Soru Mİ Band 2 Kullananlar

murat21101981

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
Acemi Üye
murat
Cihazım
mi band 2
Mİ BAND'I TAM ANLAMIYLA ÇÖZDÜM DİYENLER ÖĞRENİMLERİNİ YAZSIN

murat21101981

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
Acemi Üye
murat
Cihazım
mi band 2
gelen telefon numarasını gösteriyor fakat mesaj numarasını göstermiyor bunun bi ayarı varmı bilen varsa yazarsa sevinirim

ertancetin

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ertan
Cihazım
Mi5
Tools & Mi band uygulamasını satın alırsanız çok daha işlevsel bir şekilde kullanabiliyorsunuz. Ben hem Mi fit hem de diğer uygulamayla birlikte kullanıyorum. Gayet verimli oluyor. Tavsiye ederim.

erhan52

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
erhan
Cihazım
mi5s
Tools & Mi band uygulamasını satın alırsanız çok daha işlevsel bir şekilde kullanabiliyorsunuz. Ben hem Mi fit hem de diğer uygulamayla birlikte kullanıyorum. Gayet verimli oluyor. Tavsiye ederim.
hocam bu uygulamayla neler yapabiliyorsun normal uygulamaya göre kısaca anlatabilir misin? ona göre almak istiyorum.

murat21101981

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
Acemi Üye
murat
Cihazım
mi band 2
mi band tools .uygulamasını indirdim hatta satın aldım .burda baya bir seçenek var .fakat bazı kısımları ingilizce olduğu için çözemedim..aslında yapmak istediğim gelen cağrı ve smsleri rehberdeki isimleri ile mi band 2 ekranında görmek .bunu yapabilen varsa anlatabilirse çok sevincem tşklr

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Yönetici
Co-Admin
Moderatör
Geliştirici Ekibi
MIUI Expert
Premium Üye
Forum Uzmanı
MIUI Sever
SMS Onaylı
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Başlık ve konu içerikleri büyük harf olamaz. Yardım, bilgi, öneri gibi isteklerde emir değilde rica ederseniz herkes yardımcı olur. Lütfen daha dikkat edelim. İyi forumlar

ertancetin

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ertan
Cihazım
Mi5
hocam bu uygulamayla neler yapabiliyorsun normal uygulamaya göre kısaca anlatabilir misin? ona göre almak istiyorum.
Whatsapp, Messenger, SMS, İnstagram, Twitter vb uygulamalardan gelen bildirimler telefonunuza simge olarak düşüyor ve böylece hangisinden geliyor diye dert etmiyorsunuz. Gelen aramalar saatin üzerinde numara olarak yazıyor. Alarm olarak kullanabiliyorsunuz. Nabız ve günlük aktivite takibini yapıyor. Bazı kısımları ingilizce ama güzel yapılmış bir program, biraz kurcalarsanız bulursunuz eminim. Mi Fit isimli uygulamada 5 uygulamanın bildirimine yer veriyorken bu uygulama ile sınırsız bir şekilde her uygulamayı ekleyip bildirim alabilirsin.

ShadowOfSpirit

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Melih
Cihazım
Kocakus
Hocam benim tel mi ondanmi ikmem samsunglu pardon çakmasunglu arkadasta rehberdeki isimler numara olarak cikmasina ragmen bende isimleriyle cikiyor.

endersekerci

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Ender
Cihazım
mi5s
mi band tools uygulamasını aldım fakat 5 10 dk arkaplanda calıstıktan sonra uygulamayı tekrar açınca mi band tools temizleme istisnası oluşturan "bellek kilitle" eklemelisiniz diye bi hata alıyorum, fotoğrafta yükledim

Ekli dosyalar

Nc.arcl

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Naz
Cihazım
Mi band 2
Merhabalar mi band 2 aldım mi fit uygulamasında hiç bi şeklde eşleşemedi bileklik iphone 6 kullanıyorum her yolu denedim bi türlü olmuyor ne yapmalıyım yardımmm

orhanturker

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Orhan
Cihazım
TURKER
mi band 2 kullanmaya başlayalı iki gün oldu. mi fit uygulamasını indirdim. nabız ölçer dahil tüm uygulamalar gayet başarılı çalışıyor. ancak bu sabah nabız ölçer çalışmamaya başladı. bu sorunu nasıl çözebilirim. konu hakkında bilgisi olan ya da nabız ölçer sorunu yaşayıp çözebilen arkadaşlardan yardım rica ediyorum. teşekkürler. MI BAND 2_NABIZ_OLCER.jpg

Cokomoko

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Caner
Cihazım
Mi5 prime
Arkadaşlar yurtdışından alınan mi band 2'lerin Türkiye'de kullanımında sorun olduğu doğru mu?

134679

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Hüseyin
Cihazım
mi 5 prime
arkadaşlar merhhaba mi band 2 yeni aldım bira önce şara taktım yüzde 82de aldım ekran çok sönük normalde daha canlı göstermesi gerekiyor ama değil varmı bi ayarı yoksa benim cihzadamı sorun var

MHG

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Mehmet Hayri
Cihazım
Redmi Note 3
Arkadaşlar bu soruma cevap arıyorum. Ona göre alacağım, lütfen yurtdışından alıp kullanan varsa yorum yazsın.
Hocam ben metal kordon ile birlikte Aliexpressten aldım, bir sorun yaşamadım.

Redmi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

jokerinabisi

Forum Uzmanı
Forum Uzmanı
MIUI Sever
SMS Onaylı
recep
Cihazım
xiaomi mi 5s
Merhabalar mi band 2 aldım mi fit uygulamasında hiç bi şeklde eşleşemedi bileklik iphone 6 kullanıyorum her yolu denedim bi türlü olmuyor ne yapmalıyım yardımmm
Sabır sabır sabır ve sankim wi-fi ile şansın bir tık daha fazla selametle

jokerinabisi

Forum Uzmanı
Forum Uzmanı
MIUI Sever
SMS Onaylı
recep
Cihazım
xiaomi mi 5s
mi band 2 kullanmaya başlayalı iki gün oldu. mi fit uygulamasını indirdim. nabız ölçer dahil tüm uygulamalar gayet başarılı çalışıyor. ancak bu sabah nabız ölçer çalışmamaya başladı. bu sorunu nasıl çözebilirim. konu hakkında bilgisi olan ya da nabız ölçer sorunu yaşayıp çözebilen arkadaşlardan yardım rica ediyorum. teşekkürler. Ekli dosyayı görüntüle 10689
Aradan yapıyor oda bileğe tam oturmadığı dan okuyamiyor nabzı anlayacağın kendiliginden düzelir hocam selametle

jokerinabisi

Forum Uzmanı
Forum Uzmanı
MIUI Sever
SMS Onaylı
recep
Cihazım
xiaomi mi 5s
mi band tools uygulamasını aldım fakat 5 10 dk arkaplanda calıstıktan sonra uygulamayı tekrar açınca mi band tools temizleme istisnası oluşturan "bellek kilitle" eklemelisiniz diye bi hata alıyorum, fotoğrafta yükledim
Hocam emin değilim ama uygulamaya tüm izinleri ver birde öyle dene yeniden başlatı unutmayın selametle

Nizamettin

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Nizamettin
Cihazım
Redmi note 3
Arkadaşlar Bu mi bant 2 de telefonla bağlantı kurulunca bağlantı kuruldu şeklinde titreşim ve uyarı veriyor. Bunun aksi olduğunda yani telefondan uzaklaştığınızda bağlantı koptu uyarısı alsak çok işimize yaramaz mı ? Telefonu bir yerde unutma belasından kurtulmuş oluruz. Bu uyarının bir güncelleme ile eklenebileceğini düşünüyorum ama kime nasıl ileteceğiz onu bilmiyorum. Siz ce de faydalı olmaz mı ?

jokerinabisi

Forum Uzmanı
Forum Uzmanı
MIUI Sever
SMS Onaylı
recep
Cihazım
xiaomi mi 5s
Arkadaşlar Bu mi bant 2 de telefonla bağlantı kurulunca bağlantı kuruldu şeklinde titreşim ve uyarı veriyor. Bunun aksi olduğunda yani telefondan uzaklaştığınızda bağlantı koptu uyarısı alsak çok işimize yaramaz mı ? Telefonu bir yerde unutma belasından kurtulmuş oluruz. Bu uyarının bir güncelleme ile eklenebileceğini düşünüyorum ama kime nasıl ileteceğiz onu bilmiyorum. Siz ce de faydalı olmaz mı ?
O uygulama var hocam storede yanılmıyorsam mi band tools olsa gerek belli mesafeyi geçince uyarı veriyor bileklik. hatta forumda anlatımı var aratırsanız çıkacaktır karşınıza selametle

Üst Alt

Sevgili Xiaomi Sever!

Sitemizdeki reklamların görüntülenmesini engellediğinizi tespit ettik.

Lütfen sitemizi istisna listesine ekleyin veya AdBlock'u devre dışı bırakın.

Sitemizde ki tüm kaynaklar ÜCRETSİZ olarak sizlere sunulmaktadır bize destek olmak için engellemeyi kaldırınız

Anlayışınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz!