Çözüldü Mi band 4 whatsapp soru işareti gösteriyor

LgnMkn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cihan
Cihazım
samsunh note4
Konular
0
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Bu adresteki işlemleri gerçekleştim, garanti durumu ne oluyor hiçbir fikrim yok. Sıkıntı olur veya bozulursa atarım garanti ile uğraşmam onun için garanti durumunu dert etmiyorum.

ayrıca teşekkürler

Elliot

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Alp
Cihazım
Samsung s8
Konular
0
Telefonum ıphone 7 mi fit uygulamasından tüm izinleri verdim. Arama uyarısı sms uyarısı geliyor hatta sms içeriğini görebiliyorum ancak whatsapptan gelen mesajda sadece mesaj yazıyor ve soru işareti var. Sıfırladım arka planda çalışma dahil tüm izinleri verdim ama olmadı. Hem ingilizce dilde hemde türkçe yaptım yinede whatsapp mesajlarını göstermiyor. Sizce sorun ne olabilir?
Ya ben android kullanıyorum öyle bir ayar yok bide bende soru işarinin yanında sohbetten mesaj gelmiştir yazıyo ben gönderilen mesajı görmek istiyorum eskiden iphone kullanıyodum böule bir sorun yoktu

darewont

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Cem
Cihazım
İphone 7
Konular
0
Merhaba Arkadaşlar telefonum Iphone 7, Ios 14, Miband 4 tüm bildirimler geliyor, Whatsapp call' da dahil olmak üzere, ama bir tek whatsapp msjları bıldırımı gelmiyor. Tüm bildirimleri açtım hem uygulamadan hem telefondan. Yok bir değişiklik çözümü bilen var mı acaba ?

Üst Alt