Rehber Mi Band Adım Sayacı Nasıl Çalışır?

tantana42

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
haydar
Cihazım
ximiomi
Konular
3
Arkadaslar turkce yazilim.yukledikten sonra adimlarim otomatik.saymaya basladi . Mi fit eski surum kullaniyorum cunku turkce yaptim. Eslesmeyi sonlandirip deneyeyim dedim ilk 11 adimimi saydi ama yine takili kaldi 11de. Neden saymiyor. Turkce yaptiktan sonra boyle oldu

okanmpx220

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
oguzhan
Cihazım
s7 edge
Konular
0
Daha uyanmadan sağ olsun 150 adım gösteriyor. Tuvalete gidiyorum 100 daha ekliyo. Bunun bi ayarı veya adaptasyonu yok mu acaba. Hayır sarayda yaşamıyorum odada nasıl 300 adım atıyorum. Kalp atış sensörü nefes nefeseyken 70 falan gosteriyo . Mi band 4 tam fiyasko. 1 bile daha iyiydi

Patron

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi Max 3
Meslek
Z.Katibi
Konular
3
Öncelikle faydalı bir konu olmuş emeğinize sağlık. Arkadaşlar Band 5 kullanıcısıyım. Adım sayma açık havada doğru göstermiyor. Evde ise olması gerekenden çok fazla gösteriyor. Sizce bunun nedeni ne olabilir? Bununla alakalı ben ne yapabilirim?

çilekeş

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi Note
Konular
87
Öncelikle faydalı bir konu olmuş emeğinize sağlık. Arkadaşlar Band 5 kullanıcısıyım. Adım sayma açık havada doğru göstermiyor. Evde ise olması gerekenden çok fazla gösteriyor. Sizce bunun nedeni ne olabilir? Bununla alakalı ben ne yapabilirim?
Bu konuda Mi Band 3 anlatılmaktadır. Mi Band 4 ve 5 te farklı sensörler kullanılmaktadır. Bu sorun ile alakalı siz hiçbirşey yapamazsınız yazılım güncellemeleriyle optimize edilecektir.

Üst Alt