrası uyuşmazlık sorunu olabiliyor.
ki Linkte bütün Mi fit apk ları mevcut.Stabil olarak çalışanı gözlemleriniz sonrası bildirerseniz sevinirim

Denedim hocam teşekkürler 4.0.2 ve altındaki sürümler Mi Fit 4 ü bulup eşleşemiyor bile

Oyla:

oguzhanacer

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Poco f1
Meslek
DC System Admin
Konular
4
Rica ederim, son durum nedir peki hocam?

Son durum;

Problem devam ediyor. Arka planda calısan uygulamaları kapatma işlemini 1-2 kere yaptıktan sonra sorun çıkıyor. Şuan çare olarak Mi Fit i kilitledim arka plandaki uygulamları kapattığımda sadece o kalıyor. Sorunun işletim sisteminden dolayı olduğunu tahmin ediyorum. Betadan dolayı olabilir. Telefonu sıfırlayıp stable ye dönmekte istemiyorum. Stabilde deneyen varsa yazarsa süper olur. Mi Band 4 aldık kullanamıyoruz.

Son düzenleme:
Oyla:

ozer05

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Orçun
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
23
Son durum;

Problem devam ediyor. Arka planda calısan uygulamaları kapatma işlemini 1-2 kere yaptıktan sonra sorun çıkıyor. Şuan çare olarak Mi Fit i kilitledim arka plandaki uygulamları kapattığımda sadece o kalıyor. Sorunun işletim sisteminden dolayı olduğunu tahmin ediyorum. Betadan dolayı olabilir. Telefonu sıfırlayıp stable ye dönmekte istemiyorum. Stabilde deneyen varsa yazarsa süper olur. Mi fit 4 aldık kullanamıyoruz.
mi band 4 olacak galiba o :) yakında gelecek güncellemeleri bekleyin herşeyi denediyseniz.

Oyla:
Üst Alt