Rehber Mi Band 3 - Global Rom Yükleme [2.2.0.12][Fix] - İngilizce/Türkçe Yapma

egebartok

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Şükrü
Cihazım
iPhone 8
Konular
1
Arkadaşlar lütfen yardım edin kararsızım kaldım Amazfit bip mi alayım mi band 3 mü? Ve neden?

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Hocam Paylaşımınız için teşekkürler. Not kısmını anlayamadım; acaba İngilizce dil olduktan sonra uygulama silinip, Normal Mi Fit uygulaması kullanılabiliyor mu?
Hocam hayırlı olsun, dayanamamışsınız :D

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4

Sağolun hocam. 2 Gün Bip ile arasında çok gidip geldim Mi Band 3'ün; Neden Mi Band 2 kullandığımı düşündüm sonra. Saat kullanamıyorum Boyut büyüklüğü ve kayış genişliğinden ötürü, öyle olunca da Band 3'ü sipariş geçtim. Bip saat olarak ufak olsa da, kayışları yine gözümü korkuttu hocam. Sağolsun HiddeNKinG hocamda Bu rehberi hazırlamış, sizde indirime gitmişsiniz tekrar; stoklar bitmeden yetişeyim dedim :)

Tek merak ettiğim konu Band 2'ye göre Güneş altında Nasıl göründüğü hocam. Malum Band 2 güneş altında hiç okunmuyordu. Umarım o sorunu biraz olsun çözmüşlerdir. Bir İtalyan kişinin incelemesinde yine güneş altında görünmüyordu, fakat gölgeye geçince rahatça okunuyordu ama. Bakalım bizde deneyip göreceğiz artık :)

Artık Diğer Renk kayış satışlarınızı da bekliyoruz hocam sizden :)

[doublepost=1529402608,1529402421][/doublepost]

Bende Hiddenking hocamın konusuna katkı yapayım; Youtube'da Video çekmişler Saat ingilizce olunca nasıl görünüyor diye :)

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Not: Sadece İngilizce olarak nasıl göründüğünü göstermek içindir, Video'daki İşlemleri yapmayınız!
[doublepost=1529402692][/doublepost]
Evet

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hocam birde Codered hocam Mi Fit 3.3.6 sürümünü paylaştı en son, acaba o sürümde Band 3 desteği varmı? Modlu Apk olduğu için onu kullanmak isterim de. Bilginiz varmı? Yoksa şuan için illaki Google Play'den Mi Fit'i mi indirmek gerekecek Mi Band 3 için.

oskans

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
özkan
Cihazım
mi 6
Konular
16
Hocam ekran kilidi açma seçenegine basınca uygulama kapanıyor bilginiz olsun :)

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Hocam ekran kilidi açma seçenegine basınca uygulama kapanıyor bilginiz olsun :)

Hocam o sorun Modlu 3.3.5 Mi Fit'de de geldi başıma; Mi Band 2 ile kullanırken. Modlu 3.3.6'da denemedim ama.
[doublepost=1529403986,1529403881][/doublepost]
Evet

Hocam izninizle, Market'de paylaştığınız Reddit linkini de ekliyorum buraya. Belki gelişme falan olursa hızlıca öğrenmemize imkan olur :)

Reddit English Firmware Konusu:

batuozalp

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
Mi 9T, MIX 2S
Meslek
Paramedik
Konular
14
Allah razı olsun çok güzel olmuş ellerinize sağlık. Ürün 1 saat önce geldi elime anında yükledim. Mesajları telefondan görebilmek çok güzel bir özellik inşallah Türkçe karakter sorunu çözülür keyif ile kullanırız

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Allah razı olsun çok güzel olmuş ellerinize sağlık. Ürün 1 saat önce geldi elime anında yükledim. Mesajları telefondan görebilmek çok güzel bir özellik inşallah Türkçe karakter sorunu çözülür keyif ile kullanırız

Hocam bende bugün sipariş verdim. Hayırlı olsun. Biri 2 saat sonra Çince ye geri döndü demiş ama. Sizde bu sorunu yaşarsaniz mesaj atabilir misiniz?

Birde Acaba İngilizce yapınca Cihazi, o apk yi silip tekrar Google Playdeki Mifit i kurdunuz mu?

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.174
Hocam bende bugün sipariş verdim. Hayırlı olsun. Biri 2 saat sonra Çince ye geri döndü demiş ama. Sizde bu sorunu yaşarsaniz mesaj atabilir misiniz?

Birde Acaba İngilizce yapınca Cihazi, o apk yi silip tekrar Google Playdeki Mifit i kurdunuz mu?
İstediğiniz apk dosyasını kurabilirsiniz daha sonra geri dönme sorunu ben yaşamadım

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
İstediğiniz apk dosyasını kurabilirsiniz daha sonra geri dönme sorunu ben yaşamadım

Peki hocam sağolun, o zaman İngilizce yapan apk yi silmeden, Band 3 u kullanmaya devam edebilir miyiz? Yoksa sizde silip Normal Mi Fit mi kullanıyorsunuz acaba?

Birde Hangi sürümden sonra Mi Band 3 destekliyor Mi Fit uygulaması bilginiz var mi hocam? En son modlu Mi Fit 3.3.6 sürümünu paylastigi için Codered hocam o yüzden soruyorum.

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.174
Peki hocam sağolun, o zaman İngilizce yapan apk yi silmeden, Band 3 u kullanmaya devam edebilir miyiz? Yoksa sizde silip Normal Mi Fit mi kullanıyorsunuz acaba?

Birde Hangi sürümden sonra Mi Band 3 destekliyor Mi Fit uygulaması bilginiz var mi hocam? En son modlu Mi Fit 3.3.6 sürümünu paylastigi için Codered hocam o yüzden soruyorum.
Bende Rusların yaptığı 3.4 sürümünü yükledim. Diğer sürümlerde arayan ismini göstermiyor

Üst Alt