Yardım Mi Band 4 güncelleme sorunu

çilekeş

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi Note
Konular
87
Burada paylaşılan Türkçe betayı yapmak istedim tüm işlemler doğru fakat bende 1.0.6.16 olduğunu gördüm yani
1.0.6.26 sürümü olmadığı için yapmadı güncellemeyi. Sonra play storeden eski sürümü geri yükledim bileklik ayar bölümündeki güncellemeye bastım kayboldu ama yeni yazılımı bilekliğe yüklemiyor defalarca tekrar eşleştirdim sildim yükledim çıktım girdim format attım ama güncelleme kayboldu bilekliğe yüklemiyor bi acil yardım lütfen

Azad21

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Azad
Cihazım
Mi8lite
Meslek
Eczacı
Konular
12
Benimde 1.0.16 ve güncelleme gelmiyor maalesef

mzo69

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mzo
Cihazım
mi 9T
Konular
7
Burada paylaşılan Türkçe betayı yapmak istedim tüm işlemler doğru fakat bende 1.0.6.16 olduğunu gördüm yani
1.0.6.26 sürümü olmadığı için yapmadı güncellemeyi. Sonra play storeden eski sürümü geri yükledim bileklik ayar bölümündeki güncellemeye bastım kayboldu ama yeni yazılımı bilekliğe yüklemiyor defalarca tekrar eşleştirdim sildim yükledim çıktım girdim format attım ama güncelleme kayboldu bilekliğe yüklemiyor bi acil yardım lütfen
Notifiy mi band kurup, notifiy programında beta kurulum çıkıyor ama menüde. Onu günceleyip, program içinden band güncellemesi seçeneğinden güncelleme yapın. Bandın sürümü değişecektir diye tahmin ediyorum. Sonra eşleşmeyi mi fştten kaldırıp tüm programları kaldırıp, modlu mifiti kurun, sonra güncelleme yapın. Olması lazım.

çilekeş

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi Note
Konular
87
ÇÖZÜLDÜ ! arkadaşlar apk mirrors dan mi fitin 4.0.6 sürümünü indirin cihazın yazılım sürümünü güncelleştirme ile 1.0.5 sürümüne düşürecek sonra play storeden güncelleme yapın 4.0.8 sürümüne yükselecek mi fit sonra bileklik yazılımını 1.0.6.16 yapacak yaptıktan sonra hemen mi fitten çıkıp silin sonra bu sitedeki beta mi fiti indirin güncellemeleri denetleyin yapacaktır

Moderatör tarafında düzenlendi:

Beyaz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Beyaz
Cihazım
NOTE 6 PRO
Konular
0
Bir şey soracağım. Benim de
.16 sürümü, nasıl oluyor da sürümler farklı oluyor? Nasıl oluyor da bir kısmına gelen güncelleme diğerine gelmiyor?
Benimki Xiaomi Türkiye garantili, trendyoldan aldım.

Sent from my Redmi Note 6 Pro using Tapatalk

Avsargok

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Gökhan
Cihazım
Lg g7
Konular
0
ÇÖZÜLDÜ ! arkadaşlar apk mirrors dan mi fitin 4.0.6 sürümünü indirin cihazın yazılım sürümünü güncelleştirme ile 1.0.5 sürümüne düşürecek sonra play storeden güncelleme yapın 4.0.8 sürümüne yükselecek mi fit sonra bileklik yazılımını 1.0.6.16 yapacak yaptıktan sonra hemen mi fitten çıkıp silin sonra bu sitedeki beta mi fiti indirin güncellemeleri denetleyin yapacaktır
Bendeki sürüm zaten 1.0.6.16 ben beta mi fiti yükledim güncelleme çıkmadı aynı işlemleri mi yapmam lazım

çilekeş

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi Note
Konular
87
Bendeki sürüm zaten 1.0.6.16 ben beta mi fiti yükledim güncelleme çıkmadı aynı işlemleri mi yapmam lazım
bendeki sürümde 1.0.6.16 idi ama yapmadı bu işlemleri yapman gerekiyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bir şey soracağım. Benim de
.16 sürümü, nasıl oluyor da sürümler farklı oluyor? Nasıl oluyor da bir kısmına gelen güncelleme diğerine gelmiyor?
Benimki Xiaomi Türkiye garantili, trendyoldan aldım.

Sent from my Redmi Note 6 Pro using Tapatalk
bendekide türkiye garantili bu mi fit ile alakalı bir sorun 4.0.9 mi fit sürümünde bu sorun ortadan kaldırılmış sanırım. çünkü yeni sürümde güncellemeleri denetledikten sonra hangi sürümün geldiğini güncellemeyi şuanmı daha sonramı yapacağını soran telefonlardaki yazılım güncelleme gibi bir ekran sorunsuz çalışıyor ama bu ekranın çalışması için önce bileklikte 1.0.7 sürümünü beta programdan yüklemeniz gerek.

Azad21

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Azad
Cihazım
Mi8lite
Meslek
Eczacı
Konular
12
Arkadaşlar bana güncelleme geldi, 4.0.10 oldu ancak firmware halen 1.0.16 bu neden yükselmiyor onu anlamıyorum gerçekten

çilekeş

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi Note
Konular
87
bunu yapın düzelecektir ama siz 4.0.9 sürümü yerine 4.0.10 geldiyse 4.0.10 yapın

Üst Alt