Yardım Mi Band 4 Şarj Sonrası Açılmıyor

çilekeş

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi Note
Konular
87
Bir sonraki adıma geçtiğimde hata veriyor. Ürün garantide? diye Teknomosh adlı firmaya göndermek üzere telefon ettim. Daha arızayı anlatamadan ürünü nerede şarj ettiniz fişe taktıysanız garanti dışı olur demeye başladı. Ben açıkçası pratik oluyor diye powerbank üzerinden şarj etmiştim ama bana böyle bir şart koşmaları hoşuma gitmedi. Bilekliği kargoladım ancak belli ki firma çamura yatacak. Bir daha bu tarz firmalardan ürün almayı düşünmüyorum. Samsung bilekliğim de var 2 yıldır priz vs. dinlemeden şarj ettim hiçbir sıkıntı yaşamadım. Xiaomi almam artık en leş esnaflık ağızları bunlar, prizden şarj etmeymiş bir tek bunların teknik bilgisi var sanki. Elektrik mühendisi adama cihaz nasıl şarj ediliyor diye anlatıyor. Neyse küfretmeyeceğim.
Ürününüz Xiaomi garantili değil. Xiaomi yetkili servisleri bildiğim kadarıyla çok sorun çıkartmıyor

alpermete

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Alper
Cihazım
Mi Band 4
Konular
1
Ürününüz Xiaomi garantili değil. Xiaomi yetkili servisleri bildiğim kadarıyla çok sorun çıkartmıyor
Ya çok takılmıyorum aslında 200 TL'lik cihaz. Ancak daha göndermeden bana şarj etmeyi öğretmeye çalışmasına sinirlendim. Prizden şarj edilmeyecekmiş zekaya bakar mısınız? Dikkat edeceğim bir daha, normalde tekip ederim ama Xiaomi ürünlerinde yerleşik distributor olduğunu bilmiyordum açıkçası.

çilekeş

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi Note
Konular
87
Bilekliği şarj ettiğiniz cihaz 5 volt 1 amper i geçmesin bazen böyle sorunlar ortaya çıkartabiliyor

Üst Alt