Soru Mi Band 3 Şarj Etme

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
Hocam ben de mi band 3 aldım. Yeni elime geldi. İlk şarj kaç saat olmalı. Birisi bana ilk aldığında 12 saat sarj et demişti. Ama emin değilim? Sizce ilk şarjı kaç saat yapmalıyım?

12 saat şarj muhabbeti seneler öncesinde kaldı. Üstelik bu bir telefon değil bileklik. Şarja takın, dolduğunda alıp kullanmaya başlayın bu kadar basit.

BlackSpy

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Abdurrahman
Cihazım
Mi6
Konular
7
Hocam ben de mi band 3 aldım. Yeni elime geldi. İlk şarj kaç saat olmalı. Birisi bana ilk aldığında 12 saat sarj et demişti. Ama emin değilim? Sizce ilk şarjı kaç saat yapmalıyım?
Şarj doldu dediğin de çıkartıp kullanılabilirsin 3-5 sarj aralığında zaten batarya kendini toplayacaktır benim cihazin sarj aralığı 17-21 gun arasında değişiyor

sesuca

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hasan
Cihazım
Mi band 4
Konular
0
Ben mi band 3 aldım. Şarj etmem için bilgisayar zorunlu mu? Yoksa bir samsung telefon adaptörüne bağlayıp şarj etsem olur mu?
Kitqpcikta bilgisayar usb girisinden sarj etmek zorunludur diyor

Bdrhn

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Bedirhan
Cihazım
Xiaomi mi band4
Konular
2
Ben mi band 3 aldım. Şarj etmem için bilgisayar zorunlu mu? Yoksa bir samsung telefon adaptörüne bağlayıp şarj etsem olur mu?
Arkadaşlar merhaba. Ben 2 gün önce mi band 4 aldım. Dün gece sunix marka şarj adaptörüyle prize taktım ve şarj oluyordu. Sonra çekip tekrar taktıktan sonra hiç bir şekilde şarj almamaya başladı. Farklı adaptörler. Pc usb girişi denesemde nafile. Nedendir. Bilgilendirirseniz sevnirim.

Üst Alt