Mod Mi Band 5 Türkçe Dil - Karakter - Emoji Desteği

Mod Sorunsuz ve Yüklemesi Kolay mı ?

• Sorunsuz

Oy: 6 66,7%
  • Sorunlu

Oy: 0 0,0%
  • Kurulumu Kolay

Oy: 4 44,4%
  • Kurulumu Zor

Oy: 3 33,3%

• Kullanılan toplam oy
    9

çilekeş

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi Note
Konular
87
Mod güncellendi birkaç hata düzeltildi. Linkler güncellendi.

uqurykn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğur
Cihazım
Meizu 16TH
Konular
0
Buralar Türkçe olabilir mi saat kadranındaki kısaltmada
Teşekkürler

çilekeş

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi Note
Konular
87
Buralar Türkçe olabilir mi saat kadranındaki kısaltmada
Teşekkürler

Bileklikte yüklü olan silinmeyen saat yüzleri zaten Türkçe. Mi fit mağaza gibi yerlerden yüklediğiniz saat yüzleri dil dosyasını kendi içinde barındırır bu dosyanın düzenlenmesi gerekir. Hava durumu ise şifreli bir yerde saklandığı için müdahale edilemez.

firtina-5261

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
gökhan
Cihazım
huawei
Konular
0
merhaba kardesim bugun mi band 5 aldim haliyle dilini turkce yapmak istedim youtubede videona denk geldim hersey guzel ama telden bolgeyi hindistan gecince benim telimde getapps uygulamasi cikmadi neyse netden apk olarak indiriyim dedim indirdim ama bu seferde yuklenmiyo yukleme basliyo ama sonra yuklenemedi hatasi verip atiyo bu arada telefonum huawei p10 pro... simdi ben bunu nasil halledebilirim bir yardimci olursan sewinirim...

çilekeş

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi Note
Konular
87
merhaba kardesim bugun mi band 5 aldim haliyle dilini turkce yapmak istedim youtubede videona denk geldim hersey guzel ama telden bolgeyi hindistan gecince benim telimde getapps uygulamasi cikmadi neyse netden apk olarak indiriyim dedim indirdim ama bu seferde yuklenmiyo yukleme basliyo ama sonra yuklenemedi hatasi verip atiyo bu arada telefonum huawei p10 pro... simdi ben bunu nasil halledebilirim bir yardimci olursan sewinirim...
Videodaki gibi uygulamanın oradan yüklenmesine gerek yok. Mi fit son sürüm olsun yeterli

Pabloyum

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Boran
Cihazım
Redmi note 7
Meslek
Youtuber/techno x
Konular
10
Bolge degistirmene gerek yok notify fitness uygulamasini yukle sonra siteden 1.0.1.32 yada 1.0.1.84 olan fw dosyasini saate yukle videoda bolge degistirme bolumunden sonrakileri uyugulman yeterli yada wyusufw ustanin dedigi gibi modlu mifiti yukle yazilimi guncelle videonun devamindakileri uygula tamamdir:)

utkuctk

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
İphone 8
Konular
2
Üstadım sen kesin bilirsin. İphone 8 kullanıyorum mi fit uygulaması arka planda olmayınca telefonumu bul çalışmıyor ne yapmam gerekli sence?

çilekeş

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi Note
Konular
87
Üstadım sen kesin bilirsin. İphone 8 kullanıyorum mi fit uygulaması arka planda olmayınca telefonumu bul çalışmıyor ne yapmam gerekli sence?
Cihazı bul özelliğini zaten Mi Fit çalıştırır. Mi Fit uygulamasının arkaplanda açık kalmasını sağlayın.

utkuctk

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
İphone 8
Konular
2
Cihazı bul özelliğini zaten Mi Fit çalıştırır. Mi Fit uygulamasının arkaplanda açık kalmasını sağlayın.
İphone de bunu nasıl yapabileceğim hakkında bir uygulama mevcut mu?

NightFleqS

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Berat
Cihazım
P9 lite 2017
Konular
7
Arkadaşlar Merhaba
Yeni çıkan Mi Band 5 cihaza Türkçe Dil Desteği Ekleyecek Dosyayı Paylaşıyorum

1- Öncelikle aşağıda vermiş olduğum linkteki dosyayı indirip telefonun hafızasına atıyoruz.
2-Aygıt yazılım sürümünüz son sürüm ise firmware yüklemenize gerek yoktur.
3-Aygıt sürümünüz son sürüm değilse firmware dosyasını yükleyin.
4-Yükleme esnasında notify uygulamasını ve telefon bluetoothunu kesinlikle kapatmayın.
4- Mi Fit programımıza girip Senkron işleminin tamamlanmasını bekliyoruz. Bittikten sonra arka planda açık kalsın.
5- Sonrasında uygulamasını PlayStore'den indiriyoruz.
6- Notify & Fitness for Mi Band uygulamasına giriyoruz ve senkron için gerekli izinleri sağlıyoruz.
7- Sonrasında Ayarlar sekmesine giriyoruz, Buradan da Araçlar bölümüne giriyoruz.
8- Mi Band Ürün Bilgisini Güncelleyin seçeneğine giriyoruz.
9-Aygıt sürümünüz son sürüm değilse dosya seçin butonuna tıklayıp vermiş olduğum font dosyasını, yazılım sürümü uygun değilse fw dosyasını yüklüyoruz.
10- Sonra Dosya Seçin butonuna tıklayıp size vermiş olduğum tr mod dosyasını seçiyoruz ve güncelleme işlemine başlıyoruz.
11- Bu işlem biraz uzun sürebilir telaşlanmayın.
12- Bileklik ekranında Güncelleniyor... yazısı kaybolana kadar kesinlikle hiç bir işlem yapmayın!!!
13-Sonra aynı yöntemle font dosyasını yüklüyoruz.
14- Sonra hiçbir işlem yapmadan telefondan Resmi Mi Fit silip yerine buradaki Mi Fit (beta olmayan 4.4.0 sürümü) indirip silmeden önce nasıl girdiysek aynı hesapla giriyoruz.
15-Modlu Mi Fit uygulamasında Dili Zorla bölümünde Fransızca var ise oradan seçin yok ise Modlu Mi Fit uygulamasında Dili Zorla özelliğini kapatıp Notify uygulamasında dili Fransızca seçin. İşlem tamam.
1- App Store'dan Mi Fit'i indirin ve Mi Band 5i bağlayın ve bağlı kalsın.
2- App Store'dan indirin ve kurun.
3- AmazTools'dan sağ alttaki 3 noktaya basın "New Connection" seçin burdan mi band 5i seçip eşleştirin.
4- Tekrar sağ alttaki 3 noktaya basın ve "install custom file" seçin.
5-Aygıt sürümünüz son sürüm değilse verdiğim font dosyasını seçin ve install diyin.
6-Yazılım sürümünüz aynı değilse fw dosyasını seçin ve install diyin.
6-Verdiğim yazılım sürümünüz için olan tr mod dosyasını seçin ve install diyin.
7-Dili Fransızca seçin.
8-Aynı yöntemle font dosyasını da yükleyin.
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
Video için Pabloyum teşekkürler
Xiaomi olmayan Android cihazlar
ile 1.0.1.32 yapabilir veya Notify uygulamasında res dosyasından sonra fw dosyasını da yükleyerek sürüm değiştirebilir
Arkadaşlar linkler bölümünden hangi dosyayı seçeceğinizi bilmiyorsanız buradaki anlatımdan öğrenebilirsiniz.
1-Mi Fit uygulamasını açın.
2- Alt taraftaki profile girin.
3-Sonra Mi Band 5'e girin.
4-En altta aygıt yazılım sürümünüzü göreceksiniz.
5-Linkler bölümünden bu kod ile aynı olan dosyayı seçin.
<-> --> [Beta]
<-> --> [Beta]
<-> --> [Beta]
<-> --> [Beta]
<-> --> [Beta]
<-> --> [Beta]
<-> --> [Beta]
<-> --> [Beta]
<-> --> [Stabil]
<-> --> [Beta]
<->
--> [Beta]
<->
--> [Stabil]
TR Karakter ve Emoji Desteği (Tüm Versiyon ve Yazılımlar için Uyumlu) :
Not : Modlar beta değildir yazılım sürümü betadır.
Not : Beta sürüm kullanmanız tavsiye edilmez
Not : Aygıt yazılım sürümünüz aynı ise tekrar fw yüklemenize gerek yoktur

Yapılan işlem sonucu oluşan sorunlardan ben ve miuiturkiye.net sorumlu tutulamaz
Merhaba öncelikle ellerinize sağlık fakat bir eksik gördüm. Şarj tamamlandı yazısı Fransızca. Bunu bir sonraki sürümlerde düzeltebilirseniz çok güzel olur.

Üst Alt