Yardım Mi band 4 WhatsApp sorunu

mr.ercu

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ercüment
Cihazım
Mi band 4
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Bilmiyorum
Telefon Modeli
Note 6 pro
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
İyi günler. Mi band 4 aldım. WhatsApp hariç tüm bildirimleri alabiliyorum. WhatsApp dan hiç bir bildirim gelmiyor. Güncellemeleri aldım, yeniden kurdum. Sonuç yok yardımcı olursanız sevinirim

mr.ercu

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ercüment
Cihazım
Mi band 4
Konular
1
Uygulama ayarlarında WhatsApp seçili. Normal sms ler geliyor. WhatsApp mesajları gelmiyor

Oyla:

mr.ercu

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ercüment
Cihazım
Mi band 4
Konular
1
Messenger dan geliyor. Sms geliyor. Başka yok maalesef

Oyla:

FuXiN

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi 9T
Konular
19
Hocam uygulama uyarıların dan resimdeki gibi ekliyse ve halen gelmiyor ise şunları yapın. Önce otamatik başlat da aktif edin, tüm izinleri verin ve son olarak da son uygulamalar da mı fit uygulamasını kilitleyin. Bende bu şekilde ve seçilen bütün uygulamalar da sorunsuz bildirim geliyor..
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Ataogul

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Vural
Cihazım
Xiaomi mi 4
Konular
0
Hocam uygulama uyarıların dan resimdeki gibi ekliyse ve halen gelmiyor ise şunları yapın. Önce otamatik başlat da aktif edin, tüm izinleri verin ve son olarak da son uygulamalar da mı fit uygulamasını kilitleyin. Bende bu şekilde ve seçilen bütün uygulamalar da sorunsuz bildirim geliyor..
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Merhaba yukarıda bahsettiğiniz işlemlerin nasıl yapılabileceğini anlatabilir misiniz. Benim de mi band 4 mi fit uygulamasından bildirim almak istediğim uygulamaları secmeme rağmen maalesef bildirim alamıyorum.

Oyla:

FuXiN

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi 9T
Konular
19
Merhaba yukarıda bahsettiğiniz işlemlerin nasıl yapılabileceğini anlatabilir misiniz. Benim de mi band 4 mi fit uygulamasından bildirim almak istediğim uygulamaları secmeme rağmen maalesef bildirim alamıyorum.

Merhaba.

Linkini attığım konuda İlk mesajda ki apk dosyasını önce indirip kurun alıntı yaptığım mesajda ki yerleri göreceksiniz anlattığım gibi yapın.

Bildirimler için ise miui pil tasarrufunu kısıtlama yok olarak ayarlayın, son kullanılan menüde uygulamayı kilitleyin. Uygulama izinlerinin hepsini aktif olduğundan emin olun. Bu şekilde sorunsuz gelmesi lazım.

Redmi K20 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:
Oyla:

gokcon

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
gokcon
Cihazım
samsung note 5
Konular
0
merhabalar lutfen bana da yardim eder misiniz.bildirim alamiyorum;(2 gun oldu alali resimdeki gibi uygulamalari ekledim .artik forum okuyup ayar yapmaya calismaktan canim cikti.sadece instagramdan geldi.her telefonun ayar menusu farkli oldugu icin benimkinde soylenenleri bulamiyorum.samsung note 5 kullaniyorum.whatsapp facebook bildirim alamiyorum.nolur bilen varsa yardim etsin.teknolojik bilgim cok ust duzey degil
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

mi fit icin kisitlama yok yaptim pili uygulamalarin bildirimlerini tlfdan actim.mi fit den actim ama sonuc yok.muhtemelen biseyi atliyorum ama bilmiyorum

Oyla:

darewont

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Cem
Cihazım
İphone 7
Konular
0
Merhaba Arkadaşlar telefonum Iphone 7, Ios 14, Miband 4 tüm bildirimler geliyor, Whatsapp call' da dahil olmak üzere, ama bir tek whatsapp msjları bıldırımı gelmiyor. Tüm bildirimleri açtım hem uygulamadan hem telefondan. Yok bir değişiklik çözümü bilen var mı acaba ?

Oyla:
Üst Alt