Rom Mi Box S - Android 9 Çıktı!

alexander_great

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
cengiz
Cihazım
mi box 3 4k
Konular
1
Bu güncelleme geri alınabilir mi
Güncellemeden sonra berbat oldu ip tv uygulamaları düzgün çalışmıyor cihazı kapatıp açtığımda sesler çıkmıyor fişi çekip takıyorum ve USB mause ile sağ tuş kopyala yapıştır yapıyordum şimdi sağ tuşa basınca geri gidiyor
Güncellemeyi silip eski versiyonu istiyorum

Baroone

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Mi 8
Konular
5
Bende de güncelleme öncesi Netflix daha stabildi. Sesi filmi seyrederken yukseltilip alcaltilabiliyordu, yine bozmuslar.

Lucasksk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ulaş
Cihazım
Mi6
Konular
0
Bende stereo ev sinema hoparlörü var. Bu doğrudan Mi Box'a bağlı.

1- TV bağlantısı hdmi olduğu için sesin %50'si kayıp oluyor. Yani hdmi ses ve görüntü aktardığı için sesin yarısı TV'ye yarısı hoparlörlere geliyor. Bunu nasıl anladın derseniz cihazda sesli birşey izlerken hdmi kabloyu çekin ve hoparlör sesinin ne kadar yükseldiğini görün.

HDMI'dan ses aktarımını kapatabiliyor muyuz?

2- Cihaz kapalıyken hoparlörden aralıklarla pıt, pıt diye ses geliyordu. Güncellemeden sonra pat, pat diye daha yüksek ses gelmeye başladı.

Bu sorun neyle ilgili olabilir? Mi Box hemen açılabilsin diye kumandadan kapatınca uyku moduna geçiyor. Tam güç cihazı kapatmak mümkün mü?

benimde Hi-Fi sistemime rca kablo ile bağlı, ses sistemi sürekli açık, mi box kapattıktan 5 dakika sonra yaklaşık 8-10 saniye aralıklarla, Pıt Pıt ses geliyor hoparlörden ve durmyor, HDMI kablosunu filan söktüm ses gelmeye devam ediyor, çözemedim durumu, Mi box cihaz ayarlarından SPDF yaptım yine değişen birşey olmadı. çözüm bulabilen var mı acaba

achfighter

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Batuhan
Cihazım
Mi 6, Mi A3
Konular
7
Yeni güncelleme gelmiş 650MB boyutunda. Henüz yüklemedim. Deneyen var mı?

WeCooL

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Uğur
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
7
merhabalar benim televizyonumun smart tv özelliği yokta daha çok youtube ve IPTV kullanıyorum mi tv box S 2021 yılında beni memnun eder mi bir sorun yaşar mıyım acaba ?

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
merhabalar benim televizyonumun smart tv özelliği yokta daha çok youtube ve IPTV kullanıyorum mi tv box S 2021 yılında beni memnun eder mi bir sorun yaşar mıyım acaba ?
Ben hala memnunum cihazdan. Dışarıdan apk kurarak dizi film izliyorum youtubeda takılıyorum. Cihaz şimdiye dek 1 kez sorun verdi o da dışardan kurduğum uygulama yüzündendi.

WeCooL

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Uğur
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
7
Cevap için sizlere teşekkür ederim başka memnun olan varmı aramızda telefonum redmi olduğu için ve tv box diyince aklıma xiaomi mi tv box s geliyorda yorumlarınıza açığım

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
Cevap için sizlere teşekkür ederim başka memnun olan varmı aramızda telefonum redmi olduğu için ve tv box diyince aklıma xiaomi mi tv box s geliyorda yorumlarınıza açığım
Aklıma gelmişken bu cihazda ethernet girişi yok. Kablosuz bağlantıda sorun yaşamadım ama internetin %50si falan gidiyor. O yüzden dönüştürücü alıp ethernet bağladım. Bu da sadece 1 tane olan usb girişinin dolmasına neden oldu.

Üst Alt