Yardım Mi Band 2 şarj olmuyor

anilsenyurt

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Anıl Şenyurt
Cihazım
Mi 6
Konular
2
Mi Band 2'ye gelen son güncelleme (otomatik güncelleme) ile Mi Band 2 şarj olmuyor. İki tane var bende ikisinde de aynı sorun
GÜNCELLEME: Bilekliklerden biri şarj oluyor şu an ama diğerinin ekranı açılmıyor, yeşil ışığı yanıyor nabız için olan

Böyle bir sorun yaşayan var mı? Eğer bu sorunu yaşamıyorsanız bile güncellemeyi yaptıysanız şarja takıp deneyebilir misiniz?

Ve hiçbir şekilde Xiaomi'den bilgi, yardım, destek alınamıyor. Ürünler Amerika'da resmi olarak satışa çıkmadığı için bilgi veremiyorlarmış. Satıcıyla iletişime geçin deniyor. Sen bir ufacık bir yazılım güncellemesiyle böyle büyük sorunlar yaratıyorsan senin sorununu satıcılar mı çekecek?

Son düzenleme:

musti2307

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa AKIN
Cihazım
Mi8
Meslek
Satın Alma
Konular
14
Abiler ablalar , dört beş gündür daha 1 aylık mi band 3 ü şarj edemediğim diye kullanamıyordum sonra bugün kafayı açınca aklıma kaynar su geldi gittim pamuk peçete gibi bişeyle bir iki damlatıp saat ve şşarj kordonunun ucunu sildim oksit yapmış benimki ondan olmamış şarjı . sonra taktım şu an oluyor vallaha deneyin hatta yardımı olursa sizede süper olur .
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Abiler ablalar , dört beş gündür daha 1 aylık mi band 3 ü şarj edemediğim diye kullanamıyordum sonra bugün kafayı açınca aklıma kaynar su geldi gittim pamuk peçete gibi bişeyle bir iki damlatıp saat ve şşarj kordonunun ucunu sildim oksit yapmış benimki ondan olmamış şarjı . sonra taktım şu an oluyor vallaha deneyin hatta yardımı olursa sizede süper olur .
:D :D adamlar benden önce bulmuş bile :)))

Oyla:

myefsane

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
my
Cihazım
iphone
Konular
1
Sarj aletinin ya da mi band 2 nin +- ucları hangisi biri yardımcı olabilir mi?

Oyla:
Üst Alt