Yardım Mi Band 2 şarj olmuyor

anilsenyurt

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Anıl Şenyurt
Cihazım
Mi 6
Konular
2
Mi Band 2'ye gelen son güncelleme (otomatik güncelleme) ile Mi Band 2 şarj olmuyor. İki tane var bende ikisinde de aynı sorun
GÜNCELLEME: Bilekliklerden biri şarj oluyor şu an ama diğerinin ekranı açılmıyor, yeşil ışığı yanıyor nabız için olan

Böyle bir sorun yaşayan var mı? Eğer bu sorunu yaşamıyorsanız bile güncellemeyi yaptıysanız şarja takıp deneyebilir misiniz?

Ve hiçbir şekilde Xiaomi'den bilgi, yardım, destek alınamıyor. Ürünler Amerika'da resmi olarak satışa çıkmadığı için bilgi veremiyorlarmış. Satıcıyla iletişime geçin deniyor. Sen bir ufacık bir yazılım güncellemesiyle böyle büyük sorunlar yaratıyorsan senin sorununu satıcılar mı çekecek?

Son düzenleme:

jokerinabisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
recep
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
37
Mi Band 2'ye gelen son güncelleme (otomatik güncelleme) ile Mi Band 2 şarj olmuyor. İki tane var bende ikisinde de aynı sorun
GÜNCELLEME: Bilekliklerden biri şarj oluyor şu an ama diğerinin ekranı açılmıyor, yeşil ışığı yanıyor nabız için olan

Böyle bir sorun yaşayan var mı? Eğer bu sorunu yaşamıyorsanız bile güncellemeyi yaptıysanız şarja takıp deneyebilir misiniz?

Ve hiçbir şekilde Xiaomi'den bilgi, yardım, destek alınamıyor. Ürünler Amerika'da resmi olarak satışa çıkmadığı için bilgi veremiyorlarmış. Satıcıyla iletişime geçin deniyor. Sen bir ufacık bir yazılım güncellemesiyle böyle büyük sorunlar yaratıyorsan senin sorununu satıcılar mı çekecek?

Hocam birde kapsülü biraz oynatın da deneyin bazen yuvada sıkınti oluyor şarj etmiyor selametle

Oyla:

umutumu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
umut
Cihazım
note 4
Konular
0
sarj full gosteriyor sarjdan cikarinca 98 e dusuyor

Oyla:

spacemedia

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilhan
Cihazım
oneplus 6t
Meslek
uzman teknisyen
Konular
32
Bende aukey şarj çihazı ile hızlı şarj olmayan kısma taktım. Full şarjdan sonra eşleştirme yaptım. şarj %98 gözüküyor. Muhtemelen yazılımsal...

Oyla:

Mertal

Eski Mkalkan21 :)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
23
Şarjda ful görünüyor. Çıkardığımda bende %98 olarak görüyorum şarjı. Bir çok kişide aynı sorun varsa korkacak bir şey yok demektir. Güncelleme ile düzeltirler diye umuyorum

Oyla:

spacemedia

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilhan
Cihazım
oneplus 6t
Meslek
uzman teknisyen
Konular
32
Şarj bir önceki sürüme göre daha hızlı tükeniyor. Bir sonraki sürümde düzeltilir umarım. Ayrıca mi band 3'ü sabırsızlıkla bekliyorum acaba nasıl bir tasarım olacak.?

Oyla:

rsttbk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Reşit Tabak
Cihazım
Xioami Mi6
Meslek
Sales Manager
Konular
2
Benzer problem bende de var. Cihaz şarj olmuyor. şarja taktığımda çok fazla ısınıyor.

Oyla:

akcanslar

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
süleyman
Cihazım
mi band 2
Konular
0
Mi Band 2 için tüm şarj etme alternaniflerini denedim,sadece bilgisayarda şarj etmeyi başardım.Bilginize.

Oyla:

neurotoxin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
alp
Cihazım
mi band
Konular
0
Bende de mi band 2 şarj olmuyor. Nadiren arada bir şekilde denk gelip şarj olsa da tam doluyken yarım gün içinde tamamen bitip kapanıyor. Mi band 3 aldım, 2 yi de anneme verecektim ama bu sorun olunca kaldı böyle. AliExpress den almıştım.

Xperia Z3

Oyla:

anilsenyurt

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Anıl Şenyurt
Cihazım
Mi 6
Konular
2
Ciddi anlamda cihazı şarja takmak çok zor. Bazen 5-10 dakika uğraştığımı bilirim. Xiaomi Amazfit Pace akıllı saat aldım. Bu daha zor takılıyor şarja. Ve şarjı %5'in altına indiğinde şarja takarsanız şarj olup olmadığını anlayamıyorsunuz. Ekranı çalışmıyor. Şarj aletleri çok sorunlu.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam birde kapsülü biraz oynatın da deneyin bazen yuvada sıkınti oluyor şarj etmiyor selametle

Hocam ancak cevap yazabiliyorum. Mi Band 2'lerden birinin ekranı bozuktu herhalde. Nabız ışığı da yanıyordu ancak ekranı açılmıyordu. Gearbest'ten satın almıştım. Para iadesini zar zor aldım.

Oyla:
Üst Alt