Mod Mi Band 4 ve 5 Emoji Desteği

BaraCuda

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
B. A.
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Öğrenci
Konular
39
V1.2 kurdum 1.1 kurdum HD olanı kurdum buradaki dosyaları kurdum baya bir dosya kurdum hiçbiri olmadı hocam. Daha da uğraşmadım cihaz elimde kalmasın diye. Teşekkürler ilginiz için. :)
Valla cihazınız yeni font dosyasını da kurcalamıyorum. Ama biraz sabrederseniz ve geekdoingte konu açarsanız oradaki forum moderatörü MAGICAL UNICORN yardımcı olup font dosyasını düzeltecektir. Şimdilik öçşığü yerine notify uygulamasını kullanıyorsanız ayarlarından ayarlayıp ocsigu olarak görebilirsiniz soru işareti yerine.

Sent from my Mi Max 2 using Tapatalk

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
Valla cihazınız yeni font dosyasını da kurcalamıyorum. Ama biraz sabrederseniz ve geekdoingte konu açarsanız oradaki forum moderatörü MAGICAL UNICORN yardımcı olup font dosyasını düzeltecektir. Şimdilik öçşığü yerine notify uygulamasını kullanıyorsanız ayarlarından ayarlayıp ocsigu olarak görebilirsiniz soru işareti yerine.

Hayır hocam o harfler zaten bastan beri görünüyordu emojiler [?] olarak çıkıyor sadece. Ben yanlış mı anlamisim emoji desteği yok muydu? :D

çilekeş

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi Note
Konular
87
Konuda şuan bulunan dosyayı denediniz mi ?

BaraCuda

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
B. A.
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Öğrenci
Konular
39
Hayır hocam o harfler zaten bastan beri görünüyordu emojiler [?] olarak çıkıyor sadece. Ben yanlış mı anlamisim emoji desteği yok muydu? :D
Evet emoji. Ben o konuda da sıkıntı var diye düşündüm. O da düzeliyor fontla emoji de.

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
Konuda şuan bulunan dosyayı denediniz mi ?
Hepsini denedim hiçbiri olmadı hocam. V3.3 olarak paylaştığınızı da denedim en son.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Evet emoji. Ben o konuda da sıkıntı var diye düşündüm. O da düzeliyor fontla emoji de.

Yok hocam sadece emoji görünmüyordu diğerinde sıkıntı yok. Konuyu gördüm dedim o da görünsün bari, olmadı :)

çilekeş

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi Note
Konular
87
Fontlar her mi band 5 de farklı davranıyor. Bazılarında hiç işe yaramıyor, bazılarında harfler, bazılarında emojiler gözüküyor

çilekeş

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi Note
Konular
87
Font dosyası güncellendi. Mi Band 5 için emoji desteği tekrar geldi. Daha stabilleşti. Lütfen herkes fontunu güncellesin.

Omarkai

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Omer
Cihazım
Mi5
Konular
1
Font dosyası güncellendi. Mi Band 5 için emoji desteği tekrar geldi. Daha stabilleşti. Lütfen herkes fontunu güncellesin.
Hocam ben fontu ysptım bileklik ing oldu fabrika ayarlarına döndürsem düzelir mi?

Üst Alt