Mİ Band 2 Kullananlar

'Mi Band Serisi' forumunda murat21101981 tarafından 12 Ocak 2017 tarihinde açılan konu

1. Mİ BAND'I TAM ANLAMIYLA ÇÖZDÜM DİYENLER ÖĞRENİMLERİNİ YAZSIN

2. gelen telefon numarasını gösteriyor fakat mesaj numarasını göstermiyor bunun bi ayarı varmı bilen varsa yazarsa sevinirim

3. TLF dilini İngilizce yaparsan herşeyi gösteriyor

4. Tools & Mi band uygulamasını satın alırsanız çok daha işlevsel bir şekilde kullanabiliyorsunuz. Ben hem Mi fit hem de diğer uygulamayla birlikte kullanıyorum. Gayet verimli oluyor. Tavsiye ederim.

5. hocam bu uygulamayla neler yapabiliyorsun normal uygulamaya göre kısaca anlatabilir misin? ona göre almak istiyorum.

6. mi band tools .uygulamasını indirdim hatta satın aldım .burda baya bir seçenek var .fakat bazı kısımları ingilizce olduğu için çözemedim..aslında yapmak istediğim gelen cağrı ve smsleri rehberdeki isimleri ile mi band 2 ekranında görmek .bunu yapabilen varsa anlatabilirse çok sevincem tşklr

7. Başlık ve konu içerikleri büyük harf olamaz. Yardım, bilgi, öneri gibi isteklerde emir değilde rica ederseniz herkes yardımcı olur. Lütfen daha dikkat edelim. İyi forumlar

jokerinabisi, PURE ve HiddeNKinG bunu beğendi.
  8. Whatsapp, Messenger, SMS, İnstagram, Twitter vb uygulamalardan gelen bildirimler telefonunuza simge olarak düşüyor ve böylece hangisinden geliyor diye dert etmiyorsunuz. Gelen aramalar saatin üzerinde numara olarak yazıyor. Alarm olarak kullanabiliyorsunuz. Nabız ve günlük aktivite takibini yapıyor. Bazı kısımları ingilizce ama güzel yapılmış bir program, biraz kurcalarsanız bulursunuz eminim. Mi Fit isimli uygulamada 5 uygulamanın bildirimine yer veriyorken bu uygulama ile sınırsız bir şekilde her uygulamayı ekleyip bildirim alabilirsin.

9. Hocam benim tel mi ondanmi ikmem samsunglu pardon çakmasunglu arkadasta rehberdeki isimler numara olarak cikmasina ragmen bende isimleriyle cikiyor.

10. mi band tools uygulamasını aldım fakat 5 10 dk arkaplanda calıstıktan sonra uygulamayı tekrar açınca mi band tools temizleme istisnası oluşturan "bellek kilitle" eklemelisiniz diye bi hata alıyorum, fotoğrafta yükledim

Ekli dosyalar:

11. Merhabalar mi band 2 aldım mi fit uygulamasında hiç bi şeklde eşleşemedi bileklik iphone 6 kullanıyorum her yolu denedim bi türlü olmuyor ne yapmalıyım yardımmm

12. mi band 2 kullanmaya başlayalı iki gün oldu. mi fit uygulamasını indirdim. nabız ölçer dahil tüm uygulamalar gayet başarılı çalışıyor. ancak bu sabah nabız ölçer çalışmamaya başladı. bu sorunu nasıl çözebilirim. konu hakkında bilgisi olan ya da nabız ölçer sorunu yaşayıp çözebilen arkadaşlardan yardım rica ediyorum. teşekkürler. MI BAND 2_NABIZ_OLCER.jpg

13. Arkadaşlar yurtdışından alınan mi band 2'lerin Türkiye'de kullanımında sorun olduğu doğru mu?

14. Arkadaşlar bu soruma cevap arıyorum. Ona göre alacağım, lütfen yurtdışından alıp kullanan varsa yorum yazsın.

15. arkadaşlar merhhaba mi band 2 yeni aldım bira önce şara taktım yüzde 82de aldım ekran çok sönük normalde daha canlı göstermesi gerekiyor ama değil varmı bi ayarı yoksa benim cihzadamı sorun var

16. şuan ekran böyle nasıl çöebilrim

Ekli dosyalar:

17. Hocam ben metal kordon ile birlikte Aliexpressten aldım, bir sorun yaşamadım.

Redmi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

18. Hocam seninkinin ampulü kesmiş şaka bir yana gerçekten çok sönük gösteriyor var bir tuhaflık selametle

19. Alakası yok yurtiçi olanlar nereden geliyor hocam sorun çıkması yurtdışı diye değildir şans işidir

Bu Sayfayı Paylaş

Yükleniyor...