Rehber Mi Band 3 "Güncellemek için uygulamaya bağlanın" hatasının çözümü

sefen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
seda
Cihazım
xiaomi mi 6
Konular
2
Mi fit yada Notify &fitness uygulamaları güncellenince otomatik Türkçe oluyor mi band 3 dünden bu yana Türkçe kullaniyorum

thundermax

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
güven
Cihazım
mi band 1s
Konular
0
merhaba ;
notify & fitness uygulamasından son firmware güncelle dediğimde bende bu hatayı aldım. 2.0.0.4 versiyonundan 2.2.0.12 e yükseldi ama ekranda güncelleme için bağlan dışında yazı yoktu. Update yaptığım yere tekrar girip resources ve ingilizce fontu tekrar kurunca durum düzeldi.
Bilginize.

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99

Ersen Kartal

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ersen
Cihazım
Mi band 3
Konular
0
Mı band 3 güncelleme sonrası uygulamaya bağlan uyarısı verdi başka hiçbir işlem yapmadı . Telefondan mi fit sildim. Bluetooth dan sildim. Telefonu İngilizce yapıp mi fit indirdim. Mı hesap ile mi fit bağladım kendisi İngilizce olarak mı band 3 versiyon yenilemesi yaptı. 1-2 saat bu şekilde kullandım. Daha sonra telefon Türkçe çevirdim. Mı fit ve mi band dokunmadim kendiliğinden Türkçe oldu.

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Cihaz Çin versiyonumuydu yoksa global mi?
Ben cevap vereyim. Cihaz ister Global olsun isterse Çin, farketmiyor. Play'deki Resmi Mi Fit uygulaması ile eşleşince, otomatik olarak Türkçe oluyor. Herhangi bir işleme, dosyaya, moda gerek yok.

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Bugün iPhone kullanan bir arkadaşta deneme yaptık. Henüz IOS sürümünde otomatik olarak Türkçe olmuyor. Android bir telefonda güncelleme yapıp yeniden iPhone ile eşleştirdim, Türkçe çalışmaya devam etti. Sanırım ilk gelecek olan güncelleme ile Türkçe resmi olarak IOS'a da gelecektir.

yey61

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Şafak
Cihazım
xperia xz1
Konular
0
merhabalar, cihazım xz1 (sony) mi band 3 aldım ve sürüm android 9 burada yazılanları yapmama rağmen bluetooth dan eşleşme oluyor ama mi fitten eşleştiremedim! neyi eksik yapıyor olabilirim? lütfen yardımcı olurmusunuz? teşekkürler.

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
merhabalar, cihazım xz1 (sony) mi band 3 aldım ve sürüm android 9 burada yazılanları yapmama rağmen bluetooth dan eşleşme oluyor ama mi fitten eşleştiremedim! neyi eksik yapıyor olabilirim? lütfen yardımcı olurmusunuz? teşekkürler.
Ben hiç Bluetooth üzerinden eşleştirme yapmadım bugüne kadar. İsterseniz Bluetooth eşleşmesini kaldırıp, telefonu restart edin ve Mi Fit üzerinden eşleştirmeye çalışın.

yey61

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Şafak
Cihazım
xperia xz1
Konular
0
ha işte o olmuyor. yani bluetooth ile eşleşen mi fit ile eşleşmiyor. aynı anda yapmıyorum! eşleşmeyi kaldırdım yeniden başlattım vs vs ama bir türlü olmadı! sorunu anlayamıyorum.
Ben hiç Bluetooth üzerinden eşleştirme yapmadım bugüne kadar. İsterseniz Bluetooth eşleşmesini kaldırıp, telefonu restart edin ve Mi Fit üzerinden eşleştirmeye çalışın.

e-dip

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Edip
Cihazım
Mi 6
Konular
0
Bütün mi fit uygulamalarını (apk) denedim ama bileklik ile eşleşmedi. Hâlâ aynı uyarı "Güncelleştirme için uygulamaya bağlan". Bağlanan arkadaşlar hangi sürümün apksi ile bunu başardı acaba?

Üst Alt