Mod Mi Band 4(Global) - Türkçe (v1.0.7.14 Stabil) v68

'AnKeBuT

Cooder
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
VETERİNER HEKİM
Konular
26
Denemediğin birşeyi neden buraya attın ki, uğraşıyoruz şimdi geri dönmeye sayende ...
Sen denedin mi kardeş bunu ?

MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Konuda bi video var farkındaysan? O videoyu arka plana bakarsan konuyu açarken çektim! Kendi denemediğim bişeyi neden burada paylaşayım? Memnun değilsen geri dönersin zor bişey değil! Bu tarz konuşmanızın nedeni nedir tam olarak hala anlamadım siz de söylemediniz. Yaşadığınız sorun ne söyleyin bilelim ona göre konuyu kaldırmamız gerekiyorsa kaldırırız...

'AnKeBuT

Cooder
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
VETERİNER HEKİM
Konular
26
Sayın Ephe83 tincebiz hocalarım. Biraz sakin olun :)

Ben gayet sakinim hocam ama arkadaş konunun başından beri cihazı mahfetti deyip duruyor ama hangi sorunla karşılaştığını hala söylemedi. Ki ben kimseye zorla bunu yükleyin de demedim herkesin hür iradesi angel~~

RezzNar

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
-
Konular
8
İnşallah hocam. .... Uzmanı'nın sitesini buldum galiba emin değilim ama güncellemiş o da ancak çok ağır koşullarda dosyaları paylaşıyor. Bu nasıl birşeydir ya?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Kimlik kartlarımızın fotokopisini felanda isteseymiş arkadaş o zaman tam olurmuş sanırım. 8=) Emeğe saygım sonsuz ama içerikten yararlanacak insanlara karşı bu kadar uğraşı ve önlemi gereksiz buluyorum şahsen. :)

Amazon42

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kerim
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Öğrenci
Konular
27
Kimlik kartlarımızın fotokopisini felanda isteseymiş arkadaş o zaman tam olurmuş sanırım. 8=) Emeğe saygım sonsuz ama insanlara karşı bu kadar uğraşı ve önlemi gereksiz buluyorum şahsen. :)
Takip dosyası peki?
Kısmen de olsa virüs sayılmaz mı bu hocam?

RezzNar

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
-
Konular
8
Takip dosyası peki?
Kısmen de olsa virüs sayılmaz mı bu hocam?

Söz konusu arkadaşın sitesiyse eğer oradan içerik indirmem şahsen, buradaki tüm konularını silmeyi düşünerek hem kendi emeğine, hemde içeriğinden yararlanan arkadaşlara saygısızlık etti. Üstüne birde bu kadar şart ile durumu iyice komikleştirmiş neyse kendisi açısından hayırlısı neyse o olsun ama bu kafayla biraz zor. İndirenine birşey diyemem ama ben indirmem :)

'AnKeBuT

Cooder
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
VETERİNER HEKİM
Konular
26
Söz konusu arkadaşın sitesiyse eğer oradan içerik indirmem şahsen, buradaki tüm konularını silmeyi düşünerek hem kendi emeğine, hemde içeriğinden yararlanan arkadaşlara saygısızlık etti. Üstüne birde bu kadar şart ile durumu iyice komikleştirmiş neyse kendisi açısından hayırlısı neyse o olsun ama bu kafayla biraz zor.

Bu konuda katılıyorum sizlere. Üç kuruş için bu durumlara düşmek ne biliyim abes geldi bana

RezzNar

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
-
Konular
8
tincebiz Sizinde elinize sağlık hocam teşekkürler. Konuyu dağıtmış olmayalım bir iki kelam edeyim dedim şu saçmalık için iyi forumlar :)

Amazon42

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kerim
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Öğrenci
Konular
27
Bu konuda katılıyorum sizlere. Üç kuruş için bu durumlara düşmek ne biliyim abes geldi bana
İşin garibi sitesinde reklam bile yok hocam 3 kuruş için bile yapmıyor çok mantıksız. Bence böyle yapa yapa ya adsense açtıracak ya da kendi kendine zırvalıyor birşeyler.

'AnKeBuT

Cooder
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
VETERİNER HEKİM
Konular
26
Herhangi bir sorun yaşayan arkadaşlar lütfen yaşadıkları sorunları bildirsinler...

Üst Alt