Rehber Mi Band 3 - Global Rom Yükleme [2.2.0.12][Fix] - İngilizce/Türkçe Yapma

hamemo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Samsung
Konular
1
Sıkıntı çözüldü hocam, teşekkürler.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Telefonun güvenlik ayarlarında smart lock gibi bir özellik olması lazım. Mi band 3 ü güvenilir cihaz olarak eklemişsin. Ordan kaldırman lazım.

Xperia Z3
Sıkıntı çözüldü hocam, teşekkürler.

trojan89

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Onur
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Konular
10
Arkadaşlar konuya açıklık getirmek gerekirse, Türkçe 1.3.0.8 Fw. Yüklemesi yaptıktan sonra Mi Fit 3.4.6.8 ile eşleştirme yapıyoruz. Telefon dili Türkçe olsun. Mi Fit üzerindeki bildirimleri pasif hale getirelim, akabinde Mi Bandage programını play store dan indirip kuralım ve cihazı ekleyelim. Mi Fit ve Mi Bandage ortak çalışıyor. İkiside bulunacak telefonda. Mi Bandage programının bildirim erişim, kişi listesi ve aramaları görme izinlerini de aktif edelim. Daha sonra keyfinize göre bildirim ayarlarınızı yapın. Hava durumu bölümünü aktif edin. Artık arayan ismi, mesaj ve uygulamalarda ki içerik ve gönderici isimleri komple gözükecektir. Herşeyi doğru yaptığınızda, hava durumu da dahil kare karakter tanımsız harf ve soru işareti gibi tanımsız şeyler olmayacak.. Böylelikle hem telefonlarımız Türkçe kalacak, hemde Mi bandımız, herşey de stabil olacak..

Türkçe Fw 1.3.0.8

Mi Fir 3.4.6.8

Mi Bandage

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Abagaji9

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Abdül Kadir
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
3
geekdoing sitesinde Türk Firmware 1.3.0.8 Mi Band 3 için Sadece ile kullanın ! yazmışlar ne anlama geliyor.
1.3.0.8 Mi Band 3 sürümü
3.4.6.8 Mi Fit Sürümü

yeni sürümü yükleyen oldumu ? bi arkadaş bağlanamamış birdaha

neurotoxin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
alp
Cihazım
mi band
Konular
0
geekdoing sitesinde Türk Firmware 1.3.0.8 Mi Band 3 için Sadece ile kullanın ! yazmışlar ne anlama geliyor.
1.3.0.8 Mi Band 3 sürümü
3.4.6.8 Mi Fit Sürümü

Orj mi fit play store da şu an 3.4.4 versiyonunda. Orj mi fit yükleyince son Res dosyası da ptomatik yükleniyor. 3.4.4 ile v35 yükleniyor. Orj v37 daha yayınlanmadığı için ben hiç girmedim o işe. Yüklemeyince ne olur bilmiyorum :) 3.4.4 ile 1.3.0.4 kullanıyorum, kafam rahat.

Xperia Z3

trojan89

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Onur
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Konular
10
Mi Fit 3.4.6.8 sürümü ile eşlestirme yaparsan Mi Band 1.3.0.8 sürümüne yükseltiliyor. Böylece kaynak.v37 de gelmiş oluyor..
1.3.0.8 Mi Band 3 sürümü
3.4.6.8 Mi Fit Sürümü

Abagaji9

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Abdül Kadir
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
3
mi band3 aldım gelince mi8 imle kullanıcam ne yapmamı önerirsiniz ? hiç başıma bela almayıp 3.4.4 ve 1.3.0.4 ilemi kullanıyım ? daha sonra 3.4.6.8 çıktığında ise komple bağlantıyı sıfırlayıp orj mi fit yükleyip 1.3.0.8 emi geçeyim ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

otomatik mi yükleniyor ? yani ben sadece güncelleme geldiğinde bağlantıyı sıfırlayıp 1.3.0.8 in türkçe versiyonunu yükleyim

neurotoxin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
alp
Cihazım
mi band
Konular
0
mi band3 aldım gelince mi8 imle kullanıcam ne yapmamı önerirsiniz ? hiç başıma bela almayıp 3.4.4 ve 1.3.0.4 ilemi kullanıyım ? daha sonra 3.4.6.8 çıktığında ise komple bağlantıyı sıfırlayıp orj mi fit yükleyip 1.3.0.8 emi geçeyim ?
Sana tavsiyem ilk birkaç gün orj mi fit ile hiç kurcalamadan kullan. Çünkü cihazda bir sorun olup olmadığını en iyi bu şekilde anlarsın. Öbür türlü bi sorun çıksa ben mi bozdum acaba diye düşünürsün. Benim ilk aldığım cihazın şarjı 2 gün gidiyordu. Alır almaz fw yükleyince ben mi bozdum bilmiyorum :)

Xperia Z3

Abagaji9

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Abdül Kadir
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
3
aeden alındı zaten bakalım inşallah bayrama kadar sıkıntısız gelicek singapurdan çıktı görünüyo 3 gündür

setheleh

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Setheleh
Cihazım
Mi 6
Konular
1
3.4.6.8 mi fit ve 1.3.0.8 fw ile tekrar türkçe yapabildim arayan ismini henüz denemedim o da görünüyorsa hava durumundaki soru işaretlerinden başka sorun yok gibi.

neurotoxin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
alp
Cihazım
mi band
Konular
0
3.4.6.8 mi fit ve 1.3.0.8 fw ile tekrar türkçe yapabildim arayan ismini henüz denemedim o da görünüyorsa hava durumundaki soru işaretlerinden başka sorun yok gibi.
Mi fit te arayan ismini göster menüsü varsa sorun yoktur.

Xperia Z3

Üst Alt