Yardım Mi box s güncelleme sonrası sesli komut sorunu

AngaralıZihni

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Zihni
Cihazım
Mi 6
Meslek
Emekli Banka Müdür
Konular
10
Sesimi tanımıyor daha doğrusu konuşurken mikrofonda dalgalanma olur ya o yok . Yani kumandadan mikrofon tuşuna basıyorum konuşuyorum mikrofon ses almıyor güncellenerek sonra oldu ayarlardan nasıl çözülür sifirlamam gerekmez insallah
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Kumandayı bağlantısını koparıp tekrar bağladım olmadı yazılımsal herhalde

.

Son düzenleme:

AngaralıZihni

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Zihni
Cihazım
Mi 6
Meslek
Emekli Banka Müdür
Konular
10
Mi box s TV Boxa Android 9 güncellemesi yüklendikten sonra mouse ve mikrofon birlikte çalışmaz oldu. Mouse çıkarılırsa yeniden başlatılırsa mikrofon çalışmaya başlıyor. Ancak, mouse tekrar takılırsa mikrofon yeniden bozuluyor. Bunun bir düzeltmesini bilen var mı? Mi nin bir güncelleme göndermesini bekliyoruz.

Android 9 güncellemesi yüklendikten sonra mouse ve mikrofon birlikte çalışmaz oldu.
Herkeste maalesef dediğiniz sorunlar var. Yeni güncellemeyi bekliyoruz.

Oyla:

Ori-time

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Orhan
Cihazım
Mi Box S 4K
Konular
0
usb ye takılı ne varsa çıkar ve kumandanın ilişkilendirmesini sonlandır tekrar tanıt sorunun kalkar.
USB'ye takılı ne varsa çıkardım, kumandanın ilişkilendirmesini nasıl sonlandıracağım ve tekrar nereden ve nasıl tanıtacağım ?

Oyla:

Ori-time

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Orhan
Cihazım
Mi Box S 4K
Konular
0
Herkese merhaba, bende Mi Box S 4K var kumandasını cihaz sıfırlanmadan tekrar nasıl tanıtabilirim. Konu hakkında bilgisi olan varsa yardımınızı bekliyorum. Teşekkürler . . .

Oyla:

yasinsonmez

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yasin
Cihazım
Mi S 4K tv box
Konular
1
USB'ye takılı ne varsa çıkardım, kumandanın ilişkilendirmesini nasıl sonlandıracağım ve tekrar nereden ve nasıl tanıtacağım ?

Ayarlarda var orda ilişkilendirmeyi sonlandır. Zaten tekrar tanıtımı hemen görsel olarak geliyor.

Oyla:

brujeria

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
cagatay
Cihazım
mi box s
Konular
0
Merhaba benim sorunum daha farklı, kumanda sesli komut vs çalışıyor ama bluetooth kulaklıklarım cihaza bağlanıyor ama videoları oynatamıyorum donuyor bağlantıyı kapatıyorum çalıyorum bağlıyorum yine oynatmıyor videoları böyle bir sorun ile karşılaşan oldumu acaba? Cihazı sıfırladım cashleri sildim vs sorun devam ediyor. Sırf kulaklığı takıp rahat rahat dizi film izleyim diye aldım cihazı güncelleme sonrası bu sorunu yaşamaya başladım.

Oyla:

yasinsonmez

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yasin
Cihazım
Mi S 4K tv box
Konular
1
Merhaba benim sorunum daha farklı, kumanda sesli komut vs çalışıyor ama bluetooth kulaklıklarım cihaza bağlanıyor ama videoları oynatamıyorum donuyor bağlantıyı kapatıyorum çalıyorum bağlıyorum yine oynatmıyor videoları böyle bir sorun ile karşılaşan oldumu acaba? Cihazı sıfırladım cashleri sildim vs sorun devam ediyor. Sırf kulaklığı takıp rahat rahat dizi film izleyim diye aldım cihazı güncelleme sonrası bu sorunu yaşamaya başladım.

modemin wifi kanal bandını değiştir. Sorunun hallolması lazım. xaiomi s 4k elden çıkardım bu arada. sağlam bir güncelleme gelmeli.

Oyla:

brujeria

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
cagatay
Cihazım
mi box s
Konular
0
modemin wifi kanal bandını değiştir. Sorunun hallolması lazım. xaiomi s 4k elden çıkardım bu arada. sağlam bir güncelleme gelmeli.
Onuda denedim. 2.4 veya 5ghz farketmiyor aynı sorunu yaşıyorum var mı başka önerisi olan :((

Oyla:

kadirkaya

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
orenmek
Cihazım
mi box
Konular
0
Sesimi tanımıyor daha doğrusu konuşurken mikrofonda dalgalanma olur ya o yok . Yani kumandadan mikrofon tuşuna basıyorum konuşuyorum mikrofon ses almıyor güncellenerek sonra oldu ayarlardan nasıl çözülür sifirlamam gerekmez insallah

Kumandayı bağlantısını koparıp tekrar bağladım olmadı yazılımsal herhalde

.
merhabalar usb portuna takılı kablo kalvye flaş belekği çıkarın kumanda bağlantısını kesin tekrar bağlayın çalışacak

Oyla:

kadirkaya

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
orenmek
Cihazım
mi box
Konular
0
böyle bir sorunla karşılaşan var ise usb portunda takılı ne varsa cıkarın flaş bellek mouse klavye sonra ayarlar bölümünde uzak kumanda ve aksesuar bölümünde kumandanın bağlantısını kesin ve geri bağlayın sorun düzelecektir sorunun devam etmesini istemiyorsanız mi box kapatmadan usb portunda ne varsa cıkarın açarkende takılı birşey olmasın.

Oyla:
Üst Alt