Rehber Mi Band 3 - Global Rom Yükleme [2.2.0.12][Fix] - İngilizce/Türkçe Yapma

lazogli1990

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
metin öz
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
0
Öncelikle Mi Fit uygulaması içerisinden Profil menüsünden Cihazlarım sekmesinde bulunan Mi Band 3 yazısına basıp gelen menüde en alt kısımda Eşleşmeyi Sonlandır yapınız.
Sonra geri dönerek Profil menüsünden Ayarlar menüsüne girerek Oturumu Kapat yapınız.
Sıfırdan bu şekilde giriş yapmak istediğiniz Google-Mi Hesabı-Facebook vb. giriş yöntemlerini seçebilirsiniz Facebook ile Oturum açmayı tabi ki.
Tesekkur ederim. Hallettim.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

neurotoxin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
alp
Cihazım
mi band
Konular
0
Sipariş verelim sana güvenip :) problem olursada sağlık olsun.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Kendi hatamdan dolayı yanlış yapıştırdım, ortadaki yuvarlak parçanın sökülmesi gereken plastik üstünde kalmış. Öyle yapıştırmışım. Onun için söküp aynı filmi bidaha yapıştırdım. Yuvarlak parça yere düştü, tozlu mozlu onu da yapıştırdım. Yine de taş gibi duruyor. 4 tane daha var ama kıyamadım :D 1 haftayı geçti, hiçbiryeri kalkmadı. problemsiz.

Xperia Z3

neurotoxin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
alp
Cihazım
mi band
Konular
0
Film şimdiden çiziklerden korumuş çizilmiş hep
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Xperia Z3

baycebir

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Orhan
Cihazım
Mi band 3
Konular
0
Android için yazmıştım o mesajı.
ios tan haberim yok.
Fakat play store de mi fit 3.4.6 yokken biz apkmirror dan 3.4.6.8 indirip kurmuştuk. Kurduktan sonra da hep gece modu vardı. Tabi yine android için.
ios ile ilgili bilgim yok kardeşim.
İyi akşamlar.
Sipariş verelim sana güvenip :) problem olursada sağlık olsun.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Gece modu zaten vardı diyorsun. Uygulama güncellemesi iOS da yeni geldi. Üstelik bende Türkçe kullanıyordum ve arayan ismi vs herşey sorunsuzdu. App Store de güncellendi 3 gün önce uygulama sürüm 3.4.6 olarak cihaz eşleşince anında yeni güncelleme mevcut diye cihaz kendini güncellendi.

Bir ekşın olmuş ki belirtmişiz bilen varsa düzeltsin bizi diye. Durduk yere yazmıyoruz.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

naim

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Naim
Cihazım
Xiaomi
Konular
1
Kendi hatamdan dolayı yanlış yapıştırdım, ortadaki yuvarlak parçanın sökülmesi gereken plastik üstünde kalmış. Öyle yapıştırmışım. Onun için söküp aynı filmi bidaha yapıştırdım. Yuvarlak parça yere düştü, tozlu mozlu onu da yapıştırdım. Yine de taş gibi duruyor. 4 tane daha var ama kıyamadım :D 1 haftayı geçti, hiçbiryeri kalkmadı. problemsiz.

Xperia Z3

Siparişi verdim ben en geç 1 aya teslim alırız. Ortadaki kısmı açıp yapıştıracağım. Memnun kalırsam yazarım. Kalmazsam kazırım :) iyi akşamlar

tugcekinay

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Tuğçe
Cihazım
Huawei p20 p
Konular
0
Herkese merhaba. Aliexpressten sipariş vermiş olduğum miband3 2 hafta önce elime ulaştı. Buradaki bilgilerle Türkçe yaptım rahatlıkla kullanabiliyorum. Size iki sorum olacaktı.

1. Güncelleme geldi yaptığımda tekrar Çince olur mu?
2. Mifit uygulaması arka planda çalışmıyor. Eğer uygulamaların tümünü kapat demezsem hala saatle sekronize ancak tüm uygulamaları kapat dediğimde saatten bağlantıyı koparıyor.

Şimdiden teşekkür ederim. :)

neurotoxin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
alp
Cihazım
mi band
Konular
0
Herkese merhaba. Aliexpressten sipariş vermiş olduğum miband3 2 hafta önce elime ulaştı. Buradaki bilgilerle Türkçe yaptım rahatlıkla kullanabiliyorum. Size iki sorum olacaktı.

1. Güncelleme geldi yaptığımda tekrar Çince olur mu?
2. Mifit uygulaması arka planda çalışmıyor. Eğer uygulamaların tümünü kapat demezsem hala saatle sekronize ancak tüm uygulamaları kapat dediğimde saatten bağlantıyı koparıyor.

Şimdiden teşekkür ederim. :)
Güncelleme yaparsan çince olur. Arka planda çalışması mi fit i güç tasarrufu dışında bırakman lazım. Arka planda çalışmaya devam etmeli.

Xperia Z3

t3ntativ3

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Onur Şahin
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
3
Turkce yazilim dosyasini yukluyorum ama cihaz acilmiyor. Tekrar guncelleme geliyor ingilizce oluyor.

lazogli1990

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
metin öz
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
0
Turkce yazilim dosyasini yukluyorum ama cihaz acilmiyor. Tekrar guncelleme geliyor ingilizce oluyor.

Bunu yukle son surum

cezzar58

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
MURAT
Cihazım
Mi 6
Konular
0

Bunu yukle son surum

belirtmiş olduğunuz sürümü yüklediğimde mi band üzerinde güncellemek için dokunun diyor ve öylece kalıyor işlem yapmıyor. Siz güncellemeyi nasıl yüklediniz bilgi vermenizi rica ederim.

Üst Alt