Rehber Mi Band 3 "Güncellemek için uygulamaya bağlanın" hatasının çözümü

Yellowen

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yeliz
Cihazım
Mi Band 3
Konular
1
Birşey sorayım. Telefon Bluetooth ile görüyor mu cihazı sildikten sonra? Ben bu şekilde olan durumda 2 3 tane cihazı bu yöntem ile düzeltim

Telefon Bluetooth ile cihazı görmüyor hiçbir şekilde. Farklı bir cihazı görüyor. Yani denemek için kendi cihazımı telefonumdan eşleşmesini sonlandırıp diğer telefondan denemek istedik sıkıntıyı bulabilmek adına.
Aynı sorunu yaşayıp bu şekilde sonuç alanlar ile benim yaptığımın sonuçsuzluğu, yanlış işlem mi yanlış işlem sıralaması mı ya da telefon veya cihazın sorunu mu anlayamıyorum.

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.183
Telefon Bluetooth ile cihazı görmüyor hiçbir şekilde. Farklı bir cihazı görüyor. Yani denemek için kendi cihazımı telefonumdan eşleşmesini sonlandırıp diğer telefondan denemek istedik sıkıntıyı bulabilmek adına.
Aynı sorunu yaşayıp bu şekilde sonuç alanlar ile benim yaptığımın sonuçsuzluğu, yanlış işlem mi yanlış işlem sıralaması mı ya da telefon veya cihazın sorunu mu anlayamıyorum.

Yani şuan size farklı bir öneride bulanamıyorum. Cihaz elimden olsa bakabiliriz. altenatif olarak şu denenebilir. Şarjın komple bitmesini bekleyin cihaz kapansın sonra %20 üzerine kadar şarj edip işlemleri baştan yapmayı deneyin.

Yellowen

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yeliz
Cihazım
Mi Band 3
Konular
1
Yani şuan size farklı bir öneride bulanamıyorum. Cihaz elimden olsa bakabiliriz. altenatif olarak şu denenebilir. Şarjın komple bitmesini bekleyin cihaz kapansın sonra %20 üzerine kadar şarj edip işlemleri baştan yapmayı deneyin.

Biz de bugün onu düşünmüştük.
Denedikten sonra sonucu paylaşırım.
İlgi için çok teşekkür ederim.

ntquartex

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Namık
Cihazım
Mi Band 3
Konular
0
Aynısını son versiyon fw üzerine daha düşük versiyon Türkçe FW yükledikten sonra ben de yaşamıştım, ,Mi Fit görmüyordu bir türlü cihazı ama Allahtan GadgetBridge görüyordu. Daha sonra aynı yöntemle en son versiyona ait Türkçe FW yükleyince düzeldi Gadgetbridge üzerinden.

Yellowen

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yeliz
Cihazım
Mi Band 3
Konular
1
Aynısını son versiyon fw üzerine daha düşük versiyon Türkçe FW yükledikten sonra ben de yaşamıştım, ,Mi Fit görmüyordu bir türlü cihazı ama Allahtan GadgetBridge görüyordu. Daha sonra aynı yöntemle en son versiyona ait Türkçe FW yükleyince düzeldi Gadgetbridge üzerinden.

Maalesef Band’i ne Mi Fit görüyordu ne Gadgetbridge ne de telefonun Bluetooth’u. Cihaz kendini kapatmıştı sanki hiç yokmuş gibi.
Satın aldığım firmaya yazılı olarak iade yada onarım değişim talebi ile durumu ilettim.
Direk iade alındı.
Şimdi yenisini sipariş verip Türkçe sürüm gelene kadar İngilizce kullanacağım.
Herkese teşekkürler..

ErsCLK

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ersin
Cihazım
Mi A2
Konular
0
1-Bileklik şarjı full dolduruldu
2-Bluetooth eşleşmesi telefondan ve uygulamadan silindi
3-Uygulama üzerinden tekrar ilk defa bağlanıyormuş gibi işlem yapıldı
4-Bilekliği görmediği için uygulama silinip tekrar yüklenerek aynı işleme devam edildi
5-Sonuç olarak bağlantı maalesef yine olmadı.

Yanlış yaptığımız ne olabilir?

Çözen arkadaşlar lütfen destek olursa çok sevineceğiz.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Mevcut sıkıntı bendede vardı ve şöyle çözüldü; Kullanılan ''Mİ FİT APK'' ile ''Türkçe FW'' dosyası her cihazda uyum sağlayamıyor.. Bu sebeple farkı apk ve fw deneyerek sorunu çözebilirsiniz.. Bende şu an yeni farkettim ve bu şekilde düzeleceğine eminim..

Fthakan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hknak
Cihazım
Mi 12t pro
Konular
17
Bende de aynı sorun var nfc modeli kullanıyorum fitness toldan birşeyler yükledim simdi hep uygulama guncelleme için bağlamın diyor fw yükledim mi fit başka versiyonları yükledim yine aynı çözemedim yardım edebilecek varmı

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.183
Bende de aynı sorun var nfc modeli kullanıyorum fitness toldan birşeyler yükledim simdi hep uygulama guncelleme için bağlamın diyor fw yükledim mi fit başka versiyonları yükledim yine aynı çözemedim yardım edebilecek varmı
Burda anlatılanları deneyin farklı mi fit uygulamalrı deneyin

Serkanserkan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Serkan
Cihazım
ios
Konular
0
Arkadaşlar selam. anlatılan herşeyi yaptım ama çözemedim.
ios için konuşuyorum. apple storeda mi fit uygulamasına güncelleme geldi onu yaptım. kendi kendine düzeldi bilginiz olsun.
ben çok uğraştım siz uğraşmayın. ancak bu şekilde düzeltebildim.

Baha7

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Baha7
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
7
Abi benim cihazi her şey görüyor ama hala bu yazi duruyor.Bir custom indirirken oldu hala gitmedi

Üst Alt