Rehber Mi Band 3 - Global Rom Yükleme [2.2.0.12][Fix] - İngilizce/Türkçe Yapma

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
Merhabalar samsun j6+ telefonum var, mi fit 3 aldım çince yi, türkçeye çeviremiyorum. youtube den videolar seyrettim ama uygulamaları sırasıyla yüklediğimde x işareti çıkıyor ve ekranda hiç değişim olmuyor. gadget bridge google playden indirdim gene olmadı. yukardakileri indirdim gene yapamadım. bu konuda hangi yolu izliycem yardım olursanız çok sevinirim.
öncelikle nfc versiyonu mu var yoksa normal mi band 3 mü onu söyler misiniz.

hasan0023

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
hasan
Cihazım
samsung
Konular
0
onu bilmiyorum. nerden anlarım acaba? hepsiburdadan aldım. kutusunda yazıyorsa akşam eve geçtiğimde bakayım?

Son düzenleme:

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
onu bilmiyorum. nerden anlarım acaba? hepsiburdadan aldım. kutusunda yazıyorsa akşam eve geçtiğimde bakayım?
mi band menünüzde gezin kredi kartına benzer bir simge var mı diye. Eğer yoksa telefona yüklediğiniz mi fit uygulamasını play store dan mi indirdiniz ? Birde mi band uygulaması içinde mi band 3 e tıkladığınız da en altta frimware sürümü olacak onu da yazar mısınız.

zafery26

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
zafer
Cihazım
xiomi mi 5s
Konular
0
bu gün hepsiburadan aldığım mi band 3 geldi ingilizceydi menüsü , playden indirdiğim mi fit uygulamayle eşleştirince direk kendisi türkçeye güncelledi. haberiniz olsun gelmiş olabilir türkçe desteği

ttlga

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
tolga
Cihazım
Mi 11 Lite
Konular
14
bu gün hepsiburadan aldığım mi band 3 geldi ingilizceydi menüsü , playden indirdiğim mi fit uygulamayle eşleştirince direk kendisi türkçeye güncelledi. haberiniz olsun gelmiş olabilir türkçe desteği
baya önce geldi dostum senin yeni haberin oldu sanırım :D

hasan0023

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
hasan
Cihazım
samsung
Konular
0
mi band menünüzde gezin kredi kartına benzer bir simge var mı diye. Eğer yoksa telefona yüklediğiniz mi fit uygulamasını play store dan mi indirdiniz ? Birde mi band uygulaması içinde mi band 3 e tıkladığınız da en altta frimware sürümü olacak onu da yazar mısınız.
kredi kartına benze simge var .mifit uygulamasını play storeden indirmiştim. ama sildim. gene indire bilirim.

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
kredi kartına benze simge var .mifit uygulamasını play storeden indirmiştim. ama sildim. gene indire bilirim.
Sizin cihaziniz nfc modeli bu modele resmi Türkçe dili gelmedi ve gelmeyecek diye de düşünüyorum konu da ki yöntem ile nfc modeline uygun Türkçe dil yazılımını bulup yüklemeniz gerekiyor

dalu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğur
Cihazım
Mi5s Plus 128 G
Konular
4
MErhaba,
Mi3 ü aldığım zaman buaradaki programları yükleyerek(Kasım ayında) türkçe yapmıştım. Mi fit uygulamasından baktığımda yazılım versiyonu 2.0.0.4
Mi 3 e son yazılımı nasıl yükleyebilirim. Şuan çalışmasında herhangi bir sorun bulunmamaktadır. Yüklemek gereklimidir.Teşekkürler

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
MErhaba,
Mi3 ü aldığım zaman buaradaki programları yükleyerek(Kasım ayında) türkçe yapmıştım. Mi fit uygulamasından baktığımda yazılım versiyonu 2.0.0.4
Mi 3 e son yazılımı nasıl yükleyebilirim. Şuan çalışmasında herhangi bir sorun bulunmamaktadır. Yüklemek gereklimidir.Teşekkürler
Mi fit uygulamasını silip play store üzerinden yüklendiğinde mi band 3 e de güncel Türkçe sürümü kuracaktır sen birşey yapmadan. Ama mi band 3 nfc modeli ise Türkçe olmayacaktır.

erkanbas

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
erkan
Cihazım
mi not 3
Meslek
Makına operatör
Konular
11
aylardır mi band 3 bilekliğim eşleşme yapamiyordum sorun vardı ve yeniden başka bir marka bileklik almaya karar vermişken bir anda bilekliğim TLF ile eşleşti sorun kendiliğinden çözüldü mi band 3 devam

Üst Alt