Mod Mi Band 4 Türkçe - Kolay Kurulum (v65) Güncel

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

VLKNCM

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Volkan
Cihazım
Oneplus 5
Konular
0
Merhaba link deki beta dosyayı yükledim ama oturum açılmıyor çok bekletiyor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yükledim ama 6 lı sürümü yükledi 7 li sürüm gelmedi

Son düzenleme:

Can Kayadelen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Can
Cihazım
İphone 6s
Konular
0
Bende android telefon buldum yaptım en sonunda oturumu kapattım bağlantıyı kesdim ios cihazıma bağlandım tekrar sorun yoktu ilk başta sonra tekrar mi fit e girdiğimde saati otomatik güncelledi tekrar aynı sürüme döndü ingilizce oldu yeniden

DanyalKara

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Danyal
Cihazım
Miband 4
Konular
1
Bende android telefon buldum yaptım en sonunda oturumu kapattım bağlantıyı kesdim ios cihazıma bağlandım tekrar sorun yoktu ilk başta sonra tekrar mi fit e girdiğimde saati otomatik güncelledi tekrar aynı sürüme döndü ingilizce oldu yeniden
Bende de öyle oldu eski sürüme döndürdü. Açıkçası ben Türkçe halini pek beğenmedim çok küçük yazılar okunmuyor. Font kurdum öyle idare ediyorum. Sadece ekran zaman aşımı olsa iyi olurdu

yakopsi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yakup
Cihazım
Mi Note10 Lite
Konular
8
Telefondan eşleşmeyi kaldırın, hesaptan çıkın, sonra mifit ve tüm diğer ilgili uygulamaları kaldırın. linkde verilen modlu olan mifiti indirip kurun. Eşleştirdikten sonra. Mi fit teki bileklik kısmından güncelleme yapın. Türkçe oluyor.
Güncelleme bölümü gözükmüyor bende
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Redmi K20 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

VLKNCM

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Volkan
Cihazım
Oneplus 5
Konular
0
Arkadaşlar nerde hata yaptım anlamadım Notify & Fitness for Mi Band yüklü (ücretli) güncelleme kısmına bakarken 1.0.7.04 ün dosyasını gördüm sanırım bugün geldi yükledim cihaza ve update yazısı çıktı bir süre bekledikten sonra cihaz da connect too mi fit to update again yazıyor ama telefona cihazı bir türlü bağlayamıyorum ne yapmam gerek biliyormusunuz.Şimdiden teşekkürler.

Bir kaç kere mi fit uygulamasını sildim gmail ehsabımla giriş yapınca düzeldi ama 1.0.7.04 yerine 1.0.6.16 sürümü yüklendi.

Son düzenleme:

Akılı

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Fırıldak ail
Cihazım
Mi band 4
Konular
0
Oluyor Türkçe sakın mi band uygulamasından sknorize etmeyin İngilizceye döner Bluetooth yapın

Mi Band 4 Uzmani

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
MB4
Cihazım
Mi Band 4
Konular
44
Oluyor Türkçe sakın mi band uygulamasından sknorize etmeyin İngilizceye döner Bluetooth yapın

O sorun çözüldü hocam

bugraaydin

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
BUĞRA AYDIN
Cihazım
BAND 4+NOTE PRO
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
18
Arkadaşlar merhaba şu anda mi band AmazTools ile türkçe font yükleyerek türkçeleştirmiştim mi band 4 yazılım içinde ki 1.0.6.16 Telefonum ise İphone xs max
1 haftadan fazladır mi fit bağlamıyorum senkronize etmiyorum yeni yazılım geldi ingilizce olmasın diye ama bağlanmam lazım sizce güncelleme yapınca mi band 4 yazılımı ingilizce olduktan sonra yeniden Amaztools ile bağlanıp ordan tr font yükleyebilirmiyim?
çünkü tr olması şart motosiklet kullanırken mesajları vs içerikleri türkçe okumak için aldım desem yeridir

Fuaturk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fuat
Cihazım
iPhone 8 Plus
Konular
2
Arkadaşlar merhaba şu anda mi band AmazTools ile türkçe font yükleyerek türkçeleştirmiştim mi band 4 yazılım içinde ki 1.0.6.16 Telefonum ise İphone xs max
1 haftadan fazladır mi fit bağlamıyorum senkronize etmiyorum yeni yazılım geldi ingilizce olmasın diye ama bağlanmam lazım sizce güncelleme yapınca mi band 4 yazılımı ingilizce olduktan sonra yeniden Amaztools ile bağlanıp ordan tr font yükleyebilirmiyim?
çünkü tr olması şart motosiklet kullanırken mesajları vs içerikleri türkçe okumak için aldım desem yeridir

bende ios kullanıyorum ve amaztools ile Türkçe yaptım, mi fit e sürekli bağlı, sorun olmuyor tekrar İngilizceye çevirmiyor rahatlıkla bağlanabilirsiniz.

Mi Band 4 Uzmani

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
MB4
Cihazım
Mi Band 4
Konular
44
Yeniden ingilizceye çevrilme sorunu olsa bile şu konudaki dosyayı kurmanızı öneririm.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt