Mod Mi Band 4 Türkçe - Kolay Kurulum (v65) Güncel

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bigbobcat

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ercan
Cihazım
Mi Mix 3
Meslek
bilgi işlem
Konular
22
Benim mi band4 ün sürümü 1.0.6.16 !!! Dün mi fit i silip tekrar yükledim güncelleme aldı bu sürüm oldu...

Serobaskan.21

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Elektronik
Cihazım
poco f2 pro
Meslek
Elektronik
Konular
25
V1.0.7.02 ile türkçe dil desteği geldi sanırsam

mzo69

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mzo
Cihazım
mi 9T
Konular
7
Telefondan eşleşmeyi kaldırın, hesaptan çıkın, sonra mifit ve tüm diğer ilgili uygulamaları kaldırın. linkde verilen modlu olan mifiti indirip kurun. Eşleştirdikten sonra. Mi fit teki bileklik kısmından güncelleme yapın. Türkçe oluyor.

bigbobcat

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ercan
Cihazım
Mi Mix 3
Meslek
bilgi işlem
Konular
22
Telefondan eşleşmeyi kaldırın, hesaptan çıkın, sonra mifit ve tüm diğer ilgili uygulamaları kaldırın. linkde verilen modlu olan mifiti indirip kurun. Eşleştirdikten sonra. Mi fit teki bileklik kısmından güncelleme yapın. Türkçe oluyor.
Verdiğiniz şekilde yaptı oldu sürümü 1.0.7.2 oldu ve Tr oldu cihaz. Teşekkürler

g_almar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi6
Konular
19
Bu şekilde yaptım ve oldu teşekkürler. Bir de şu emojiler olsa süper olacak.

DanyalKara

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Danyal
Cihazım
Miband 4
Konular
1
Iphone kullanan arkadaşlar ben bir android cihaz bulup modlu mifit uygulamasını kurdum. Bileklik eşleştirmesini iphone dan sonlandırıp android cihaza bağladım ve mifit bilekliği otomatik olarak güncelledi. Sonra android cihazdaki eşleşmeyi sonlandırdım ve tekrar iphone bağladım türkçe olarak kullanabiliyorum. Yalnız bildirimlerde yazı fontu çok küçük ingilizce dilindeki gibi rahat okunmuyor. Herkeste böyle mi acaba?

g_almar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi6
Konular
19
Iphone kullanan arkadaşlar ben bir android cihaz bulup modlu mifit uygulamasını kurdum. Bileklik eşleştirmesini iphone dan sonlandırıp android cihaza bağladım ve mifit bilekliği otomatik olarak güncelledi. Sonra android cihazdaki eşleşmeyi sonlandırdım ve tekrar iphone bağladım türkçe olarak kullanabiliyorum. Yalnız bildirimlerde yazı fontu çok küçük ingilizce dilindeki gibi rahat okunmuyor. Herkeste böyle mi acaba?
Fontun küçüklüğünü ben de farkettim, evdeyken sorun değil fakat dışarda nasıl olur bilemiyorum

DanyalKara

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Danyal
Cihazım
Miband 4
Konular
1
Fontun küçüklüğünü ben de farkettim, evdeyken sorun değil fakat dışarda nasıl olur bilemiyorum
Rahat okunabilir bir font değil. Daha önceden kullandığım Tahoma fonta dönmeyi düşündüm. Umarım düzeltirler. Pek sanmıyorum gerçi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt