Rehber Mi Band 4 Türkçe geldi.

Frager

GaraGaraGa!
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Mi 6
Konular
7
Gece 12 den sonra, mifit programından güncellemeleri kontrol et diyin.Benim fw sürümü öyle güncellendi.Tüm gün zaten güncel diyodu, gece denedim yakaladı güncellemeyi.Güncelleme sunucusu belli zamanlarda veriyor güncellemeyi.

yusufd84

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
Mi band 4
Konular
0
Gece 12 den sonra, mifit programından güncellemeleri kontrol et diyin.Benim fw sürümü öyle güncellendi.Tüm gün zaten güncel diyodu, gece denedim yakaladı güncellemeyi.Güncelleme sunucusu belli zamanlarda veriyor güncellemeyi.
Teşekkürler ipucu için. Şayominin sistemi ne saçmaymış ya. Milletle dalga geçiyorlar resmen. Acaba şayominin diğer ürünlerinde de böyle saçmalıklar var mı?

MaRZoCHi

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi A1
Meslek
Developer
Konular
0
Teşekkürler ipucu için. Şayominin sistemi ne saçmaymış ya. Milletle dalga geçiyorlar resmen. Acaba şayominin diğer ürünlerinde de böyle saçmalıklar var mı?
Xiaomi ile ilgisi yok güncellemeyi dağıtmanın. Google Play'de kademeli olarak dağıtılıyor.

yusufd84

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
Mi band 4
Konular
0
Xiaomi ile ilgisi yok güncellemeyi dağıtmanın. Google Play'de kademeli olarak dağıtılıyor.[/QUOTE
ios için de aynı şey geçerli mi? App storeda güncelleme gelmemiş, uygulama içinde de güncelleme yok. Artık musluğu açmalarını ve güncellemenin ülkemize de gelmesini bekleyeceğim. Ekleyecekleri 3-5 kelime ve dil karakter desteği ama bunu yapamıyorlar bir türlü.

MaRZoCHi

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi A1
Meslek
Developer
Konular
0
Yüksek ihtimalle aynıdır. Deneyimlemedim henüz..

MiFit güncellemesi gelmiş (Android)
Uygulama: 4.0.10
Algoritma: 1.1.14
Mi Band FW: 1.0.6.16

Yani değişen bişey olmadı.. Bug fix yapılmış uygulamada

ios için de aynı şey geçerli mi? App storeda güncelleme gelmemiş, uygulama içinde de güncelleme yok. Artık musluğu açmalarını ve güncellemenin ülkemize de gelmesini bekleyeceğim. Ekleyecekleri 3-5 kelime ve dil karakter desteği ama bunu yapamıyorlar bir türlü.

karakabus_

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
samet
Cihazım
huawei p20
Konular
0
Yüksek ihtimalle aynıdır. Deneyimlemedim henüz..

MiFit güncellemesi gelmiş (Android)
Uygulama: 4.0.10
Algoritma: 1.1.14
Mi Band FW: 1.0.6.16

Yani değişen bişey olmadı.. Bug fix yapılmış uygulamada

bende aptoide uygulaması üzerinden 4.0.10 sürümüne güncelleedim ama Türkçe olmadı. yukarıda biri notify'den dili Turkish ayarlayın demiş ama detay vermemiş.

AfterLife

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
6
bende aptoide uygulaması üzerinden 4.0.10 sürümüne güncelleedim ama Türkçe olmadı. yukarıda biri notify'den dili Turkish ayarlayın demiş ama detay vermemiş.
Mifit dil Türkçe yada başka dil seçeneği sadece iphonelerde ayarlaniyor. Android cihazlarda mi fit menulerinde language dil seçeneği yok. İphonelerde var. Android cihazlarda telefonun dilini değişirsen mi band dili değişiyor. Oda Türkçe telefon dili için Türkçe mi band olma durumu şuan yok. Mesela bende çin versiyon mi band var. Menüler çince. Telefonun dilini ingilizce yapinca band ingilizce oluyor.

Tortue

Software Developer.
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ayhan
Cihazım
Xiaomi 11 5G
Meslek
Full Stack Dev.
Konular
134
Xiaomi ile ilgisi yok güncellemeyi dağıtmanın. Google Play'de kademeli olarak dağıtılıyor.
Güncellemeyi ülke olarak ayrıcalıklı güncelleme veren Xiaomi'dir. Mesela ben bir App geliştiriyorum, Türkiye kullanıcıları için Türkçe seçeneği sunmak istemiyorum, Amerika'da Türkçe cihaz kullanan kullanıcılara sunmak istiyorum. Google Play ile işin alakası pek yok.

Üst Alt