Yardım Mi band 4 WhatsApp bildirim sorunu

Mi Band 4 Uzmani

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
MB4
Cihazım
Mi Band 4
Konular
44
çözümü burdan yazarsak aynı sorunu yaşayan arkadaşlara da yardımcı olmuş olursunuz ,bu şekilde daha iyi olacağını düşünüyorum
Hocam belli bir takım sorucağım sorular oluyor sorunu bulma hakkında konuya yazsam kirlilik olucak.
Bi şekilde kombinasyon permüstasyon mantığında düşünün. Her soruna her olaya göre bir cevap bulana kadar oo

Adnancagri

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Euthanasia
Cihazım
Xiomi Mi 9 SE
Meslek
Öğrenci
Konular
35
Hocam ayarlar/yüklü uygulamaları yönet/ whatsapp/pil tasarrufunu kısıtlama yok yap düzeliyor. Aynı şekilde sms i de instagramdan bildirim almak istersen instagramıda

sessiz teyyare

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ufuk
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
0
bende de whatsapp bildirimleri mi band 4 e gelmiyordu. Ayarlar - Bildirimler - WhatsApp içine girildiğinde en aşağıda seçenekler başlığı altında "Önizlemeleri Göster" kısmı "Asla" olarak seçiliydi onu "Her Zaman" olarak değiştirip kaydedince düzeldi. artık bildirimler bilekliğe geliyor. (not: iphone 8 kullanıyorum)

Fuaturk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fuat
Cihazım
iPhone 8 Plus
Konular
2
bende de whatsapp bildirimleri mi band 4 e gelmiyordu. Ayarlar - Bildirimler - WhatsApp içine girildiğinde en aşağıda seçenekler başlığı altında "Önizlemeleri Göster" kısmı "Asla" olarak seçiliydi onu "Her Zaman" olarak değiştirip kaydedince düzeldi. artık bildirimler bilekliğe geliyor. (not: iphone 8 kullanıyorum)
Kardeşim çok teşekkür ederim, önizlemeyi açınca düzeldi.

dgnrtm

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
dogan
Cihazım
mi band4
Konular
0
çok sağol hocam senin sayende sorunu düzelttim.

Gtdrago

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Barış
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
4
Hocam SMS'i bilemem ama WhatsApp ve Instagram'dan bazen bende bildirim alamıyordum.Onun sebebi TTNET kullanan varsa "AİLE KORUMASI" olmasından dolayı bildirimler gelmiyor. Aylık 5tl farkla bunu yapıyor TTNET. Hem para verip hemde bildirimi alamıyoruz .d

calderon61

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ismet
Cihazım
mi 8
Konular
38
Arkadaşlar normal mesajlar mi band 4 te okunmuyor bende. Uygulamalar içinde mesajlarla alakalı bildirim ayarı bulamadım yokmu

Melo2012

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Esra
Cihazım
İ phone 7 plus
Konular
1
Mi Fit Bildirimleri açın
Sonra
Mi Fit->Mi Band 4-> Uygulama Uyarıları-> Uygulamaları Yönet-> Whatsappı ekleyin
Merhaba ben de ürünü dün aldm.arkadasla aldık.telefonlarmz aynı.ona instgram watsap bildirimleri geliyor.bana gelmiyor.i phone 7 telefon.ne yaptysam olmuyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Özelden telefon numaranızı yazın whatsapptan yarın yardımcı olalım.
Bana da yardım edermsnz:(

Üst Alt