Mi Band 4 Teknik özellikler & Genel bilgiler

alirizabekci

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ali Rıza
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Meslek
Öğrenci
Konular
2
Merhabalar hiç akıllı bilekliği olmamış biri olarak mi band 4 ü mi 9 se me almak istiyorum Türkçe desteği gelir mi ve şuan 185 TL ye alınabiliyor bu fiyatlar daha da düşer mi yoksa fırsat bu fırsat diyip almalı mıyım artar mı yani daha cevaplarsanız sevinirim
Ben 1 hafta önce trendyoldan aldım 183 tlye Türkçe desteği var hiçbir ayar yapmadım kendiliğinden geldi global sürüm olmasına dikkat et Çin sürümüne Türkçe gelmeyecek diyorlar

Fortulu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fethullah
Cihazım
Discovery 4g
Konular
3
Ben 1 hafta önce trendyoldan aldım 183 tlye Türkçe desteği var hiçbir ayar yapmadım kendiliğinden geldi global sürüm olmasına dikkat et Çin sürümüne Türkçe gelmeyecek diyorlar
Fiyatları düşer mi acaba daha yoksa fırsat bu fırsat diyip alsak mi

denizhansen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
D
Cihazım
Max
Konular
10
selamlar, ben cihazı şarj yuvasına takıyorum, tık diye ses geliyor fakat sonra kendini atıyor, oturduğunu anlamak için basıyorum şarj olduğunu gördükten sonra bırakıyorum. sizdede böyle birşey varmı?
?

aliyurdakal

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
k20 pro
Konular
2
Arkadaşlar telefona bluetooth ile eşleşiyor, peki sürekli bluetooth açık olması telefonun çok şarjını yiyor mu kullananlar ne der ve farklı renk kayışları nereden alabiliriz? teşekkürler

genji35

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Onur
Cihazım
mi 6
Meslek
Elk-Elktrnk.Müh
Konular
0
Arkadaşlar telefona bluetooth ile eşleşiyor, peki sürekli bluetooth açık olması telefonun çok şarjını yiyor mu kullananlar ne der ve farklı renk kayışları nereden alabiliriz? teşekkürler
Sarj normal gidiyor. Bi sıkıntı olmadı bende şimdiye kadar.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

aliyurdakal

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
k20 pro
Konular
2
Sarj normal gidiyor. Bi sıkıntı olmadı bende şimdiye kadar.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
teşekkürler bluetoothun sürekli açık kalması olumsuz etkiler mi diye düşündüm ama içim rahatladı, aldım gg dan

darkseel

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
selahattin
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
2
Merhaba arkadaşlar.
Mi band 4 ün üzerinden bisiklet sürme aktivitesi aktif hale getirilebiliyor mu? Mi band 2 kullanırken bisiklet sürme aktivitesi sadece telefon üzerinden oluyordu. Amazefit te ise saat üstünden aktif edilip, iş bitince eşitleme ile telefon üstüne taşınıyor. Mi band 4 te acaba böyle oluyor mu merak ettim.

Ekzersiz bölümünde bisiklet mevcut saat üzerinden kullanılabiliyor başlattığımız zaman önce GPS den sinyal alıyor sonra kayda başlıyor

Üst Alt