İnceleme Mi Box Global (International) Kurulum / Ayarlar / Menüler / Uygulamalar

micro77

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Namık
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Elektronik
Konular
10

mv_9522

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Mürvet
Cihazım
Mi 9, Mi 2
Meslek
Mat. hocası
Konular
23
chatin_62 hocam bundan önceki sürüme yani ilk üzerinde olan sürüme nasıl döne bilirim? Dönersem çare olurmu?

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
chatin_62 hocam bundan önceki sürüme yani ilk üzerinde olan sürüme nasıl döne bilirim? Dönersem çare olurmu?
Bende de cihaz USB portu hiç görmüyordu. Yokmuş gibi davranıyordu. Recovery'ye girecek bir düğme, tuş v.s yoktu. Yazılım atacak olsam usb'si bozuk zaten. Adamlara yazmıştım, cihazı gönderin demişlerdi. Gidiş geliş kargo masrafları yüzünden sıcak bakmadım. Bir gün üzerinde USB'den disk bağlıyken cihazı açtığımda bir de gördüm ki cihaz ilk açıldığında USB çalışıyor, bir süre sonra elektriği kesiyor. Yani bağladığım disk duruyor. Aklıma yazılımsal olarak bir şey yüzünden USB'nin kapanmış olabileceği geldi. Menüden fabrika ayarlarına döndüm olmadı. Sonra en.miui.com forumda recovery konusunu görünce onu denedim ve USB şimdi çalışıyor. İsterseniz siz de önce bir recovery'den fabrika ayarlarına dönmeyi deneyin. Konunun linkini birazdan atarım.

Sent from my Mi Note 2 using Tapatalk

mv_9522

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Mürvet
Cihazım
Mi 9, Mi 2
Meslek
Mat. hocası
Konular
23
Hocam onuda denedim. Fabrika ayarlarına dön dediğimde bir fark olmadı

mv_9522

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Mürvet
Cihazım
Mi 9, Mi 2
Meslek
Mat. hocası
Konular
23
Hocam garip olan kutudan çıktığı zaman üzerindeki yazılım ile sorunsuz bağlandı. Ama güncelledikten sonra görüyor telefonlar ama bağlanamıyor. İnternetdən bir kaç yazılım bulup yükledim ama fark yok

mv_9522

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Mürvet
Cihazım
Mi 9, Mi 2
Meslek
Mat. hocası
Konular
23
Verdiyiniz linkdeki yazılımı yüklemek istedim ama hata verdi. Daha güncel vwraionda olduğu için onu kabul etmedi

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Bende de cihaz USB portu hiç görmüyordu. Yokmuş gibi davranıyordu. Recovery'ye girecek bir düğme, tuş v.s yoktu. Yazılım atacak olsam usb'si bozuk zaten. Adamlara yazmıştım, cihazı gönderin demişlerdi. Gidiş geliş kargo masrafları yüzünden sıcak bakmadım. Bir gün üzerinde USB'den disk bağlıyken cihazı açtığımda bir de gördüm ki cihaz ilk açıldığında USB çalışıyor, bir süre sonra elektriği kesiyor. Yani bağladığım disk duruyor. Aklıma yazılımsal olarak bir şey yüzünden USB'nin kapanmış olabileceği geldi. Menüden fabrika ayarlarına döndüm olmadı. Sonra en.miui.com forumda recovery konusunu görünce onu denedim ve USB şimdi çalışıyor. İsterseniz siz de önce bir recovery'den fabrika ayarlarına dönmeyi deneyin. Konunun linkini birazdan atarım.

Sent from my Mi Note 2 using Tapatalk

USB sorunu bende de oldu... Hem USB'yi hiç kullanmadığım için hem de donanımsaldır diye düşündüğüm için üzerine hiç düşmedim ama verdiğiniz linkleri bir de ben deneyeceğim. Teşekkürler hocam :)

mv_9522

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Mürvet
Cihazım
Mi 9, Mi 2
Meslek
Mat. hocası
Konular
23
chatin_62 ve cantara hocam size bir zahmet mi boxta olan google cast reciever ve mi boxun son güncel yazılım numarasını söyleye bilirmisiniz. Belkide problem google cast reciever uygulamasindan kaynaklidir

Üst Alt