Mi Band 4 Teknik özellikler & Genel bilgiler

badSkull

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
10
Merhaba,
Bende aldım bugün elime ulaştı. Çok güzel fakat dediğiniz gibi TR değil ingilizce. TR güncellemesini sabırsızlıkla bekliyorum. Bu arada bi güvenilir siteden aldım 261₺'ye :)

pendroz

Kardan Adam
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
250
Merhaba,
Bende aldım bugün elime ulaştı. Çok güzel fakat dediğiniz gibi TR değil ingilizce. TR güncellemesini sabırsızlıkla bekliyorum. Bu arada bi güvenilir siteden aldım 261₺'ye :)

Hayırlı olsun güle güle kullanın.Forumu takipte kalın TR dil için herhangi bir gelişme olursa paylaşacağız.

badSkull

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
10
Telefonumda Redmi Note 7. Forumu takipteyim hocam tşk ederim bu arada ;)

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Hayırlı olsun güle güle kullanın.Forumu takipte kalın TR dil için herhangi bir gelişme olursa paylaşacağız.
Band 2 den oldukça memnunum...Band 3 de ilk başlarda okuduğum kadarıyla bazı problemler vardı ve zamanla çözüldü...tam değiştireyim diyordum ki, Band 4 tanıtıldı...dil problem değil ama yine de takipteyim...eğer her şey yolunda gider ve nihayet almaya karar verirsem, korkarım ki o zamana kadar Band 5 çıkar...yaşlılık ve karar verememe durumu çok kötü8=);(

Gesendet von meinem Mi Max 3 mit Tapatalk

pendroz

Kardan Adam
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
250
Band 2 den oldukça memnunum...Band 3 de ilk başlarda okuduğum kadarıyla bazı problemler vardı ve zamanla çözüldü...tam değiştireyim diyordum ki, Band 4 tanıtıldı...dil problem değil ama yine de takipteyim...eğer her şey yolunda gider ve nihayet almaya karar verirsem, korkarım ki o zamana kadar Band 5 çıkar...yaşlılık ve karar verememe durumu çok kötü8=);(

Gönlünüzü çalacak cihaz tanıtılmadı demekki hocam ihtiyaçlarınız doğrultusunda en iyi tercihi yapacağınızdan eminim.Benim fikrimi sorarsanız artık bileklikten akıllı saat kısmına geçme zamanınız geldi.

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Gönlünüzü çalacak cihaz tanıtılmadı demekki hocam ihtiyaçlarınız doğrultusunda en iyi tercihi yapacağınızdan eminim.Benim fikrimi sorarsanız artık bileklikten akıllı saat kısmına geçme zamanınız geldi.
Çok haklısınız hocam...aklım Samsung Gear 3 yada yenisi Watch da....Sayın resitugur hocam Watch kullanıyor vede oldukça memnun

badSkull

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
10
vallahi aldık ama bakalım bende ilk defa aldım ne kadar dogru bir karar verdim bilemiyorum :) hyrlısı olur inşallah.

Revolution06

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Xiaomi 12 8/256
Konular
7
Arkadaşlar Merhaba,
Eşime Mi Band 4 aldım. Önceden kullandığı band 2 de arayan kişi bilgisini gösteriyordu. Band 4 ü Mi fit uygulaması ile sorunsuz eşleştirdik ancak arama geldiğinde kişi yerine "incoming call" yazıyor. Bu konuda bilgisi olan var mı acaba?

jokerinabisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
recep
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
37
Arkadaşlar Merhaba,
Eşime Mi Band 4 aldım. Önceden kullandığı band 2 de arayan kişi bilgisini gösteriyordu. Band 4 ü Mi fit uygulaması ile sorunsuz eşleştirdik ancak arama geldiğinde kişi yerine "incoming call" yazıyor. Bu konuda bilgisi olan var mı acaba?
Hocam forumda anlatımı mevcut olan (number fixer) diye bir uygulama var ona bir göz atın işe yarayacaktır diye umuyorum
Selametle
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Birde telefonun dilini İngilizce yapın ve biraz öyle kullanın sonra tekrar Türkçe yapın buda yöntemlerden biri
Selametle

Üst Alt