Rehber Mi Band 3 - Global Rom Yükleme [2.2.0.12][Fix] - İngilizce/Türkçe Yapma

ErsCLK

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ersin
Cihazım
Mi A2
Konular
0
Arkadaşlar son gelen güncellemeden sonra böyle oldu nasıl düzeltebilirim bilen varmı ?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

esokmen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Efe
Cihazım
iphone
Konular
0
Arkadaşlar son gelen güncellemeden sonra böyle oldu nasıl düzeltebilirim bilen varmı ?

Android için en üstte verilen uygulamayı ve son sürüm dil dosyasını bir iki mesaj üstte var onları alıp kolayca kurulum yapabilirsiniz. IOS için ise amaztools ve son sürüm dil dosyası yine aynı dosya ile kolayca kurulum yapabilirsiniz.

ErsCLK

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ersin
Cihazım
Mi A2
Konular
0
Android için en üstte verilen uygulamayı ve son sürüm dil dosyasını bir iki mesaj üstte var onları alıp kolayca kurulum yapabilirsiniz. IOS için ise amaztools ve son sürüm dil dosyası yine aynı dosya ile kolayca kurulum yapabilirsiniz.
şu an sorun çözüldü teşekkür ederim.

BaraCuda

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
B. A.
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Öğrenci
Konular
39
Bir daha firmwarenizi güncelledikten sonra böyle bir sorunla karşılaşırsanız GEEKDOING'de firmwareyi indirirken WITH ONLY RESOURCE V42 ya da mesela Vbilmamkaç hangi sürümse o yazar firmwareyi yükledikten sonra onunla uyumlu resource dosyasını da indirin ve firmwareyi bilekliğe nasıl yüklediyseniz resource dosyasını da aynı şekilde yükleyin gadgebridgeden. Resource dosyası geekdoingde firmware ile beraber paylaşılıyor ayrıca aramanıza gerek yok.

ErsCLK

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ersin
Cihazım
Mi A2
Konular
0
Bir daha firmwarenizi güncelledikten sonra böyle bir sorunla karşılaşırsanız GEEKDOING'de firmwareyi indirirken WITH ONLY RESOURCE V42 ya da mesela Vbilmamkaç hangi sürümse o yazar firmwareyi yükledikten sonra onunla uyumlu resource dosyasını da indirin ve firmwareyi bilekliğe nasıl yüklediyseniz resource dosyasını da aynı şekilde yükleyin gadgebridgeden. Resource dosyası geekdoingde firmware ile beraber paylaşılıyor ayrıca aramanıza gerek yok.

şu an sorun çözüldü teşekkür ederim.

genji35

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Onur
Cihazım
mi 6
Meslek
Elk-Elktrnk.Müh
Konular
0
1.8 türkçeyi yükledim. bilektikte asağı yukarı menülere geçemiyorum sadece saat gösteriyor. Arama sms bildirimleri geliyor ama. Var mıdır bi çözümü?

BaraCuda

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
B. A.
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Öğrenci
Konular
39
1.8 türkçeyi yükledim. bilektikte asağı yukarı menülere geçemiyorum sadece saat gösteriyor. Arama sms bildirimleri geliyor ama. Var mıdır bi çözümü?
Mi fitten ekranda gözükecekleri ayarlamayı deneyin belki diğerleri devre dışı kalmıştır

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

aykut çetin

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Aykut
Cihazım
mi band 3
Konular
0
Ben türkçe rar dosyasını yükledim başarılı bir şekilde :) fakat egzersiz modu menüde yok ,bu mod kalktımı yani yeni güncelemede anlamadım.Halbuki Tükçe yamadan önce orjinal çince güncellemede yani egzersiz modu vardı anlayamadım.Bu konu hakkında yardımcı olabilir misiniz?

BaraCuda

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
B. A.
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Öğrenci
Konular
39
Ben türkçe rar dosyasını yükledim başarılı bir şekilde :) fakat egzersiz modu menüde yok ,bu mod kalktımı yani yeni güncelemede anlamadım.Halbuki Tükçe yamadan önce orjinal çince güncellemede yani egzersiz modu vardı anlayamadım.Bu konu hakkında yardımcı olabilir misiniz?
Siz de yukarıda dediğim gibi önce mi fit uygulamasından ekranda görüntüleneceklerde egzersiz devre dışı mı bakın eğer aktif gözüküyorsa ve hala mi bandde görüntülenmiyorsa geekdoing sitesinden resource v42 yi yükleyip mi bande aynı türkçe firmwareyi nasıl kurduysanız öyle kurun. Resource dosyası bandde görüntülenecek grafiklerin dosyasıdır. Egzersizin gözükmeme sebebi 1.8.0.0 da animasyonu değişmiş olması ve sizin resource dosyanızın eski animasyonu içermesi olabilir

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt