İnceleme Mi Band Hakkında Merak Ettikleriniz

Merdo

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mert
Cihazım
Mi Band
Konular
0
Sizin geliştirdiğinız uygulamayı indiriyorum fakat offıce programları ıle acıyor sadece ve kurulum gerçekleşmiyor. Bir öneriniz varmı acaba?  Bır de sızın geliştirdiğinız uygulamada bildirimleri alabılıyormuyuz (facebook twitter vs)

sjap

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Cengiz
Konular
1
Merdo' Alıntı:
Sizin geliştirdiğinız uygulamayı indiriyorum fakat offıce programları ıle acıyor sadece ve kurulum gerçekleşmiyor. Bir öneriniz varmı acaba?  Bır de sızın geliştirdiğinız uygulamada bildirimleri alabılıyormuyuz (facebook twitter vs)

Uygulamanın uzantısı ne acaba ya da tam ismi "MiFit V.1.3.312.375 Türkçe [Miui Türkiye Ekibi].apk" mi ? Eğer değilse bu şekilde değiştirip kurmayı deneyin. Bildirimleri alabilirsiniz.

@chatin_62
Bu arada Bluetooth 3.0 ile denemiştim bağlanamadı. Bütün cihazlarda aynı olur mu emin değilim ama iPhone 4 lerde de bluetooth sebebiyle çalışmadığını söylemişlerdi. Ben Galaxy Wonder ile denemiştim.

Merdo

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mert
Cihazım
Mi Band
Konular
0
Evet hocam .Apk uzantısı fakat telefona ındırınce offıce programları cıkıyo kur deyince

sjap

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Cengiz
Konular
1
Merdo' Alıntı:
Evet hocam .Apk uzantısı fakat telefona ındırınce offıce programları cıkıyo kur deyince

Hocam muhtemelen romla ilgili bir problem olabilir. Hangi romu kullanıyorsunuz? Birde play storedan apk installer tarzı bi uygulama yükleyip dener misiniz? 
Birde office uygulamanızın ayarlarında açılacak dosya türleriyle ilgili bir ayar varsa apk seçeneğini görürseniz kaldırabilirsiniz.

Merdo

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mert
Cihazım
Mi Band
Konular
0
Hocam ingilizce olan sürümünü de indirdim o da apk uzantılı onu direk kurulsunmu diye soruyo telefon. Bunu indirince office ile açmaya calısıyo. Rom yok telefonda kendi orjinal android 4.4.4 yüklü. Dediklerinizi uygulayacağım. Eğer olmaz ise tekrar yazarım. Teşekkür ederim ilginize  :huzurlu:

Edit: Hocam apk installer ile sorunu çözdüm. Teşekkür ediyorum tekrardan. Uygulama türkçe süper olmuş vallahi. Şimdi Sipariş ettiğim mi bandımı beklemek ve yarın kargodan almak kaldı :)

sjap

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Cengiz
Konular
1
Merdo' Alıntı:
Hocam ingilizce olan sürümünü de indirdim o da apk uzantılı onu direk kurulsunmu diye soruyo telefon. Bunu indirince office ile açmaya calısıyo. Rom yok telefonda kendi orjinal android 4.4.4 yüklü. Dediklerinizi uygulayacağım. Eğer olmaz ise tekrar yazarım. Teşekkür ederim ilginize  :huzurlu:

Edit: Hocam apk installer ile sorunu çözdüm. Teşekkür ediyorum tekrardan. Uygulama türkçe süper olmuş vallahi. Şimdi Sipariş ettiğim mi bandımı beklemek ve yarın kargodan almak kaldı :)

Rica ederim hocam birbirimize yardımcı olmak için buradayız :)

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
sjap' Alıntı:
Merdo' Alıntı:

Uygulamanın uzantısı ne acaba ya da tam ismi "MiFit V.1.3.312.375 Türkçe [Miui Türkiye Ekibi].apk" mi ? Eğer değilse bu şekilde değiştirip kurmayı deneyin. Bildirimleri alabilirsiniz.

@chatin_62
Bu arada Bluetooth 3.0 ile denemiştim bağlanamadı. Bütün cihazlarda aynı olur mu emin değilim ama iPhone 4 lerde de bluetooth sebebiyle çalışmadığını söylemişlerdi. Ben Galaxy Wonder ile denemiştim.

Hocam, bilindiği üzere Apple cihazların Bluetooth özellikleri farklı. Normal şartlarda dosya alışverişi yapmak falan mümkün değil. Benim gördüğüm sadece kulaklıklarda çalışıyor. Bu yüzden bunu baz almak doğru değil.
Bir ihtimal, rom versiyonunuz ile ilgili olabilir. Aklımda yanlış kalmadıysa 4.4 ve üstü olması gerekiyor.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

sjap

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Cengiz
Konular
1
chatin_62' Alıntı:
sjap' Alıntı:
Merdo' Alıntı:

@chatin_62

Hocam, bilindiği üzere Apple cihazların Bluetooth özellikleri farklı. Normal şartlarda dosya alışverişi yapmak falan mümkün değil. Benim gördüğüm sadece kulaklıklarda çalışıyor. Bu yüzden bunu baz almak doğru değil.
Bir ihtimal, rom versiyonunuz ile ilgili olabilir. Aklımda yanlış kalmadıysa 4.4 ve üstü olması gerekiyor.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

Hocam CM 11 ve 12 ile yani 4.4.4 ve 5.0 ile denemiştim o zaman çalışmadı. Belki benim cihazım problem yapmıştır bilemem ama alıpta sonradan çalışmadı diye sizi ya da bizi sorumlu tutmasın kimse :)

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
@sjap hocam, elbetteki her cihaz tam anlamıyla standartları kullancak diye birşey yok. Öyle olsa yukarda da değindiğimiz gibi Apple cihazların Bluetooth'larından da dosya transferi yapabilirdik. Bu cihazda da mutlak Bluetooth 4.0 ve üzeri cihazlarda çalışması durumu olabilir. Elimde cihaz olmadığı için kesin böyledir diyemiyorum. Bu yüzden zaten hemen her cihaz diye yazdım. İstisnalar kaideyi bozmaz.

Üst Alt