Rehber Mi Band 3 - Global Rom Yükleme [2.2.0.12][Fix] - İngilizce/Türkçe Yapma

alikoca

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
xiaomi a2 lite
Konular
1
Iyi günler ürünü yeni aldım mi band 3 kutusu değişti mi acaba beyaz küp degil siyah uzun bilgisi olan var mı
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Son düzenleme:

snbsbrk53

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
BS
Cihazım
Yok
Konular
20
kordona takılmış mi band 3 türkçe klavuz sanal iletişim garanti belgeli çince klavuz ve şarj cihazı
Turkiyede satilanlar mi acaba farkli kutulaniyor yada en son partiler farkli kutuyla geliyordur belki normalde kucuk kare bi kutuda geliyodu

Denemeseskontrol

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Denemeseskon
Cihazım
Samsung s7
Konular
0
Iyi günler ürünü yeni aldım mi band 3 kutusu değişti mi acaba beyaz küp degil siyah uzun bilgisi olan var mı

Ben de gearbest ten aldım. Cin versiyonu. Aynı kutuyla geldi. Sorunsuz kullanıyorum. Paket değişmiş. Sıkıntı yok.

MetehanYlr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Metehan
Cihazım
Mi 8
Konular
0
Arkadaşlar bende global mi band 3 var. Orijinal mi fit indirip kurdum. Türkçe yapmam için gereken adımlar nelerdir ? Konu çok uzun kusura bakmayın. Rehberde çin versiyonunu İngilizceye çeviriyor

Kadima

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Meslek
Mekatronik Müh.
Konular
11
Band 3 kullanan bir arkadaş arayanı gösteren ekranı ve WhatsApp tan gelen mesaj içeriklerini gösteren ekranı videoya çekip atabilir mi rica etsem? Birden fazla mesajı arka arkaya gösteriyor mu? Band 2 den 3'e geçmeyi düşünüyorum ama kararsızım :)

BaraCuda

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
B. A.
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Öğrenci
Konular
39
Arkadaşlar bende global mi band 3 var. Orijinal mi fit indirip kurdum. Türkçe yapmam için gereken adımlar nelerdir ? Konu çok uzun kusura bakmayın. Rehberde çin versiyonunu İngilizceye çeviriyor
Rehber - Mi Band 3 / NFC - 2.2.0.12 - 1.6.0.6 Türkçe Firmware ve Modified Mi Fit 3.5.5.3 Kurulumu
Buradaki adımları uygulayın.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Band 3 kullanan bir arkadaş arayanı gösteren ekranı ve WhatsApp tan gelen mesaj içeriklerini gösteren ekranı videoya çekip atabilir mi rica etsem? Birden fazla mesajı arka arkaya gösteriyor mu? Band 2 den 3'e geçmeyi düşünüyorum ama kararsızım :)
Arayanı gösteren ekran mi band 2 ile neredeyse tamamen aynı sayılır (Telefon simgesi ve arayan ismi). Birden fazla mesaj arka arkaya geliyor sıkıntı yok. Ben de band 3 almadam önce band 2 kullanıyordum fakat 3 çıktıktan sonra 2 gözüme baya özelliksiz geldi. Kesinlikle 3'e geçmenizi tavsiye ediyorum.

MetehanYlr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Metehan
Cihazım
Mi 8
Konular
0
Modified mi fitde verileri senkronize edilirken kapanıyor.

ihkelektrik

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
İbrahim
Cihazım
Mi8
Konular
0
Merhaba bende qearbest sitesinden aldım aynı kutuda geldi , burdan değilde YouTube da teknolik adam kanalındaki link ile Türkçe yaptım sorunsuz şu an

Üst Alt