Soru Mi Band 3 Almaya Gerek Var Mı?

gmdelite18

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emirhan
Cihazım
Xiaomi 12T
Meslek
Siber Güvenlik Uzm
Konular
25
Unutulmuyor hocam unutulmuyor. Daha önce de defalarca alışverişim oldu ama alışamadım şu siteye. Her alışverişimde heyecan yapıyorum dayanamayıp her gün kargo durumuna bakıyorum. Halbuki unutsam ve bir gün kargom gelse içim daha rahat olurdu.

SaintMi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezgin
Cihazım
iPhone 6s
Konular
2
Sen unutmayıp, iki günde bir serzenişte bulunduğuna göre, haliyle unutulmuyor... giggle~~
Haklısın biraz öyle yaptım :$
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Unutulmuyor hocam unutulmuyor. Daha önce de defalarca alışverişim oldu ama alışamadım şu siteye. Her alışverişimde heyecan yapıyorum dayanamayıp her gün kargo durumuna bakıyorum. Halbuki unutsam ve bir gün kargom gelse içim daha rahat olurdu.
Ben ilkkez sipariş verdim işte bide benle aynı vakitlerde veren arkadaşlarınki eline ulaşıp benimki Türkiye’ye bile gitmeyince endişelendim :$:$

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
Haklısın biraz öyle yaptım :$
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ben ilkkez sipariş verdim işte bide benle aynı vakitlerde veren arkadaşlarınki eline ulaşıp benimki Türkiye’ye bile gitmeyince endişelendim :$:$
Adres ve postacın sağlamsa gelmeyen sipariş olmaz. Hep iş yerimin adresini veriririm bir sefer evin adresini verdim o siparişim gelmedi ama satıcı para iadesi yaptı.

SaintMi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezgin
Cihazım
iPhone 6s
Konular
2
Adres ve postacın sağlamsa gelmeyen sipariş olmaz. Hep iş yerimin adresini veriririm bir sefer evin adresini verdim o siparişim gelmedi ama satıcı para iadesi yaptı.
Adres sağlam canım devletin kolluk kuvvetlerinin Merkezlerinden burayıda bulsunlar artık wasntme~~ bende genelde işte olduğumdan iş adresini verdim zaten

gmdelite18

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emirhan
Cihazım
Xiaomi 12T
Meslek
Siber Güvenlik Uzm
Konular
25
Önceki alışverişlerime kıyasla bu alışverişim daha uzun sürecek sanırım. Ekonomi bakanının açıklamalarından sonra özellikle Çin'den gelen takipli kargoların bilerek bekletildiğini sırf 5 lira vergi koyabilmek için UKİM'e sokulduğunu okumuştum bazı forumlarda.

SaintMi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezgin
Cihazım
iPhone 6s
Konular
2
Önceki alışverişlerime kıyasla bu alışverişim daha uzun sürecek sanırım. Ekonomi bakanının açıklamalarından sonra özellikle Çin'den gelen takipli kargoların bilerek bekletildiğini sırf 5 lira vergi koyabilmek için UKİM'e sokulduğunu okumuştum bazı forumlarda.
Ne zaman verdin ki siparişi

SaintMi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezgin
Cihazım
iPhone 6s
Konular
2