Soru Mİ Band 2 Kullananlar

murat21101981

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
murat
Cihazım
mi band 2
Konular
1
Mİ BAND'I TAM ANLAMIYLA ÇÖZDÜM DİYENLER ÖĞRENİMLERİNİ YAZSIN

murat21101981

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
murat
Cihazım
mi band 2
Konular
1
gelen telefon numarasını gösteriyor fakat mesaj numarasını göstermiyor bunun bi ayarı varmı bilen varsa yazarsa sevinirim

eren2535

Canım kızım
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
aydın
Cihazım
xiaomi mi8
Meslek
matbaa
Konular
3
TLF dilini İngilizce yaparsan herşeyi gösteriyor

ertancetin

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertan
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
Mali Müşavir
Konular
63
Tools & Mi band uygulamasını satın alırsanız çok daha işlevsel bir şekilde kullanabiliyorsunuz. Ben hem Mi fit hem de diğer uygulamayla birlikte kullanıyorum. Gayet verimli oluyor. Tavsiye ederim.

erhan52

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erhan
Cihazım
mi5s
Konular
5
Tools & Mi band uygulamasını satın alırsanız çok daha işlevsel bir şekilde kullanabiliyorsunuz. Ben hem Mi fit hem de diğer uygulamayla birlikte kullanıyorum. Gayet verimli oluyor. Tavsiye ederim.

hocam bu uygulamayla neler yapabiliyorsun normal uygulamaya göre kısaca anlatabilir misin? ona göre almak istiyorum.

murat21101981

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
murat
Cihazım
mi band 2
Konular
1
mi band tools .uygulamasını indirdim hatta satın aldım .burda baya bir seçenek var .fakat bazı kısımları ingilizce olduğu için çözemedim..aslında yapmak istediğim gelen cağrı ve smsleri rehberdeki isimleri ile mi band 2 ekranında görmek .bunu yapabilen varsa anlatabilirse çok sevincem tşklr

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346
Başlık ve konu içerikleri büyük harf olamaz. Yardım, bilgi, öneri gibi isteklerde emir değilde rica ederseniz herkes yardımcı olur. Lütfen daha dikkat edelim. İyi forumlar

ertancetin

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertan
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
Mali Müşavir
Konular
63
hocam bu uygulamayla neler yapabiliyorsun normal uygulamaya göre kısaca anlatabilir misin? ona göre almak istiyorum.
Whatsapp, Messenger, SMS, İnstagram, Twitter vb uygulamalardan gelen bildirimler telefonunuza simge olarak düşüyor ve böylece hangisinden geliyor diye dert etmiyorsunuz. Gelen aramalar saatin üzerinde numara olarak yazıyor. Alarm olarak kullanabiliyorsunuz. Nabız ve günlük aktivite takibini yapıyor. Bazı kısımları ingilizce ama güzel yapılmış bir program, biraz kurcalarsanız bulursunuz eminim. Mi Fit isimli uygulamada 5 uygulamanın bildirimine yer veriyorken bu uygulama ile sınırsız bir şekilde her uygulamayı ekleyip bildirim alabilirsin.

ShadowOfSpirit

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Melih
Cihazım
Kocakus
Konular
0
Hocam benim tel mi ondanmi ikmem samsunglu pardon çakmasunglu arkadasta rehberdeki isimler numara olarak cikmasina ragmen bende isimleriyle cikiyor.

Üst Alt