Rehber Mi Band 4 Türkçe geldi.

AfterLife

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
6
Mi fit plystore de guncelleme aldi. 4.0.10 sürüme. Fakat banda guncelleme gelmedi. Şuanda bende durum bu

karakabus_

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
samet
Cihazım
huawei p20
Konular
0
Mifit dil Türkçe yada başka dil seçeneği sadece iphonelerde ayarlaniyor. Android cihazlarda mi fit menulerinde language dil seçeneği yok. İphonelerde var. Android cihazlarda telefonun dilini değişirsen mi band dili değişiyor. Oda Türkçe telefon dili için Türkçe mi band olma durumu şuan yok. Mesela bende çin versiyon mi band var. Menüler çince. Telefonun dilini ingilizce yapinca band ingilizce oluyor.

hocam benim Mi Band 4 Akıllı Bileklik Xiaomi Türkiye Garantili. kutusundan çıkardım bağladım ingilizce olarak açıldı. telefon huawei p20. telefon dili Türkçe.

AfterLife

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
6
hocam benim Mi Band 4 Akıllı Bileklik Xiaomi Türkiye Garantili. kutusundan çıkardım bağladım ingilizce olarak açıldı. telefon huawei p20. telefon dili Türkçe.
Sizinki global versiyon. Global versiyona Türkçe dil gelmedi daha fakat herkes eli kulaginda diyor. Biraz sabredin Türkçe gelecektir. Telefon dili Türkçe olsa dahi band Türkçe olmuyor maalesef. Denemedim fakat almanca yapin telefonun dilini bandiniz Almanca olacaktır. Global bandlarda 6-7 dil destegi var. Ben aliexpresten aldim çin versiyon sadece Çin ce ve ingilizce kullanabiliyoruz. Fakat size Türkçe gelecek birazdaha sabir

yusufd84

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
Mi band 4
Konular
0
Yakında gelecek diyenler ağustostan beri yakında gelecek diyor. Alt tarafı dil desteği ekleyecekler onu da beceremiyorlar. 2-3 seneye Androide geçmeyi düşünüyordum ama basit bir güncelleme bile gelmiyorsa telefonlara 1-2 sene ancak destek geliyordur. Sonra da romlarla uğraş dur.

MaRZoCHi

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi A1
Meslek
Developer
Konular
0
Mifit dil Türkçe yada başka dil seçeneği sadece iphonelerde ayarlaniyor. Android cihazlarda mi fit menulerinde language dil seçeneği yok. İphonelerde var. Android cihazlarda telefonun dilini değişirsen mi band dili değişiyor. Oda Türkçe telefon dili için Türkçe mi band olma durumu şuan yok. Mesela bende çin versiyon mi band var. Menüler çince. Telefonun dilini ingilizce yapinca band ingilizce oluyor.

Evet o kısımda durum öyle. Kademeli göndermeye takılmışızdır diiye yazdım.. Öyle değilmiş, bu kadar sürede gelirdi herkese...

salihcei

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
salih
Cihazım
note pro
Konular
0
bana yeni güncelleme geldi. beta versiyonundan 2 tane güncelleme aldı ve band türkçe oldu.

karakabus_

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
samet
Cihazım
huawei p20
Konular
0
Son düzenleme:

cenkermurat

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cenkermurat
Cihazım
RedMi Note 6 Pr
Konular
3
Forum da yayinlayan arkadaş var beta mi apk yi eskisini silip yukleyin güncellemeden sonra Türkçe oluyor

Üst Alt