Rehber Mi Band 3 - Global Rom Yükleme [2.2.0.12][Fix] - İngilizce/Türkçe Yapma

snbsbrk53

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
BS
Cihazım
Yok
Konular
20
PAYLAŞIM VE YARDIMLARINIZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER,
Miband3 Sipariş ettim 52 Gün oldu Bugün teslim aldım ilk işim yardımlarınız sayesinde türkçeye çevirmek oldu ve şu an mükemmel sıkıntısız kullanmaya başladım
Hangi siteden aldınız acaba

Cemented

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Timuçin
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Makine Mühendisi
Konular
17
Bu mi band3'ün telefonu uyku modunda alma ihtimali var mı?

BaraCuda

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
B. A.
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Öğrenci
Konular
39
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam ben youtube den yukledim burada soledginiz terjmleri tam anlamaydm . Benm yukledgm 3.4.4 tam anlatamadim .

Ben gatgetbride ile yukledim bu arda
O zaman en baştan basit bir şekilde anlatmaya çalışayım çünkü mi fit 3.4.4 çoook eski kalıyor.

İlk önce google playden "Notify and Fitness" uygulamasını indirin ve mi bandinizi bu uygulamayla eşleştirin. Daha sonra telefonunuzdaki mi fit uygulamasında bilekliğin eşleşmesini sonlandırın ve mi fiti silin.
İkinci aşama
Bu linkteki firmwarelerden "Modified Turkish v2.0.0.4" firmware dosyasını ve

bu resource v44 dosyasını telefonunuza indirin.

Sonra "Notify and Fitness" uygulamasında ayarlar kısmında en altlarda "firmware güncelleme" kısmına gelin ve "özel firmware yükle" seçeneğini seçip verdiğim linkten indirdiğiniz türkçe firmware dosyasını seçip yükle diyin. Ardından aynı adımları takip ederek linkten indirdiğiniz "resource" dosyasını da mi bandinize yükleyin.
Not: Firmware yüklemeniz tamamlandığında birkaç dakika mi band açılmayacak sonra "Cihazı bağlayın" hatası alacaksınız. Bu hatayı alınca resource dosyasını yükleyin ve sorun çözüldü.

En son

Bu linkteki mi fit uygulamasını indirip cihazınızı yabancı kaynaklara açıp telefona kurun. Sonrası normal mi fit uygulamasına mi band bağlamayla aynı adımlar.

Her güncellemede bu adımları tekrarlamanız lazım.

Umarım yapabilirsiniz. Hayırlı olsun.

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

BaraCuda

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
B. A.
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Öğrenci
Konular
39
Bu mi band3'ün telefonu uyku modunda alma ihtimali var mı?
Bildiğim kadarıyla yok. 3. parti uygulamalarda da tuşa özellik atamak istediğinizde böyle bir seçenek çıkmıyor maalesef.

Cemented

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Timuçin
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Makine Mühendisi
Konular
17
Bildiğim kadarıyla yok. 3. parti uygulamalarda da tuşa özellik atamak istediğinizde böyle bir seçenek çıkmıyor maalesef.

Mi band 3 üzerinde sessiz diye birşey var. Uzun süre basılı tuttuğunuzda telefonu uyku moduna alıyor.
Şimdi kurcalarken buldum.
Ama bende kendi alıyor arasıra. Yada tuş bir şekşlde basılı kalıyor onu çözemedim daha

BaraCuda

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
B. A.
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Öğrenci
Konular
39
Mi band 3 üzerinde sessiz diye birşey var. Uzun süre basılı tuttuğunuzda telefonu uyku moduna alıyor.
Şimdi kurcalarken buldum.
Ama bende kendi alıyor arasıra. Yada tuş bir şekşlde basılı kalıyor onu çözemedim daha
O tuş mi band üzerindeki daha fazla seçeneğinde çıkıyor. Ve o fonksiyon telefonu uyku moduna almaz imkanı yok. O sadece telefonunuzu mi bandi kullanarak sessize ya da sesliye almanızı sağlar. Sizde uyku moduna alması gerçekten çok şaşırtıcı.

Cemented

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Timuçin
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Makine Mühendisi
Konular
17
O tuş mi band üzerindeki daha fazla seçeneğinde çıkıyor. Ve o fonksiyon telefonu uyku moduna almaz imkanı yok. O sadece telefonunuzu mi bandi kullanarak sessize ya da sesliye almanızı sağlar. Sizde uyku moduna alması gerçekten çok şaşırtıcı.
Tekrar denedim uyku moduna alıyor. Uzun süre bastığımda telefonda yarım ay simgesi çıkıyor
Cihaz mi6 miui 9 kullanıyorum.

BaraCuda

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
B. A.
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Öğrenci
Konular
39
Tekrar denedim uyku moduna alıyor. Uzun süre bastığımda telefonda yarım ay simgesi çıkıyor
Cihaz mi6 miui 9 kullanıyorum.
Peki sessize almak için ne yapıyorsunuz ? Çünkü anladığım kadarıyla sessize alma fonksiyonu sizde uyku moduna almak için kullanılıyor?

PAYLAŞIM VE YARDIMLARINIZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER,
Miband3 Sipariş ettim 52 Gün oldu Bugün teslim aldım ilk işim yardımlarınız sayesinde türkçeye çevirmek oldu ve şu an mükemmel sıkıntısız kullanmaya başladım
İşte RİSK BUDUR!!! Mi band 3 alıp fiyatına rağmen takipsiz kargoyla sipariş etmek gerçekten büyük cesaret.

Cemented

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Timuçin
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Makine Mühendisi
Konular
17
Peki sessize almak için ne yapıyorsunuz ? Çünkü anladığım kadarıyla sessize alma fonksiyonu sizde uyku moduna almak için kullanılıyor?

İşte RİSK BUDUR!!! Mi band 3 alıp fiyatına rağmen takipsiz kargoyla sipariş etmek gerçekten büyük cesaret.

Sessize alma ihtiyacı duymadım hiç. Arama geldiğinde aramayı Miband üzerinden sesize alıyorum sadece.
Miui 9 la alkalı olabilir, uyku moduna alması.
Normalde anladığım kadarı ile sessize alması gerekiyor.

BaraCuda

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
B. A.
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Öğrenci
Konular
39
Sessize alma ihtiyacı duymadım hiç. Arama geldiğinde aramayı Miband üzerinden sesize alıyorum sadece.
Miui 9 la alkalı olabilir, uyku moduna alması.
Normalde anladığım kadarı ile sessize alması gerekiyor.
Aynen sessize alması gerekiyor ama aramayı değil direkt telefonu alıyor. Bence telefonu uykuya almaktansa sessize alması çok daha kullanışlı. Dışarıda telefonu seslide unuttuğumu hatırlayınca mi bandden hallediyorum hemen.

Üst Alt