Yardım Mi box s takılma sorunu

• Konbuyu başlatan system
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 51
  • Görüntüleme 36K

system

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
Mİ 8
Meslek
Oto müzik
Konular
43
Arkadaşlar merhaba, dün cepport dan, gittigidiyor üzerinden mi box s ve mi router pro aldım, saolsunlar hızlı ve şahane bir kutlama ile gönderdiler. Mi router kurdum, bunda sorun yok, fakat mi box s de şöyle bir durum var,

YouTube açtım izliyorum mesela. Sonra cihazı kumandadan kapattım, yarım saat sonra tekrar açtım, bu sefer hem cihaz, hem YouTube takıla takıla çalışıyor, taki cihazın fişini söküp takana kadar, o zaman düzeliyor. Bu sorunun nedeni nedir, fabrika ayarlarına geri dönüş yapıp denemenin bir faydası olur mu? Yada iade mi etmeliyim. İade etmek de istemiyorum ama, sorun sürekli tekrarlıyor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Fabrika ayarlarına geri döndürdüm ama değişen birşey olmadı, sanırım değişim isteyeceğim cepport dan.

Son düzenleme:

ukisla7

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğur
Cihazım
Mi9 se
Konular
4
merhabalar hocam,
bu üründen bende aldım bugün kurulumunu yaptım yalnız aynı sorun bende de var sanırım. Ürünü trendyol dan aldım. Nasıl bir yol izlemem gerekiyor. internet hızım 16 mbit. yardımcı olursanız sevinirim. teşekkürler
Sadece iptv de böyle benim anlamadım

Oyla:

Kadirce50

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Kadir
Cihazım
Mi box 3
Konular
0
Donma sorununa karşı, Sürekli mi box güç adaptörünü çıkarıp takmak hem zahmetli hemde azda olsa riskli bir çözüm.

Ayarlar - cihaz tercihleri - hakkında - yeniden başlat,, seçeneği ile bu iş kumanda ile kolayca yapılabilir. Selamlarımla

Oyla:
Üst Alt