Rehber Mi Band 3 - Global Rom Yükleme [2.2.0.12][Fix] - İngilizce/Türkçe Yapma

Szalszal

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ilyas
Cihazım
Lg
Konular
0
Hocam bu paylaştıgınız apk da arayan ismini gosteriyor mu ?
[doublepost=1529514206,1529513791][/doublepost]
Sağolun hocam. 2 Gün Bip ile arasında çok gidip geldim Mi Band 3'ün; Neden Mi Band 2 kullandığımı düşündüm sonra. Saat kullanamıyorum Boyut büyüklüğü ve kayış genişliğinden ötürü, öyle olunca da Band 3'ü sipariş geçtim. Bip saat olarak ufak olsa da, kayışları yine gözümü korkuttu hocam. Sağolsun HiddeNKinG hocamda Bu rehberi hazırlamış, sizde indirime gitmişsiniz tekrar; stoklar bitmeden yetişeyim dedim :)

Tek merak ettiğim konu Band 2'ye göre Güneş altında Nasıl göründüğü hocam. Malum Band 2 güneş altında hiç okunmuyordu. Umarım o sorunu biraz olsun çözmüşlerdir. Bir İtalyan kişinin incelemesinde yine güneş altında görünmüyordu, fakat gölgeye geçince rahatça okunuyordu ama. Bakalım bizde deneyip göreceğiz artık :)

Artık Diğer Renk kayış satışlarınızı da bekliyoruz hocam sizden :)

[doublepost=1529402608,1529402421][/doublepost]

Bende Hiddenking hocamın konusuna katkı yapayım; Youtube'da Video çekmişler Saat ingilizce olunca nasıl görünüyor diye :)

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Not: Sadece İngilizce olarak nasıl göründüğünü göstermek içindir, Video'daki İşlemleri yapmayınız!
[doublepost=1529402692][/doublepost]

Hocam birde Codered hocam Mi Fit 3.3.6 sürümünü paylaştı en son, acaba o sürümde Band 3 desteği varmı? Modlu Apk olduğu için onu kullanmak isterim de. Bilginiz varmı? Yoksa şuan için illaki Google Play'den Mi Fit'i mi indirmek gerekecek Mi Band 3 için.
Hocam videoyu izledim saat neden öyle donup kalıyor yana kaydırmakta zorlanıyor bizdedemi öyle olucak ingilizce yapinca ?

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.183
Arkadaşlar güncelleme işlemini yaptıktan sonra verdiğim bu yeni apk dosyasını da yüklerseniz (eskisini kaldırın) arayan adınıda sorunsuz gösterecektir.

altan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Altan
Cihazım
MiNote 3 Mi8
Meslek
Teknisyen
Konular
29
Teşekkürler saatte geldi şimdi ayarları kontrol ediyorum Cepport ve konuda emeği geçenlere teşekkürler
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ftt2710

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Konular
1
Arkadaşlar güncelleme işlemini yaptıktan sonra verdiğim bu yeni apk dosyasını da yüklerseniz (eskisini kaldırın) arayan adınıda sorunsuz gösterecektir.

App ile ilgili bildirimler gelmiyor. Aktif hale getiriyorum ama ekran degismiyor

Ekli dosyalar

• Screenshot_2018-06-21-08-00-43-722_com.xiaomi.hm.health.png
    Screenshot_2018-06-21-08-00-43-722_com.xiaomi.hm.health.png
    105,2 KB · Görüntüleme: 68

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.183
App ile ilgili bildirimler gelmiyor. Aktif hale getiriyorum ama ekran degismiyor
Bildirim hizmeti kullanılamıyor diyor ya onun yanındaki oka tıkla açılan sayfadan mifiti aktif et

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ftt2710

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Konular
1
Onuda yapıyorum fakat olmuyor.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2018-06-21-11-05-25-226_com.android.settings.png
    Screenshot_2018-06-21-11-05-25-226_com.android.settings.png
    131,6 KB · Görüntüleme: 59

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4

Teşekkürler hocam bu paylaşımınızı bekliyordum. Kısmetse Mi Band 3 gelince bugün hemen deneyeceğim :)

altan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Altan
Cihazım
MiNote 3 Mi8
Meslek
Teknisyen
Konular
29
KW88 hem saat hem de telefon olduğu için telefon araca bağlandığı zaman saat devre dışı kalıyordu. Oysa sabah yaptığım denemelerde Mi note 3 telefonum Mi band 3 ve araç Bluetooth bağlantısı harika oldu. Elbette bileklik olduğu için ama sürekli seyahat ettiğim için bu konu aklına takılan olursa sorun olmadığını belirteyim.

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
KW88 hem saat hem de telefon olduğu için telefon araca bağlandığı zaman saat devre dışı kalıyordu. Oysa sabah yaptığım denemelerde Mi note 3 telefonum Mi band 3 ve araç Bluetooth bağlantısı harika oldu. Elbette bileklik olduğu için ama sürekli seyahat ettiğim için bu konu aklına takılan olursa sorun olmadığını belirteyim.

Kargonun bir an önce teslim edilmesini bekliyorum hocam :D Mi Band 2'ye göre Gün ışığında nasıl bir performans sergiliyor en çok onu meral etmekteyim.

altan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Altan
Cihazım
MiNote 3 Mi8
Meslek
Teknisyen
Konular
29
Kargonun bir an önce teslim edilmesini bekliyorum hocam :D Mi Band 2'ye göre Gün ışığında nasıl bir performans sergiliyor en çok onu meral etmekteyim.
Bence yeterli fotoğraf yarım çıkmış ama fikir vermesi açısından paylaşmak istedim
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Üst Alt