Çözüldü Mi band 4 whatsapp soru işareti gösteriyor

he-acar

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emre
Cihazım
Iphone 7
Konular
1
Telefonum ıphone 7 mi fit uygulamasından tüm izinleri verdim. Arama uyarısı sms uyarısı geliyor hatta sms içeriğini görebiliyorum ancak whatsapptan gelen mesajda sadece mesaj yazıyor ve soru işareti var. Sıfırladım arka planda çalışma dahil tüm izinleri verdim ama olmadı. Hem ingilizce dilde hemde türkçe yaptım yinede whatsapp mesajlarını göstermiyor. Sizce sorun ne olabilir?

Ekli dosyalar

• 04E0BEB2-BA90-4826-9210-96F7778376CA.jpeg
    04E0BEB2-BA90-4826-9210-96F7778376CA.jpeg
    551,3 KB · Görüntüleme: 134

EbrarAk55

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ebrarak55
Cihazım
Mİ A2 D2S 128GB
Konular
5
Telefonum ıphone 7 mi fit uygulamasından tüm izinleri verdim. Arama uyarısı sms uyarısı geliyor hatta sms içeriğini görebiliyorum ancak whatsapptan gelen mesajda sadece mesaj yazıyor ve soru işareti var. Sıfırladım arka planda çalışma dahil tüm izinleri verdim ama olmadı. Hem ingilizce dilde hemde türkçe yaptım yinede whatsapp mesajlarını göstermiyor. Sizce sorun ne olabilir?
Kaydırma yaptığın zamanda aynı mı yoksa içerik gözüküyor mu ?

Mi A2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

he-acar

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emre
Cihazım
Iphone 7
Konular
1
Kendi sorunumu kendim çözdüm, kurcalaya kurcalaya yaptım sonunda. Çözüm yolunu whatsapp uygulama ayarlarından > Bildirimler > Ön izlemeyi göster seçeneği kapalı bende ondan görünmüyormuş aktif edince sorun çözüldü. Eğer bileklikte whatsapp mesajı görünmesin isteyenler varsa önizlemeyi kapatsınlar.

Ekli dosyalar

• 95ECA5A9-67A6-4F9C-BD25-1CADE92E5E18.jpeg
    95ECA5A9-67A6-4F9C-BD25-1CADE92E5E18.jpeg
    394,1 KB · Görüntüleme: 122

EbrarAk55

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ebrarak55
Cihazım
Mİ A2 D2S 128GB
Konular
5
Kendi sorunumu kendim çözdüm, kurcalaya kurcalaya yaptım sonunda. Çözüm yolunu whatsapp uygulama ayarlarından > Bildirimler > Ön izlemeyi göster seçeneği kapalı bende ondan görünmüyormuş aktif edince sorun çözüldü. Eğer bileklikte whatsapp mesajı görünmesin isteyenler varsa önizlemeyi kapatsınlar.
Sende nasıl Türkçe karakterler var ?

Mi A2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

XiaoMiu

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
188

he-acar

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emre
Cihazım
Iphone 7
Konular
1
evet bende çok merak ettim..

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Bu adresteki işlemleri gerçekleştim, garanti durumu ne oluyor hiçbir fikrim yok. Sıkıntı olur veya bozulursa atarım garanti ile uğraşmam onun için garanti durumunu dert etmiyorum.

Blackelectro

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yavuz Orhan
Cihazım
Xiami mi9t pro
Meslek
Bilgisayar Bileşen
Konular
6
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Bu adresteki işlemleri gerçekleştim, garanti durumu ne oluyor hiçbir fikrim yok. Sıkıntı olur veya bozulursa atarım garanti ile uğraşmam onun için garanti durumunu dert etmiyorum.
Evet bende skmdi yaptım ve cok güzel oldu.. tesekkur ediyorum.. android kurulum için yorumda açıklama yapılmış.. kuracak arkadaşlar dikkat etsin. İyi forumlar.

tolgasonkaya

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tolga
Cihazım
iPhone 5s
Konular
0
Hocam eğer telefonun ayarlar-bildirimler bölümünden önizlemeyi kapat derseniz telefon ekranına mesajlar görünmez ama bileklikten okuyabilirsiniz ben öyle kullanıyorum.

Üst Alt